Alles voor het huis - start aan 5 euro - lokeren - 13/05/2024

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be

Donderdag 23/05/2024 07:00-10:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
131 kavels
Einde op 13/05/2024 19:00

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Deze tent biedt u optimale bescherming tegen de zon. Het is ook ideaal voor uw avonden, voor uw bruiloft, een familiebijeenkomst of voor een ander evenement. Dit tuinhuisje/tent is eenvoudig en snel op te zetten op gras of oppervlakken met vuil met zes palen inbegrepen. Het duurt maar een paar minuten!! Deze stervormige uitkijkpost kan een gebied met een diameter van 10 meter beslaan. Gemaakt van UV- en weerbestendige Oxford-stof, zal het jarenlang dienst doen. NOTITIE: Dit product mag NOOIT worden gebruikt bij slecht weer, zoals harde wind, zware regen, sneeuw, storm, enz. Specificaties Kleur: wit Doorsnede: 10 m Hoogte: 4 m Dakrandhoogte/rolhoogte (waar mensen onderdoor kunnen lopen): 2 m Materiaal: Oxford-stof Buismateriaal: Staal Materiaal: Polyester: 100% Nee... lees meer

32

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Beschrijving Creëer een ideale ruimte om zaden te vermeerderen en bescherm ze tegen de kou met deze glazen kas. Deze stevige kas is gemaakt van aluminium en staal en is UV-bestendig en thermisch geïsoleerd. De glazen overkapping heeft een stevige, onderhoudsvrije aluminium constructie met een stalen basisframe voor stabiliteit. De glazen kas zorgt voor een efficiënte groei van uw planten door vocht op te slaan en optimale bescherming te bieden tegen extreme weersomstandigheden. Specificaties Kleur: antraciet Materiaal: aluminium, staal, glas Afmetingen: 155 x 103 x 191 cm (B x D x H) Dikte glas: 3 mm Afmetingen deur: 49 x 154 cm (B x H) Hoogte voet: 10,5 cm Montage is vereist Nee... lees meer

Huidig bod 360,00
33

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Deze ruime serre heeft een totale oppervlakte van 9.836 m³. Het biedt plaats aan een aanzienlijk aantal planten en is een geweldige oplossing om uw planten tegen de kou te beschermen. Deze stevige serre is gemaakt van polycarbonaat panelen en is UV-bestendig en thermisch geïsoleerd. De kas heeft een stevige, onderhoudsvrije aluminium constructie met een basisframe (gemaakt van 4 sterke profielen) voor extra stabiliteit. Het dakgootsysteem zorgt ervoor dat het water efficiënt kan worden afgevoerd en de dakventilatie zorgt voor een optimale ventilatie bij warm weer. De dakpanelen worden vastgezet met metalen clips, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Onze serre is eenvoudig te monteren. Houd er rekening mee dat het dak van onze kas niet bestand is tegen hevige sneeuwval. Let op: de kas is geen bouwgebouw of serre voor recreatieve doeleinden. Het is een op zichzelf staande, niet-permanente boerderij die alleen bedoeld is voor tuinieren. Specificaties Kleur: antraciet en transparant Materiaal: aluminium, polycarbonaat Afmetingen: 190 x 310 x 132/202 cm (B x D x H) M² Grondstuk : 5.89 m² Inhoud: 9.836 m³ Dikte paneel: 4 mm UV-bestendigheid Inclusief een basisframe (bestaande uit 4 sterke profielen) Montage is vereist Nee... lees meer

Huidig bod 370,00
34

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Deze ruime kas heeft een totale oppervlakte van 3,61 m². Het biedt plaats aan een aanzienlijk aantal planten en is een geweldige oplossing om uw planten tegen de kou te beschermen. Deze stevige serre is gemaakt van polycarbonaat panelen en is UV-bestendig en thermisch geïsoleerd. De kas heeft een stevige, onderhoudsvrije aluminium constructie voor stabiliteit. Het dakgootsysteem zorgt ervoor dat het water efficiënt kan worden afgevoerd en de dakventilatie zorgt voor een optimale ventilatie bij warm weer. De dakpanelen worden vastgezet met metalen clips, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Onze serre is eenvoudig te monteren. Let op: de fundering is niet inbegrepen; En het dak van onze kas is niet bestand tegen hevige sneeuwval. Let op: de kas is geen bouwgebouw of serre voor recreatieve doeleinden. Het is een op zichzelf staande, niet-permanente boerderij die alleen bedoeld is voor tuinieren. Specificaties Kleur: antraciet en transparant Materiaal: aluminium, polycarbonaat Afmetingen: 190 x 190 x 125/195 cm (L x B x H) Landoppervlakte : 3,61 m² Inhoud: 5.776 m³ Dikte paneel: 4 mm UV-bestendigheid Montage is vereist Nee... lees meer

Huidig bod 240,00
35

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Deze kas is perfect voor zowel beginners als ervaren tuiniers. Het is geschikt voor planten van hoge kwaliteit en is ideaal om uw planten te beschermen tegen slecht weer en ongedierte. Onze kas is voorzien van een transparante folie waardoor het licht uw planten en bloemen kan bereiken. De mobiele kas is gemaakt van een slijtvaste groene polyethyleen coating met roosterversterkingen en een sterk gepoedercoat stalen frame voor extra duurzaamheid. De hoes helpt je planten te beschermen en schade aan de buitenkant te minimaliseren. Het is een geweldig alternatief voor een traditionele glazen kas. De kas is voorzien van een toegangsdeur met dubbele ritssluiting, die kan worden opgerold, voor gemakkelijke toegang en ventilatie. 8 ramen (4 aan elke kant) met oprolbare afdekkingen zijn ook perfect voor dwarsventilatie op warme dagen. De montage is heel eenvoudig. Deze kas met tunnel is snel te bevestigen met het bijgeleverde touw. Er is geen speciaal gereedschap nodig. Houd er rekening mee dat het dak van onze kas niet bestand is tegen hevige sneeuwval of harde wind. Specificaties Kleur: groen Materiaal: Gepoedercoate stalen buisstructuur + polyethyleencoating Afmetingen: 600 x 300 x 200 cm (L x B x H) Afmetingen deur: 160 x 150 cm (B x H) Afmetingen raam: 60 x 30 cm (B x H) M² Grondstuk: 18 m² 8 ramen met afdekkingen voor dwarsventilatie op warme dagen Voordeur met dubbele ritssluiting Makkelijk in elkaar te zetten Materiaal: Polyethyleen: 99% Nee... lees meer

Huidig bod 130,00
36

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Breid je opbergmogelijkheden voor buiten uit en bescherm je gereedschap met deze multifunctionele tuinberging. Stevig materiaal: het tuinhuisje is gemaakt van gegalvaniseerd staal, waardoor het niet gaat roesten en bestand is tegen langdurig gebruik. Staal is een uitzonderlijk hard en veerkrachtig materiaal. Het biedt robuustheid en stabiliteit. Verzinken biedt een betere bescherming tegen corrosie en is handig voor producten die buiten en in ruwe omgevingen worden gebruikt. Veel opbergruimte: deze metalen schuur met brandhoutstandaard biedt voldoende ruimte om uw brandhout, tuingereedschap, meubels, apparatuur en meer op te bergen. Praktische handgrepen: De tuinberging is voorzien van handgrepen voor gemakkelijke toegang tot de overkapping. Goede ventilatie: De buitentent is uitgerust met 4 ventilatieopeningen die de ophoping van vocht en geuren in huis helpen verminderen. Hellend ontwerp: het schuine dak zorgt voor een probleemloze waterafvoer. Specificaties Kleur: lichtbruin Materiaal: gegalvaniseerd staal, PP (polypropyleen) Totale afmetingen: 277 x 192,5 x 179 cm (B x D x H) Afmetingen poort: 80 x 154 cm (B x H) Inclusief hoekbeschermer Montage is vereist Nee... lees meer

