Maandag 05/08/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Nee Kunstenaar: Flos Wink-Pol (1954) Land: Nederland Titel van werk: Geborgenheid Datering: 1998 Techniek: Olieverf Materiaal: Papier Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 98cm Breedte: 63.5cm Hoogte incl. lijst: 108cm Breedte incl. lijst: 73.5cm Frame: true... lees meer

Nee Kunstenaar: Marianne Naerebout (1958) Land: Nederland Titel van werk: Faces Datering: 1996 Techniek: Zeefdruk Materiaal: papier Handtekening/oplage: true Oplage: 150 Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 64cm Breedte: 77.5cm Hoogte incl. lijst: 84cm Breedte incl. lijst: 98cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 90,00

Graficus en illustrator Arjanne Fakkel volgde een opleiding grafiek en illustratie aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Arjenne Fakkel maakt simpele afbeeldingen in vrolijke kleurtonen. Door minimale lijnen te gebruiken krijgen haar beelden helderheid. Vaak gebruikt ze slechts enkele, lichte kleuren. De minimale lijn en Fakkels kleurgebruik resulteren in een humorvolle werking, die tegelijkertijd echter ook een kritische blik kan geven op de samenleving, op situaties waarin de mens zich soms bevindt. De boodschap ligt er niet dik bovenop, waardoor de kijker aan het denken wordt gezet. Nee Kunstenaar: Arjenne Fakkel (Leiden, 1969) Titel van werk: Toe neem nou op Datering: 1999 Techniek: Houtsnede op rijstpapier Handtekening/oplage: true Oplage: 20 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 57cm Breedte: 43cm Hoogte incl. lijst: 73cm Breedte incl. lijst: 58.5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 40,00

Mooie zeefdruk van Gertie Janssen. Geboren in 1947 te Venray. Opleiding: Gertie Janssen volgde haar opleiding aan de Akademie voor Beelende Kunsten in Arnhem en aan de Jan van Eyck Akademie te Maastricht. Woont en werkt in Malden. Gertie Janssen gaat meestal intuïtief te werken: haar gevoel bepaalt dan ook de sfeer van haar werken. Kleur speelt dan ook een belangrijke rol, net als de vormentaal. Primitieve vormen afkomstig van Afrikaanse culturen komen ook vaak in Janssens werk voor, waarvan de symboliek vaak verwant is aan gebeurtenissen in het leven van de kunstenares. Waar ze voorheen vooral schilderde, is Janssen de laatste jaren meer gaan experimenteren wat betreft materiaal en vorm. Nee Kunstenaar: Gertie Janssen (Venray, 1947) Titel van werk: Le plat pays I Datering: 1997 Techniek: Zeefdruk op geschept papier Handtekening/oplage: true Oplage: 44 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 42cm Breedte: 55cm Hoogte incl. lijst: 73cm Breedte incl. lijst: 93cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00

Geometrisch schilderij van Joan S. Verheyen. Op achterzijde voorzien van initialen in sjabloondruk. Nee Kunstenaar: Joan S. Verheyen Titel van werk: Zonder titel (diagonale compositie) Datering: 1979 Techniek: Synthetische verf op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 121cm Breedte: 121cm Frame: true... lees meer

Family affair - kleurenzeefdruk uit 1999 - getekend en genummerd in een oplage van 300 exemplaren - 60x50 cm - mooi ingelijst No Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946-2001) Titel van werk: Family affair Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd Frame: true... lees meer

Huidig bod 370,00

Gesigneerd ‘G. E.’ r.o., getiteld, gesigneerd en gedateerd 1990 verso. Gorm Eriksen schildert olieverfschilderijen, monotypes in koperplaat en litho's. Hij volgde een opleiding tot lithograaf en studeerde aan Den Grafisk Højskole. Gorm Eriksen exposeert zijn werken sinds 1974. Muziek is erg belangrijk voor Gorm Eriksen. Bij het werken in de studio stroomt klassieke muziek uit de speakers. De grote opera's van Verdi en Rossini, de klassieke werken van Bach, Mozart en Beethoven en modernere stukken als Stravinsky en Carl Nielsen, maar alles heeft zijn interesse. Een bepaald geluid laat een indruk achter in de geest, de kwast strijkt zijn eerste spoor op het doek en het schilderen is begonnen. Daarna gaat het erom een ​​dynamisch evenwicht in het beeld te vinden, zodat het niet insluit, maar vrij en open ademt. Het mooie aan de schilderijen van Gorm Eriksen is dat je ze niet intellectueel hoeft te interpreteren, maar je creatieve fantasie kunt gebruiken en de associaties vrij kunt laten stromen. Met grote en verrijkende dividenden. Nee Kunstenaar: Gorm Eriksen (Kopenhagen, 1940 - 2022) Titel van werk: Anrabelse Datering: 1990 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 90cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 350,00

