Maandag 05/08/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Zeldzame ets - mooi ingelijst Nee Kunstenaar: GOEZU ANDRÉ (° 1939) Titel van werk: Vrouwenhoofd Techniek: kleurets Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 12cm Breedte: 9cm Frame: true

Huidig bod 35,00
31

Nee Kunstenaar: Pol Mara (Antwerpen, 1920-1998) Titel van werk: Late roze morgen Techniek: Kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: proefdruk Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 74cm Breedte: 54cm

Huidig bod 120,00
32

Nee Kunstenaar: Pol Mara (Antwerpen, 1920-1998) Titel van werk: Equilibre stable I Periode: 1973 Techniek: Kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: proefdruk Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 74cm Breedte: 54cm

Huidig bod 120,00
33

Een super stoer en trendy pop-art kunstwerk uit de Michael Daniels financial-art collectie, herkenbaar door de unieke Mc Duck in het kunstwerk. Deze Euro is bij uitstek geschikt voor een bedrijfsruimte, alsook voor een moderne woning. Het kunstwerk zit barstensvol met allerlei zaken uit de (Europese) financiële wereld. Alsook vele leuke pop-art items. Uitgevoerd op dibond mirror, waardoor in het kunstwerk gave glinsteringen te zien zijn. Nee Kunstenaar: Michael Daniels (1976) Titel van werk: Scrooge Mcduck Euro Techniek: Digital technology on aluminium Handtekening: true Oplage: 150 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Lengte: 50cm Breedte: 50cm... lees meer

Huidig bod 350,00
34

Een supergaaf en trendy Michael Daniels pop-art kunstwerk, waarin gangsters en maffia types uit de filmwereld kleurrijk en levendig tot uiting komen. Met vele unieke en originele Michael Daniels pop-art figuren, uitgefreesde kogelgaten, gave rasters, and many more. Uitgevoerd in vier klassieke filmbeelden op dibond. Nee Kunstenaar: Michael Daniels (1976) Titel van werk: Life is just a movie Techniek: Digital technology on aluminium Handtekening: true Oplage: 150 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Breedte: 120cm Hoogte: 40cm... lees meer

Huidig bod 350,00
35

Meerlagig en transparant met PopArt motieven – hoogwaardige afwerking – gesigneerd en genummerd 19/25 op bijhorende plaat/ certificaat Nee Kunstenaar: Ad Van Hassel Titel van werk: Louis Vuitton Techniek: acrylaat sculptuur Handtekening: true Oplage: 25 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Lengte: 40cm Breedte: 10cm Hoogte: 37cm Sokkel: true Frame: true... lees meer

Huidig bod 1290,00
36

Gesigneerd en genummerd 1/50 – inclusief originele doos - galerieprijs: € 750 Nee Kunstenaar: Ad Van Hassel Titel van werk: Marilyn Monroe Datering: 2021 Techniek: MIXED MEDIA EPOXY Handtekening/oplage: true Oplage: 50 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 40cm Breedte: 40cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 220,00
37

Gesigneerd en genummerd 1/50 – inclusief originele doos - galerieprijs: € 750 Nee Kunstenaar: Ad Van Hassel Titel van werk: Roy Lichtenstein Datering: 2021 Techniek: MIXED MEDIA EPOXY Handtekening/oplage: true Oplage: 50 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 40cm Breedte: 40cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 220,00
38

Gesigneerd en genummerd 1/50 – inclusief originele doos - galerieprijs: € 750 Nee Kunstenaar: Ad Van Hassel Titel van werk: Luxury Coco Datering: 2021 Techniek: MIXED MEDIA EPOXY Handtekening/oplage: true Oplage: 50 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 40cm Breedte: 40cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 220,00
39

Nee Kunstenaar: Onleesbaar signatuur Titel van werk: Dames aan het strand Datering: 1996 Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 18cm Breedte: 18cm Hoogte incl. lijst: 25cm Breedte incl. lijst: 25cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00
40

Nee Kunstenaar: Onleesbaar signatuur Titel van werk: Dames in de nachtclub Datering: 1996 Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 18cm Breedte: 18cm Hoogte incl. lijst: 25cm Breedte incl. lijst: 25cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00
41

Mooie zeefdruk en twee collectie muntstukken Porter Rotterdam (1340 – 1990) Nee Kunstenaar: Clemens Zijlmans Titel van werk: Erasmusbrug en Van Brienenoordbrug, Rotterdam Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 50cm Breedte: 70cm Frame: true... lees meer

42

Nee Kunstenaar: Anton Vrede (Willemstad 1953) Titel van werk: zonder titel Datering: 1987 Techniek: Gemengde techniek op papier Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 56cm Breedte: 76cm Hoogte incl. lijst: 60.5cm Breedte incl. lijst: 80.5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 35,00
43

Prachtige originele creatie van Jan Van Diemen Nee Kunstenaar: Jan van Diemen Titel van werk: Golfer Datering: 1993 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 60cm Breedte: 64cm Frame: true... lees meer