Huidig bod 300,00
37

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Deze metalen tuinschuur is perfect voor het opbergen van een breed scala aan gereedschappen en apparatuur. Deze tuinberging heeft 2 ventilatiegaten aan de voorzijde, wat zorgt voor een uitstekende ventilatie. Dubbele schuifdeuren aan de voorzijde zorgen voor gemakkelijk in- en uitstappen. De gegalvaniseerde stalen constructie met een zinken afwerking maakt het duurzaam en sterk, zodat het niet corrodeert of wordt aangetast door extreme weersomstandigheden. Voorgesneden, voorgeboorde onderdelen en de meegeleverde gebruikershandleiding zorgen voor een snelle en eenvoudige montage. Specificaties Kleur: antraciet Materiaal: gegalvaniseerd staal Afmetingen met dak: 190 x 124 x 181 cm (B x D x H) Afmetingen schuifdeur: 80 x 159 cm (B x H) Afmetingen vloeroppervlak: 180 x 110 cm (B x D) Voorzien van 2 ventilatiegaten; elk met een afmeting van 23 x 10 cm Nee... lees meer

Huidig bod 170,00
38

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Verzamel je familie en vrienden voor een kampvuurbijeenkomst met deze indrukwekkende haard met houtopslag van Esschert Design! Deze rustieke schouw is gemaakt van staal met een mooie roestige afwerking. U kunt uw brandhout opbergen op een ingebouwd, handig houtrek eronder. Deze opvallende haard past in elk buitendecor en is een geweldige aanvulling op uw tuin of terras. Specificaties Kleur: bruin Materiaal: Staal Afmetingen: 38,4 x 38,4 x 136,3 cm (L x B x H) Nee... lees meer

Huidig bod 170,00
39

Huidig bod 140,00
40

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. Onze partytent is een geweldige plek om uw familie en vrienden te vermaken op allerlei feesten en buitenbijeenkomsten. De tuintent is gemaakt van UV- en waterbestendig polyethyleen en is daarom bij uitstek geschikt voor buitengebruik. Het frame is gemaakt van roestbestendig staal, wat de tent stabiel en duurzaam maakt. De partytent heeft zijpanelen, elk met decoratieve ramen, en een deurpaneel met ritssluiting voor gemakkelijke toegang. Het tuinhuisje is eenvoudig te monteren. NOTITIE: Dit product mag NOOIT worden gebruikt bij slecht weer, zoals harde wind, zware regen, sneeuw, storm, enz. Specificaties Kleur: wit Materiaal: 90 g/m² PE (100% polyethyleen), staal Afmetingen: 4 x 9 x 2,75 m (B x D x H) Hoogte dakrand: 2 m Met zijwanden UV- en waterbestendigheid Bevestigingsmaterialen inbegrepen: Ja Nee... lees meer

Huidig bod 190,00
41

Huidig bod 140,00
42

Doorsnede: 305 cm Frame Materiaal: Gegalvaniseerde Staalbuizen Materiaal springmat: Polypropyleen (265 g/m2) Materiaal veiligheidskussen: PVC (310 g/m2) + EPE-schuim Hoogte van frame tot vloer: 76 cm Max. draagvermogen: 150 kg Gemaakt van hoogwaardige, roestvrije gegalvaniseerde stalen buizen Waterdicht, UV-bestendig en duurzaam beschermend kussen Fijnmazig net van hoge kwaliteit Hoogwaardige, UV-bestendige springmat De staanders worden beschermd door EPE-schuimvulling Nee... lees meer

Huidig bod 160,00
13 biedingen
8202

Kenmerken: Kleuren: Rustiek Bruin, Zwart Materialen: spaanplaat, staal Afmetingen: 30 x 85 x 180 cm (D x B x H) Gewicht: 20,1 kg Maximaal statisch draagvermogen van elke haak: 5 kg Maximaal statisch draagvermogen van de bank: 100 kg Maximaal statisch draagvermogen van de bovenste plank: 10 kg Levering: 1 x Entree Kast 1 x montageset 1 x anti-tip apparaat Nee... lees meer

