Maandag 05/08/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Zeer pasteus (met reliëf) aangebrachte verf Nee Kunstenaar: Mitch Titel van werk: Descent Janlo Datering: 1997 Techniek: olie en materie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Hoogte: 120cm Breedte: 120cm Frame: true

Huidig bod 70,00
61

Nee Kunstenaar: Piet Franz (Rijswijk, 1922 - 1991) Titel van werk: Gekleurd nieuws Techniek: Olieverf op doek Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 101,5cm Breedte incl. lijst: 101,5cm Frame: true

Huidig bod 90,00
62

"Olieverf op doek, Dubbelganger – Ingelijst - 66.5 cm x 81.5 cm – Handgesigneerd " Nee

Huidig bod 135,00
63

Prachtige print met intensieve kleuren op canvas - Peter Klashorst, geboren in 1957, is een spraakmakende Nederlandse kunstenaar wiens werk wordt gekenmerkt door gedurfde expressie en levendige kleuren. Als een van de meest controversiële en invloedrijke kunstenaars van zijn generatie, heeft Klashorst zijn stempel gedrukt op de hedendaagse kunstwereld met zijn unieke artistieke visie. Klashorst's kunstwerken variëren van schilderijen tot tekeningen en mixed media creaties. Zijn stijl is dynamisch en eclectisch, met een kenmerkende nadruk op intense kleurpaletten en expressieve penseelstreken. Hij staat bekend om zijn vermogen om rauwe emoties en menselijke ervaringen vast te leggen in zijn werk. Gedurende zijn carrière heeft Klashorst de wereld rondgereisd en geëxperimenteerd met verschillende culturen en invloeden. Dit heeft zijn werk verrijkt en hem geïnspireerd om diverse thema's en onderwerpen aan te pakken, variërend van portretten en naakten tot sociale en politieke kwesties. Klashorst's kunst is vaak controversieel geweest vanwege zijn onconventionele benadering en provocerende inhoud. Zijn werk kan uitdagend zijn en discussies uitlokken, maar het heeft ook de kracht om de kijkers aan het denken te zetten en emotionele reacties op te roepen. Met tentoonstellingen over de hele wereld en een loyale aanhang van zowel bewonderaars als critici, blijft Peter Klashorst een figuur van betekenis in de moderne kunstwereld. Zijn vermogen om de grenzen van creatieve expressie op te rekken en zijn gedurfde artistieke visie maken hem tot een unieke en intrigerende kunstenaar. Nee Kunstenaar: Peter Klashorst (Santpoort,1957) Datering: 2017 Techniek: Giclee op canvas Oplage: 25 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 60cm Breedte: 80cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 140,00
64

Victor Spahn, geboren op 20 maart 1949, is een Franse schilder van Russische afkomst. De kunstenaar stopte al op jonge leeftijd met school en begon met kleine werken voordat hij in het atelier van een fabrikant van keramische tegels ging werken. Uiteindelijk richtte hij in 1968 zijn eigen mozaïekdecoratiebedrijf op. Twee jaar later behaalde hij in New York zijn eerste prijs voor een mozaïektafel en nam hij deel aan verschillende tentoonstellingen zoals de Independent Artist Fair en de Fair of French Artists. Zijn ontmoeting met Andre Lanskoy bracht hem ertoe zichzelf uit te proberen in de schilderkunst. Dankzij de lessen van deze grote schilder stelde Victor Spahn zijn stukken tentoon in 1971. Hij hield zijn eerste individuele tentoonstelling in 1975 in de Liszt Gallery in Parijs en het jaar daarop wijdde het bedrijf Toyota een tentoonstelling aan hem toe. Hij maakte al snel deel uit van de sportwereld door verschillende posters te maken die hij maakte voor de Open Golf Peugeot, het Perrier-toernooi, het Wereldpolokampioenschap, het Franse rugbystadion en de Formule 1 Grand Prix. Zijn werken hebben hem de bijnaam ‘schilder van de beweging’ opgeleverd. Nee Kunstenaar: Victor Spahn ( 1949 - ) Titel van werk: La vague Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 300 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 43cm Breedte: 60cm... lees meer