44

Kunstenaar John Lie A Fo staat in nauw contact met de natuur en cultuur van zijn geboortestreek. Hij brengt in zijn werk de mythen, zeden en gewoonten van de Marrons en Indianen tot leven. De directe schilderwijze lijkt op het eerste gezicht primitief, maar de symboliek van elk onderdeel in zijn weergave moet gezien worden als een heftig beleving van de rituele mystiek tussen voodoo en realiteit. De houten beelden, de grote muurschilderingen, de zeefdrukken en de schilderijen die Lie a Fo maakt, weerspiegelen de speciale band met de Surinaamse cultuur. Kunst Rai '89, Amsterdam Chicago Art Fair, USA Galerie De Sluis, Amsterdam Nee Kunstenaar: John Lie a Fo Datering: 1977 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 30cm Breedte: 40cm... lees meer

45

Typische kleurenlithografie van Pol Mara- galerieprijs: 750 € Nee Kunstenaar: Pol Mara (Antwerpen, 1920-1998) Titel van werk: à Rio de Janeiro Techniek: Kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: E/A (épreuve d’artiste) Gesigneerd: gesigneerd Hoogte incl. lijst: 89cm Breedte incl. lijst: 65cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 90,00
46

Schildering in Blauw en oranje van Johannes van Hoften. Nee Kunstenaar: Johannes van Hoften Datering: 1981 Techniek: Gouache op karton Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 65cm Breedte: 50cm

Huidig bod 20,00
47

Nee Kunstenaar: Jacob Zekveld (Rotterdam, 1945 – 2002) Titel van werk: Beslagen ruit Datering: 1966 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 157/190 Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 62cm Breedte: 87cm

Huidig bod 20,00
48

Topwerk van Heidweiller - Oorspronkelijke galerieprijs: € 2.750,- (verso etiket) - Heidweiller bracht veel tijd door in New York waar hij zich liet inspireren voor zijn alom befaamde cityscapes, waarbij hij denkbeeldige steden afbeeldt die heel eigentijds zijn, maar tegelijkertijd een bepaalde melancholie oproepen. Hij assisteerde Herman Brood bij het beschilderen van de Amsterdamse tram 2! Nee Kunstenaar: George Heidweiller (Beverwijk, 1963) Titel van werk: Firestone (city scape) Techniek: Gemengde techniek op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 140cm... lees meer

Huidig bod 380,00
49

Nee Kunstenaar: Onleesbaar getekend (Franse school) Titel van werk: rue du chevalier de barre (à Montmartre) Periode: jaren ’50 à ’60 Techniek: olie op doek Hoogte: 30cm Breedte: 24,5cm Hoogte incl. lijst: 43cm Breedte incl. lijst: 37cm Frame: true

Huidig bod 60,00
50

Getekend aan de voorzijde + getekend en betiteld verso – ingelijst in vergulde houten lijst (47,5x43 cm) – galerieprijs: 950 euro Nee Kunstenaar: Prosper De Wit (Antwerpen, 1862-1952) Titel van werk: le chemin aux bouleaux à Royenne (Brabrant) Techniek: olie op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 27cm Breedte: 35cm Hoogte incl. lijst: 43cm Breedte incl. lijst: 47,5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 190,00
51

Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle,1946 – 2001) Titel van werk: Russische roulette Techniek: Zeefdruk op canvas Handtekening/oplage: true Oplage: E.A. Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 58cm Breedte: 60cm

Huidig bod 330,00
7 biedingen
52

TOP zeefdruk in mooie lijst! Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle,1946 – 2001) Titel van werk: 300SL Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 151/175 Gesigneerd: gesigneerd Hoogte incl. lijst: 108,5cm Breedte incl. lijst: 121cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 690,00
53

Kleurrijk object n de originele doos - De kunstwerken van Joop Hansen, vervaardigd uit een hoogwaardige harssamenstelling, zijn levendig uitgebeeld in zijn zomerse kleuren. Ze zijn een middel geworden om zijn levendigefantasie geheel in 3D uit te beelden. De dubbelzijdige beelden zijn aan beide zijden verschillend. Ze zijn tevens voorzien van een fleurige trendy verpakking en dienen dan ook ideaal als geschenk. Nee Kunstenaar: Joop Hanssen Titel van werk: Cat Techniek: Object in kunsthars Handtekening: true Oplage: 250 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Lengte: 20cm Breedte: 8cm Hoogte: 20cm... lees meer

Huidig bod 70,00
54

Galerieprijs: 700 € Nee Kunstenaar: Gaby De Pauw (1888 – 1930) – Origineel! Titel van werk: Veldkapel Techniek: Olieverf op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 18cm Breedte: 23cm Frame: true

Huidig bod 120,00
55

Galerieprijs: 900 € Nee Kunstenaar: Gaby De Pauw (1888 – 1930) – Origineel! Titel van werk: Meisje Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 47cm Breedte: 38cm Frame: true

56

Prachtig ingelijst Nee Kunstenaar: Onbekend Titel van werk: Engelse gravure Hoogte: 80cm Breedte: 50cm Frame: true

Huidig bod 35,00
57

Onleesbaar getekend (M. Bafavo?) Nee Kunstenaar: Onleesbaar getekend Titel van werk: Vrouwenportret Datering: 1995 Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 70cm Breedte: 65cm Frame: true

Huidig bod 25,00
58

Origineel abstract werk, onleesbaar getekend (Baele? Of Basle?) Nee Kunstenaar: Onleesbaar getekend Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Hoogte: 50cm Breedte: 64,5cm

Huidig bod 36,00
59

Nee Kunstenaar: Joost de Munk Datering: 1994 Techniek: Acrylverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 95cm Breedte: 95,5cm

Huidig bod 250,00
60