Huidig bod 55,00
25 biedingen
8203

Laat de 3e Genki Full Body Vibrating Plate, wit en groen, je helpen om het lichaam te krijgen waar je altijd al van hebt gedroomd. Ontworpen om u een full-body workout te geven vanuit het comfort van uw huis, is het uitgerust met een krachtige maar stille motor. Met meerdere trillingsniveaus om zich aan te passen aan uw fitnessniveau en spiersamentrekkingen te vergroten, geeft dit apparaat u in een mum van tijd een volledige lichaamstraining. De gladde rollen maken het gemakkelijk om te bewegen, terwijl de beschermende rubberen oppervlakken voorkomen dat het wegglijdt tijdens het sporten. Dit eenvoudige fitnessapparaat is een ideale aanvulling op elke thuistrainingsroutine. Wat is het voordeel: Verbetert spierkracht en prestaties, smelt lichaamsvet, versnelt gewichtsverlies. Verbetert de bloedcirculatie. Verhoogt de botdichtheid. Verhoogt de stofwisseling Vermindert draadaders Verbetert het uiterlijk van de huid Verbetert de lichaamsdichtheid Verbetert het evenwicht en de coördinatie Kenmerken Stille modus Snelheidsinstellingen 1-150 Gemakkelijk af te lezen LCD-scherm Zwenkwielen voor gemakkelijke mobiliteit P1-P5 Auto Run-programma Totaal 5 ABS/Mirage Zwart, krasbestendig Wandelen, joggen, hardlopen 3 kanalenInnovatief ontwerp, Elegant en fijn Nee... lees meer

Huidig bod 67,00
13 biedingen
8204

3 x achtergronden met clips en houders: 3 x 2 x 3 m mousseline achtergronden (groen, wit en zwart), absorberen licht en vermijden reflecties, dik en stabiel. Voorzien van 4 veerbelaste clips om de bodem beter vast te zetten tijdens gebruik. De driehoekige bodemsteun en zandzakken zorgen voor meer stabiliteit. Opmerking: De achtergrond kan vouwen vertonen als gevolg van verzending. Hang de bodem indien nodig 1-2 dagen op en strijk vervolgens met een stoomstrijkijzer op laag vuur. 2 x lamphouder met kap: De doorschijnende witte kap kan de lichtopbrengst van elke wolfraam- of studioflitsbron verzachten, verlengen en verspreiden. 2 daglicht studiolampen: LED's lijken op natuurlijk daglicht, waardoor een duidelijker zicht op verlichte objecten mogelijk is. 2 x Softboxen: 84cm 2-delige LED softbox verlichtingsset met verbeterde LED-lampen en spaarlampen. De Softbox Photography Lighting Kit produceert uniform, diffuus licht door het licht door een intern gealuminiseerd stoffen oppervlak te leiden en als een effectieve reflector te fungeren. Voor extra behoeften zijn ook de reflector en lamphouder in de set verkrijgbaar. Inhoud van de fotokit: 2,6 x 3 m achtergrondhouder x2 + 2 x 3 m achtergrond (groen, wit, zwart) x3 + softbox met houder x2 + lampfitting met lampenkap x2 + reflector 60 cm x5 + lampfitting x2 + LED-lamp x4 + achtergrondclip x4 + zandzak x2 + handtas x2. Nee... lees meer

Huidig bod 110,00
30 biedingen
8205

Productcategorie: Rug aan rug Weerstandsaanpassingsmethode: Magnetisch bestuurde hometrainer Functies: afstand, tijd, snelheid, calorieën Programma: Gewichtsverlies, Fitness Toepassingsgebied: kantoor, thuis Maximale belasting: 100 (kg) Vermogen: 8 instelbare snelheden Specificatie (Lengte * Breedte * Hoogte): 53 * 90,5 * 114 (cm) Plaats van herkomst: vasteland van China Toepasselijke scenario's: fitnessapparatuur, fitnesslichaam, wielersport Nee... lees meer

9 biedingen
8206

Stevige witte plank: kantoorkasten zijn gemaakt van melamine van E1-kwaliteit, meerdere compartimenten bieden meer ondersteuning voor stabiliteit, matwitte afwerking, beter bestand tegen krassen en slijtage, gemakkelijk te onderhouden Ruimtebesparend: 4-laagse opbergkast met 12 open vakken, biedt voldoende ruimte om uw boeken, speelgoed, handleidingen, mappen of fotolijsten op te bergen, uw huis of kantoor netjes te houden Veelzijdige rekken: Lockerkast is een aanpasbare opbergoplossing die perfect is voor het organiseren van kinderkamers, speelkamers, woonkamers of kantoren Optimaliseer de ruimte: de afmeting van deze opbergplank is 91 × 30 × 120 cm, geschikt voor de meeste ruimtes, je kunt ook de omgekeerde plank, verticale of horizontale planken gebruiken, waardoor je opbergruimte creëert in je woonkamer, slaapkamer of hal Betrouwbare vrijstaande boekenkast: er zijn bevestigingsstangen aan de achterkant van de plank. Door je meubels aan de muur te houden, voorkom je dat de planken omvallen, wat erg belangrijk is voor een gezin, vooral met kinderen Nee... lees meer

18 biedingen
8207

Grote opslagcapaciteit 100L? De interne maat van deze tuintrolley is 30,7 * 17,3 * 9,8''/78 * 44 * 25 cm, die plaats biedt aan 100 liter aan items. De grote tas aan de achterkant biedt plaats aan nog eens 20 liter zware spullen, terwijl de twee kleine vakken handig zijn voor het meenemen van waterbekers of waterkokers, wat veel comfort biedt voor uw buitenactiviteiten. Afneembaar dak? Een tuintrolley met luifel biedt uitstekende bescherming tegen de zon, waardoor uw baby en de inhoud ervan effectief worden beschermd tegen UV-stralen. Er zijn slechts 2 steunstangen nodig om het plafond te installeren. Als het niet nodig is, kun je het gemakkelijk demonteren en opbergen voor later gebruik. 8'' all-terrain rubberen wielen? Uitgerust met 4 grote 8-inch rubberen wielen die speciaal zijn ontworpen voor offroad-avonturen, kan het product op verschillende terreinen worden gebruikt, heeft het uitstekende tractie, is het duurzaam en stil. Het voorwiel kan 360 graden worden gedraaid en is uitgerust met een voetrem om flexibiliteit en stabiliteit tijdens het gebruik te garanderen. Flexibele handgrepen voor en achter? De opvouwbare transportwagen is ontworpen met twee handgrepen aan de voor- en achterkant, en de hoogte en hoek kunnen naar believen worden aangepast om aan de behoeften van verschillende gebruikers te voldoen. De hoek van de voorste handgreep kan worden aangepast tussen 0 en 90° en het hoogtebereik is 78-101 cm; De hoek van de achterste handgreep kan worden aangepast tussen 75° en 210° en het hoogtebereik is 80-114 cm. U kunt gemakkelijk de meest comfortabele duw- en trekhoek vinden. Hoge kwaliteit 600D Oxford stof Nee... lees meer

Huidig bod 120,00
25 biedingen
8208

Bamny's veilige kinderglijbaan. De glijbaan kan zowel binnen als buiten gebruikt worden en is zeer eenvoudig te installeren. De glijbaan heeft brede, antislip treden, zodat je je geen zorgen hoeft te maken. De hoge leuning zorgt voor extra veilige ondersteuning. Het glijvlak is langer dan andere glijbanen, waardoor je kindje niet uitglijdt over de vloer. De kleintjes kunnen hun werpvaardigheden oefenen op de ingebouwde basketbalring. ABS-kunststof Kleur: Blauw Maximaal gewicht: 20 kg Afmetingen: 195x103x75,5cm Glijvlak: 160 cm Leeftijd: Geschikt vanaf 10 maanden Nee... lees meer

Huidig bod 55,00
10 biedingen
8209

Kenmerken: Materialen: berkenhout, badstof, katoenen stof Kleur: beige Afmetingen product: 67 x 115 x 91 cm (L x B x H) Lengte rugleuning: 73 cm Diepte zitting: 48 cm Breedte zitting: 55 cm Lengte voetsteun: 33 cm Maximale productbelasting: 150 kg Levering: 1 x schommelstoel kit Nee... lees meer

Huidig bod 90,00
25 biedingen
8210

Technische gegevens: Frame Materiaal: Gegalvaniseerd Metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Beenmateriaal: Kunststof Kleur: grijs Tabletten per robuuste plank: 5 Maximaal draagvermogen per plank: 175 kg Totaal aantal verdiepingen: 10 Maximaal draagvermogen van heavy-duty legborden: 1750 kg Aantal dwarsbalken: 10 Aantal voeten: 16 Afmetingen (ongeveer): Hoogte: 180cm Breedte: 90 cm Diepte: 40 cm Nee... lees meer