Schitterende originele lithografie van Appel uit topperiode. Met certificaat. Nee Kunstenaar: Karel Appel (1921-2006) Datering: 1972 Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 150 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 76cm Breedte: 56cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 1200,00

Prachtige kleurrijke compositie met CoBrA invloeden Nee Kunstenaar: Jaap den Hollander (1966) Titel van werk: Katwijkse droom Techniek: Acrylverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 120cm

Huidig bod 170,00

Zeldzame hoge kwaliteit print, met droogstempel. Joyce Neimanas (geboren 22 januari 1944) is een Amerikaanse kunstenaar die bekend staat om haar onorthodoxe benadering van fotografie en mixed-media-werken. Neimanas heeft een groot deel van haar carrière geëxperimenteerd met het maken van fotografische beelden zonder gebruik van een camera. Terugkerende thema's in haar beelden zijn onder meer de angst voor persoonlijke relaties, stereotypen over mannen en vrouwen en hedendaagse genderrollen. Haar digitaal gemaakte werk maakt gebruik van bekende beelden uit de reclame, de kunstgeschiedenis en de popcultuur. Haar werk bevindt zich in belangrijke Amerikaanse musea, waaronder het Museum of Contemporary Art, Chicago; Het Kunstinstituut van Chicago; het Centrum voor Creatieve Fotografie; Het Minneapolis Instituut voor Kunsten; Het Museum voor Schone Kunsten, Houston; en het Los Angeles County Museum of Art... Nee Kunstenaar: Joyce Neimanas (Amerika, 1944) Titel van werk: Duchamp Techniek: Inkjet print op dik papier Handtekening/oplage: true Oplage: 6 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 106cm Breedte: 75cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 90,00

Zeldzame hoge kwaliteit print, met droogstempel. Joyce Neimanas (geboren 22 januari 1944) is een Amerikaanse kunstenaar die bekend staat om haar onorthodoxe benadering van fotografie en mixed-media-werken. Neimanas heeft een groot deel van haar carrière geëxperimenteerd met het maken van fotografische beelden zonder gebruik van een camera. Terugkerende thema's in haar beelden zijn onder meer de angst voor persoonlijke relaties, stereotypen over mannen en vrouwen en hedendaagse genderrollen. Haar digitaal gemaakte werk maakt gebruik van bekende beelden uit de reclame, de kunstgeschiedenis en de popcultuur. Haar werk bevindt zich in belangrijke Amerikaanse musea, waaronder het Museum of Contemporary Art, Chicago; Het Kunstinstituut van Chicago; het Centrum voor Creatieve Fotografie; Het Minneapolis Instituut voor Kunsten; Het Museum voor Schone Kunsten, Houston; en het Los Angeles County Museum of Art... Nee Kunstenaar: Joyce Neimanas (Amerika, 1944) Titel van werk: Glove Techniek: Inkjet print op dik papier Handtekening/oplage: true Oplage: 4 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 79cm Breedte: 66cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 90,00

Nee Kunstenaar: Frans van Steenhoven (1914-2005) Titel van werk: Desolaat landschap Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 80cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 88cm Breedte incl. lijst: 109cm Frame: true... lees meer

Sfeervolle originele creatie van Peter Polderman, mooi ingekaderd. Nee Kunstenaar: Peter Polderman (1933-1998) Titel van werk: Café interieur Techniek: Tempera Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 58cm Breedte: 88cm Hoogte incl. lijst: 79cm Breedte incl. lijst: 109cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 135,00

Nee Kunstenaar: Fenny van der Zee (1951) Titel van werk: Zittende man met pijp en wandelstok Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 60cm Breedte: 40cm Frame: true

Huidig bod 60,00

Verso gesigneerd en gedateerd Nee Kunstenaar: Domenico Ostinelli Titel van werk: Meco Datering: 1965 Techniek: Olieverf op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 22cm Breedte: 28cm Frame: true

Nee Kunstenaar: Egbertje Titel van werk: Zonnebloemen Techniek: Olieverf op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 39cm Breedte: 49cm Frame: true

Huidig bod 35,00

Typische zeefdruk van Elias uit topperiode Nee Kunstenaar: Etienne Elias (1936-2007) Titel van werk: Eclips Techniek: zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 190 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 70cm Breedte: 50cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 190,00

Nee Kunstenaar: Jörg Remé (1941) Datering: 1973 Techniek: zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 190 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd, genummerd en gedateerd Hoogte: 67cm Breedte: 51cm

Huidig bod 40,00

Geometrische compositie van Mark Verstockt uit topperidode Nee Kunstenaar: Mark Verstockt (1930-2014) Datering: 1973 Techniek: zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 100 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 70cm Breedte: 50cm

Huidig bod 165,00

Nee Kunstenaar: Roger Raveel (1921-2013) Titel van werk: Wat gebeurt er om het hoekje? Periode: 1968 Techniek: lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 190 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 57cm Breedte: 75cm

Huidig bod 1500,00

Nee Kunstenaar: Reinier Lucassen (1939) Titel van werk: De hoed van Archie Shepp Datering: 1968 Techniek: lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 190 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 90cm Breedte: 62cm

Huidig bod 120,00

Nee Kunstenaar: Lei MOLIN (1927 - 1990) Datering: 1986 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gemengde techniek op papier - gesigneerd en gedateerd Frame: true

Huidig bod 75,00

Prachtig origineel en groot werk in warme kleuren - galerieprijs: 2.500 € - Willemsen volgde haar opleiding aan de Europäische Kunstakademie in Trier. Centraal in het werk van Willemsen staat de mens in het dagelijkse leven. Op de Pedagogische Academie, die ze bezocht voor ze naar de Kunstacademie ging in Trier, heeft ze al geleerd om mensen te observeren. Communicatie en de taal van het lichaam zijn duidelijk te zien in haar kleurrijke afbeeldingen – vaak werkt Willemsen met rode en oranje tinten. Nee Kunstenaar: Wil Willemsen (Amsterdam, 1943) Titel van werk: Stadsdynamiek Datering: 2001 Techniek: Acryl op doek, Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 110cm Breedte: 150cm Hoogte incl. lijst: 117cm Breedte incl. lijst: 157cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 390,00

Topwerk van Hans Landstaat - galerieprijs: 2.000 € Nee Kunstenaar: Hans Landsaat (Amsterdam, 1935) Titel van werk: Landvrouw-Zeevrouw Datering: 1969 Techniek: Acryl op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 65cm Breedte: 85cm Hoogte incl. lijst: 67.5cm Breedte incl. lijst: 87.5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 550,00

Professioneel ingelijst, mooie degelijke lijst Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle,1946 – 2001) Titel van werk: Billy the Kid Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: E/A Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 64cm Breedte: 75cm Frame: false

Huidig bod 450,00

Mooi groot werk - licht verfverlies op enkele plaatsten in de zwarte delen (makkelijk te retoucheren) Nee Kunstenaar: Mario Eloy Titel van werk: De nacht van Christopher Wihelm Tell Datering: 1964 Techniek: gemengde techniek op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 140cm Breedte: 130cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 40,00

Mooi ingelijst Nee Kunstenaar: Mark Verdoes (Den Haag 1960) Datering: 2006 Techniek: Giclee Handtekening/oplage: true Oplage: 3/10 Gesigneerd: gesigneerd Hoogte incl. lijst: 78cm Breedte incl. lijst: 103cm Frame: true

Huidig bod 35,00

Mooi ingelijst - galerieprijs: 595 € (op verso etiket) Nee Kunstenaar: Gerti Bierenbroodspot (Amsterdam, 1940) Handtekening/oplage: true Oplage: 75/100 Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 80cm Breedte: 95cm Hoogte incl. lijst: 87cm Breedte incl. lijst: 102cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00

Mooi ingelijst - galerieprijs: 610 € (op verso etiket) Nee Kunstenaar: Gerti Bierenbroodspot (Amsterdam, 1940) Handtekening/oplage: true Oplage: 59/75 Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 80cm Breedte: 95cm Hoogte incl. lijst: 87cm Breedte incl. lijst: 102cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00

Mooi ingelijste zomerse print Nee Kunstenaar: Onbekend Titel van werk: Dame op het strand Techniek: Offset Hoogte incl. lijst: 90cm Breedte incl. lijst: 90cm Frame: true

Huidig bod 35,00