Gesigneerd en matchgedragen. afhaling in zoersel Nee
Afhaling in zoersel Nee
No Merk: Gazelle Model: Stadsfiets Product type: Miss Grace C7 Frame type: Dames Oplader getest: ja Accu getest: ja Framemaat: 49 Kleur: Pale Green
Alle decoratie op de tafel zal samen verkocht worden Nee
Nette tuinpoort 1 x 1,15 m Nee
3,5 x 1,4 m Is niet compleet egaal. Inclusief 2 palen 0,90 x 2,20 m. Nee
4 x 1,4 m Inclusief 2 palen 0,90 x 2,20 m Nee