Magazijnveiling - belgië - 03/05/2024

Aantal kavels
247 kavels
Einde op 03/05/2024 14:00

Gesigneerd en matchgedragen. afhaling in zoersel Nee

10079

Afhaling in zoersel Nee

Huidig bod 220,00
10080

No Merk: Gazelle Model: Stadsfiets Product type: Miss Grace C7 Frame type: Dames Oplader getest: ja Accu getest: ja Framemaat: 49 Kleur: Pale Green

Huidig bod 550,00
37 biedingen
3030

Alle decoratie op de tafel zal samen verkocht worden Nee

3040

Nette tuinpoort 1 x 1,15 m Nee

Huidig bod 75,00
8052

3,5 x 1,4 m Is niet compleet egaal. Inclusief 2 palen 0,90 x 2,20 m. Nee

Huidig bod 350,00
8053

4 x 1,4 m Inclusief 2 palen 0,90 x 2,20 m Nee

Huidig bod 350,00
80541