Ifor Williams Trailer Eerste inschrijving: 17/05/2005 Nuttige lengte: 305cm Nuttige breedte: 162cm plaats voor 2 paarden Neuswiel 7-polige stekker Technisch in orde, afgekeurd verlichting schade aan middenverdeling gebruikssporen banden met profiel, van 2017 Aluminium bodem Verzorgingsdeur aan bestuurderszijde geen reservewiel Antidiefstal slot in koppeling, sleutel ontbreekt No Merk: Ifor Williams Trailer Model: HB505 Product type: HB505 Chassisnummer: SCK40000055007323 Kleur: SILVER Gewicht: 920kg Lengte: 430cm Breedte: 210cm Hoogte: 262cm Bouwjaar: 2005 Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt