Onderstel in hoogglans verchroomd draadstaal, zitkuip in kunststof kleur zwart, lichte gebruikssporen mogelijk Nee
BezichtigenWoensdag 08/05/2024 08:00-12:00
AfhalenVrijdag 17/05/2024 07:00-14:00
Onderstel in hoogglans verchroomd draadstaal, zitkuip in kunststof kleur kiezelsteen, lichte gebruikssporen Nee
Design by Jean Louis Iratzoki Centrale metalen poot kleur zwart afgewerkt met volle Eik, blad volle Eik, afm. 700 x 760 mm (d x h), goede staat Nee
Breedte: 500 mm Diepte: 530 mm Totale hoogte: 800 mm Zithoogte: 450 mm Zeer goede staat - Design by Iratzoki Lizaso The comfortable and generously-sized Kuskoa Bi is the first chair on the market to be manufactured in bioplastic. Its particularly enveloping shell, cut out in such a way as to optimize back and arm support, is delicately placed on a solid wood trestle. Nee... lees meer
Design by Patricia Urquiola (2002) Onderstel in metaal kleur wit (poedercoating) voorzien van voetsteun Zitting bekleed met wit leder (binnenzijde is gevuld met vlam vertragend schuim) Breedte 490 mm Diepte 500 mm Hoogte 900 mm Zithoogte 770 mm In goede vintage staat Prijs is per stuk, meerdere stuks beschikbaar, indien interesse in meer informeer via de chat!! De Moroso Fjord kruk is een ontwerp uit 2002 van de Spaanse ontwerpster Patricia Urquiola. De zitting van deze stoel is gebaseerd op een schelp die glad gemaakt is vanwege klotsende golven door de jaren heen. Een prachtig design, wat prachtig staat in een bar, café of restaurant. De Projectinrichter kan u eventueel ook adviseren over de inrichting van uw ruimte. Nee... lees meer
Moderne vormgeving, Hal-collectie in 2010 ontworpen door Jasper Morrison, onderstel in metaal hoogglans verchroomd, zitschaal in polypropyleen kleur Wit 1 x + Zwart 1 x, breedte: 470 mm, diepte: 490 mm, totale hoogte: 1130 mm, zithoogte: 810 mm, in zeer goede staat, nieuwprijs: +/- 400 €/st !! Nee... lees meer
Kast volledig in metaal kleur beige, rolluiken in kunststof kleur antraciet, uitgerust met 4 legplanken, afm. 1980 x 1000 x 470 mm (h x b x d), in goede staat enkel wat verkleuring door UV inwerking Nee
Ontworpen in 2010 door Ronan and Erwan Bourroullec Centrale poot in aluminium kleur zwart, blad in volkern kleur zwart, afm. 720 x 1090 mm (d x h), lichte gebruikssporen! De Bistro Table is een mooie bijzettafel, die overtuigt door zijn eenvoudige ontwerp en bij veel meubels past. Het beste aan deze tafel is dat u het geweldige ontwerp ook buiten kunt bewonderen. De tafel is gemaakt van weerbestendig materiaal en heeft een extra anti-finger-print coating. Materiaal, weerbestendig massief kernmateriaal Nee... lees meer
Onderstel in metaal kleur antraciet, blad in melamine kleur wit, afm. 2000 x 1000 x 740 mm (l x d x h), in goede staat Nee
Volledig in hout met melamine afwerking kleur kers, totale afm. 3530 x 2300 x 600 mm (b x h x d), 3 compartimenten van 1 m breed allen met 3 legplanken, 1 compartiment van 500 mm met 4 legplanken, compleet met sleutels, goede staat, professioneel gedemonteerd. Nee... lees meer
Afm. 1100 x 1000 mm, goede staat Nee