Huidig bod 70,00
20 biedingen
8211

Technische gegevens: Frame Materiaal: Gegalvaniseerd Metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Beenmateriaal: Kunststof geld Tabletten per robuuste plank: 5 Maximaal draagvermogen per plank: 175 kg Totaal aantal verdiepingen: 10 Maximaal totaal draagvermogen: 1750 kg Aantal dwarsbalken: 10 Aantal voeten: 16 Afmetingen (ongeveer): Hoogte: 180cm Breedte: 90 cm Diepte: 40 cm Nee... lees meer

Huidig bod 45,00
18 biedingen
8212

[Handige ingebouwde stekkerdoos] Uitgerust met 2 stopcontacten en 2 USB-poorten, kunt u met de stekkerdoos meerdere apparaten tegelijk aansluiten. Dompel jezelf volledig onder in je spelwereld, zonder onderbrekingen of laadzorgen [Sfeerverlichting] Voeg een futuristisch tintje toe aan je gameruimte met dit bureau met leds. De ingebouwde lichtstrip biedt 20 kleuren, 6 modi, 5 helderheidsniveaus en 5 verschillende knipperende ritmes, creëer de perfecte sfeer voor je games [Ergonomische standaard] Dit bureau is uitgerust met een stoelverhoger om 2 schermen op ooghoogte te plaatsen, het helpt u nek- en rugvermoeidheid te verminderen. Het compartiment eronder is handig om op te bergen [Stevig, stabiel] Het tafelblad is voorzien van een stalen frame dat aan de onderkant is versterkt met een dwarsbalk en kan tot 100 kg dragen. Verstelbare poten zorgen voor een goede stabiliteit, zelfs op licht oneffen ondergrond, geen storende wiebels [Eenvoudige montage] Dit gamebureau met LED-verlichting is in een handomdraai op te zetten dankzij de eenvoudige structuur, genummerde onderdelen en geïllustreerde instructies. Je kunt in een mum van tijd beginnen met het spelen van je favoriete videogames [Multifunctioneel bureau] Deze strakke zwarte tafel is meer dan alleen een gamebureau, hij kan worden gebruikt voor werk of studie. De strakke zwarte kleur, ingebouwde stekkerdoos en LED-verlichting maken het een stijlvol en functioneel meubelstuk voor elke ruimte Nee... lees meer

Huidig bod 70,00
26 biedingen
8213

Kenmerken: - Kleur: Greige, zwart - Materialen: spaanplaat, staal - Afmetingen: 140 x 130 x 76/91,5 cm (L x B x H) - Gewicht: 26 kg - Max. statisch draagvermogen: 50 kg Leveringen: - 1 x hoekbureau - 1 x montageset Nee

Huidig bod 75,00
16 biedingen
8214

[Met 2 opbergplanken] Ze vervangen nachtkastjes en bieden ruimte voor je mobiele telefoons, wekkers, boeken, tablets, etc. Zelfs de beperkte ruimte wordt zo volledig benut [Veel ruimte onder het bed] Met een hoogte van 41 cm tussen de vloer en de houdlatten kunt u opbergdozen onder het bed plaatsen; Maak je geen zorgen over schoonmaken, de robotstofzuiger gaat er zonder problemen doorheen [Stabiel en stevig] Met zijn stevige metalen buizen, 9 poten en massieve latten, goed bevestigd aan het frame en versterkt met een verticale balk om vervorming te weerstaan, is hij stabiel en ondersteunt hij tot 450 kg belasting [Eenvoudige montage] Dankzij de geïllustreerde instructies en genummerde onderdelen zet je dit tweepersoonsbed moeiteloos in elkaar [Geen kras] Glijders verminderen het geluid en beschermen de vloer tegen krassen tijdens het verplaatsen Nee... lees meer

32 biedingen
8215

Kenmerken: - Kleuren : Rustiek bruin , Zwart - Materialen: spaanplaat, staal - Afmetingen: 32 x 65 cm (Ø x H) - Gewicht: 7,5 kg - Max. statisch draagvermogen: 150 kg/ontlasting Nee

Huidig bod 17,00
8 biedingen
8216

Artikelnr. KKLQ8-64+ Naam van het item 25" Cart Gas Grill met 4+1 branders Hardware Zwart gepoedercoat staal Afmetingen van het product 134x58,5x103cm Kookhoogte 80 cm Keukentje L60xB45cm Kookrooster Verchroomd / geglazuurd porseleinen metalen rooster Andere specificatie Zijbrander + zijplank Nee... lees meer

Huidig bod 170,00
24 biedingen
8217

Kenmerken: Kleuren: Rustiek Bruin, Zwart Materialen: spaanplaat, staal Afmetingen van elke kruk: 43,1 x 50,7 x 97,2 cm (L x B x H) Gewicht van elke kruk: 12,8 kg Maximaal statisch draagvermogen van elke kruk: 130 kg Levering: Nee

8218

Afmetingen van het product: 50.6D x 37B x 88.5H centimeter Kleur: Rustiek Bruin + Zwart Frame Materiaal: Metaal, Staal Materiaal zitting: Hout: Afmeting 50,6 x 50,6 x 88,5 cm Industriële stijl Zithoogte 60 centimeter Vorm L-vorm Aanbevolen maximaal gewicht 100 kilogram Toon minder Over dit artikel [Stabiel] De zitbasis is verstevigd, de ronde voetsteun is stevig gelast en de antislipkussens verhogen de wrijvingskracht met de vloer. Deze 2 industriële barkrukken zijn stabiel, elke stoel kan tot 100 kg dragen [Comfortabel om op te zitten] Met een brede zitting met een diameter van 37 cm en een praktische voetensteun biedt deze barstoelset u dubbel zoveel comfort [Comfortabel om op te leunen] De gebogen rugleuning is ergonomisch ontworpen om op uw rug te passen. Met een verdikte stalen achterkant is de rugleuning stabiel en wiebelt hij niet [Rustieke stijl] Met een rustiek bruin houten oppervlak, een zwart metalen frame en kenmerkende studs zijn deze hoge krukken in industriële stijl perfect voor uw bar, keuken, eetkamer en meer [Stille bewerking] Monteer eenvoudig de genummerde onderdelen door de geïllustreerde instructies te volgen en de montage is in een mum van tijd gedaan Nee... lees meer

Huidig bod 35,00
10 biedingen
8219

? MAKKELIJK MEE TE NEMEN? Voorzien van een stevige koffer met ergonomisch handvat. Het booglasser is compact en licht van gewicht, gemakkelijk te verplaatsen en op te bergen. Het lasapparaat heeft een gemakkelijke draagbeugel, die gemakkelijk te dragen is en naar elke locatie kan worden verplaatst. ?? DE PARAMETERS VAN DE PRODUCTFUNCTIE? Gereduceerde afmetingen: 38,00 cm * 33,50 cm * 21,50 cm. Spanning: AC 220 V ± 15%, 50/60 Hz. Nominaal ingangsvermogen: 7,7 kVA. Uitgangsstroom: 20 – 200 A. Elektroden-Ø: 1 - 2,5 mm; Rendement (%): 83 ?? KRACHTIGE PRESTATIES? IGBT-invertertechnologie zorgt voor verbeterde prestaties, een hoog rendement, een laag warmteverlies en een laag geluidsniveau. Met overstroombeveiliging en overbelastingsbeveiligingsfuncties om de veiligheid te garanderen ?? RADIATOR ONTWERP? Voorzien van een krachtig koelsysteem, verkoelende ventilatie aan 3 zijden. Het ontwerp van het koellichaam kan de interne temperatuur verlagen en zo voorkomen dat de lasser uitgeput raakt ?? MEERVOUDIG GEBRUIK? Het lasapparaat is geschikt voor doe-het-zelf, onderhoud, reparatie en metaalbewerking. Zelfs voor een beginner. Perfecte lasprestaties, ideaal voor het lassen van roestvrij staal, gelegeerd staal, koolstofstaal en andere metalen materialen. Nee... lees meer

Huidig bod 25,00
10 biedingen
8220