Eames Plastic Side Chair DSS Zwart Charles & Ray Eames 1950, hoogte: 830 mm, breedte: 460 mm, diepte: 550 mm, zithoogte: 430 mm, voorzien van klapbaar werkblad, schakelbaar, lichte gebruikssporen Het zogenaamde Eiffeltorenonderstel van de stoel DSR (Dining Height Side Chair Rod Base), een complexe en elegante constructie van staaldraad, combineert lichte, elegante vormen met structurele sterkte. De organisch gevormde kunststof schaal is verkrijgbaar in verschillende kleur- en bekledingsopties,waardoor deze opvallende klassieker van Charles en Ray Eames aan de meest uiteenlopende individuele behoeften en voorkeuren aangepast kan worden. Nee... lees meer
Centrale voet in metaal kleur alu, draaibaar, breedte: 690 mm, diepte: 690 mm, hoogte: 805 mm, zithoogte: 360 mm, stoffering kleur: Antraciet, nieuwprijs: €3050,- per stuk, in goede staat maar lichte beschadiging aan de stof van één van de twee (zie foto's) De Papillo is een ontwerp van Naoto Fukasawa voor het merk B&B Italia. De fauteuil is ontworpen voor zowel thuis- als kantoorgebruik en is de perfecte aanvulling op elke moderne woon- of werkomgeving. Met zijn unieke ontwerp, hoogwaardige afwerking en ongeëvenaard comfort is deze fauteuil een investering in stijl en luxe die u nog jarenlang zult koesteren. Een eigentijdse, stijlvolle en luxueuze fauteuil en combineert modern design met ultiem comfort en is een ware blikvanger in elke ruimte. Nee... lees meer
Blad in melamine kleur esdoorn, aluminium onderstel, in hoogte verstelbaar (620 - 820 mm), zeer elegant en slank design, beste kwaliteit, afm. 2000 x 900, in zeer goede staat! Nee
Bladen in melamine kleur esdoorn, aluminium onderstelln, in hoogte verstelbaar (620 - 820 mm), zeer elegant en slank design, beste kwaliteit, afm. 2000 x 900, in zeer goede staat! Nee
Stervoet in metaal kleur zwart voorzien van standaard zwenkwielen, 4D armleuningen met zachte opdek, instelbare zitdiepte, synchromechanisme met gewichtsinstelling, chemisch gereinigd, technisch nazicht en onderhoud gehad, lichte gebruikssporen op armleuningen Nee... lees meer
In hoogte verstelbaar (620 - 820 mm) onderstel in metaal kleur wit, werkbladen in melamine kleur wit, bijpassend ladenblok in metaal voorzien van 1 dossierlade + 1 gewone lade, akoestisch scheidingswandje bekleed met stof kleur antraciet, links of rechts op te stellen, in goede staat maar lichte verkleuring door UV inwerking, afm. 1800 x 1600 mm (b x d), ZONDER SCHEIDINGSWAND Nee... lees meer
Voet in metaal kleur alu, staander in metaal kleur alu, kleine en grote jashaken, lichte gebruikssporen mogelijk, afm. 350 x 1750 mm (d x h) Nee
Kast in hout met melamine afwerking kleur antraciet, deuren in volkern kleur kers voorzien van BULOSAFE code slot, uitgerust met 1 legplank + 2 telescopisch uittreksystemen, goede staat Nee
Voetkruis in kunststof kleur zwart van standaard zwenkwielen, bekleding in stof kleur blauw, in hoogte verstelbare rug, in hoogte verstelbaar, in diepte verstelbare zitting, in hoogte verstelbare armleuningen, synchromechanisme met gewichtsinstelling, technisch nazicht en onderhoud gehad, bekleding chemisch gereinigd, in goede staat Nee... lees meer
Kast volledig in metaal kleur wit, uitgerust met 10 deuren in verschillende kleuren, elke deur uitgerust met een codeslot voor persoonlijke veiligheid en een persoonlijk nummer, alle sloten zijn ge-reset op 3333, gebruiksaanwijzing aanwezig, afm. 1950 x 900 x 500 mm (h x b x d), afmetingen lockers 450 x 350 x 500 mm (b x h x d) , in zeer goede staat. Nee... lees meer