Huidig bod 180,00
65

Victor Spahn, geboren op 20 maart 1949, is een Franse schilder van Russische afkomst. De kunstenaar stopte al op jonge leeftijd met school en begon met kleine werken voordat hij in het atelier van een fabrikant van keramische tegels ging werken. Uiteindelijk richtte hij in 1968 zijn eigen mozaïekdecoratiebedrijf op. Twee jaar later behaalde hij in New York zijn eerste prijs voor een mozaïektafel en nam hij deel aan verschillende tentoonstellingen zoals de Independent Artist Fair en de Fair of French Artists. Zijn ontmoeting met Andre Lanskoy bracht hem ertoe zichzelf uit te proberen in de schilderkunst. Dankzij de lessen van deze grote schilder stelde Victor Spahn zijn stukken tentoon in 1971. Hij hield zijn eerste individuele tentoonstelling in 1975 in de Liszt Gallery in Parijs en het jaar daarop wijdde het bedrijf Toyota een tentoonstelling aan hem toe. Hij maakte al snel deel uit van de sportwereld door verschillende posters te maken die hij maakte voor de Open Golf Peugeot, het Perrier-toernooi, het Wereldpolokampioenschap, het Franse rugbystadion en de Formule 1 Grand Prix. Zijn werken hebben hem de bijnaam ‘schilder van de beweging’ opgeleverd. Nee Kunstenaar: Victor Spahn ( 1949 - ) Titel van werk: L' escrime Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 300 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 43cm Breedte: 60cm... lees meer

Huidig bod 180,00
66

Victor Spahn, geboren op 20 maart 1949, is een Franse schilder van Russische afkomst. De kunstenaar stopte al op jonge leeftijd met school en begon met kleine werken voordat hij in het atelier van een fabrikant van keramische tegels ging werken. Uiteindelijk richtte hij in 1968 zijn eigen mozaïekdecoratiebedrijf op. Twee jaar later behaalde hij in New York zijn eerste prijs voor een mozaïektafel en nam hij deel aan verschillende tentoonstellingen zoals de Independent Artist Fair en de Fair of French Artists. Zijn ontmoeting met Andre Lanskoy bracht hem ertoe zichzelf uit te proberen in de schilderkunst. Dankzij de lessen van deze grote schilder stelde Victor Spahn zijn stukken tentoon in 1971. Hij hield zijn eerste individuele tentoonstelling in 1975 in de Liszt Gallery in Parijs en het jaar daarop wijdde het bedrijf Toyota een tentoonstelling aan hem toe. Hij maakte al snel deel uit van de sportwereld door verschillende posters te maken die hij maakte voor de Open Golf Peugeot, het Perrier-toernooi, het Wereldpolokampioenschap, het Franse rugbystadion en de Formule 1 Grand Prix. Zijn werken hebben hem de bijnaam ‘schilder van de beweging’ opgeleverd. Nee Kunstenaar: Victor Spahn ( 1949 - ) Titel van werk: Course Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 300 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 43cm Breedte: 60cm... lees meer

Huidig bod 180,00
67

Mooie originele pop-art compositie - Acryl op papier ( Pièce Unique ) + genummerde zeefdruk 46/50 - met certificaat van Don Ken Nee Kunstenaar: Don Ken ( 1956 - ) Titel van werk: Marylin Monroe & Minnie Mouse Datering: 2019 Techniek: Gemengde techniek op paier Handtekening/oplage: true Oplage: 50 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 76cm Breedte: 56cm... lees meer

Huidig bod 390,00
68

Nee Kunstenaar: BARMAL (° 1960, GEORGIË) Titel van werk: Ontmoeting Datering: 2023 Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 50cm Breedte: 40cm

Huidig bod 65,00
69

Nee Kunstenaar: BARMAL (° 1960, GEORGIË) Titel van werk: Trouwe vriend Datering: 2023 Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 50cm Breedte: 40cm

Huidig bod 65,00
70

Mooie zeefdruk in schitterend kleurenpalet - Van Vessem volgde zijn opleiding van 1959 tot 1962 aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Zijn eerst expositie had Van Vessem in 1968 in De Doelen in Rotterdam. Hij was mede-initiator van meerdere instellingen. Zo was hij in 1973 medeoprichter van de Stichting Open Kunst, die als doel heeft het faciliteren van werkplaatsen en cursussen, aan professionele kunstenaars en in 1978 richtte hij met een aantal anderen Grafisch Atelier Rijnmond op. Ook in de rest van zijn carriere was Van Vessem betrokken bij vele initatieven, als Wendrich Art Editions, De Lijn en een grafische werkplaats Orion voor verstandelijk gehandicapten. In 1983 nam Van Vessem deel aan Art Basel. Hij heeft gereisd naar en is tijdelijk verbleven in onder andere Frankrijk, New York, India en Spanje. Het werk van Van Vessem is geëxposeerd in binnen- en buitenland. In 1999 had hij een overzichtstentoonstelling in Museum Jan van der Togt in Amstelveen, waar hij bij de opening de ridderorde ontving. Nee Kunstenaar: Henk van Vessem (Rotterdam 1939) Datering: 1996 Techniek: zeefdruk Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 111cm Breedte: 81cm... lees meer

Huidig bod 20,00
71

Nee Kunstenaar: PERMEKE PAUL (1918 - 1990) Titel van werk: Winterlandschap Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 50cm Breedte: 70cm Hoogte incl. lijst: 67cm Breedte incl. lijst: 88cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 690,00
72

Nee Kunstenaar: Roger Raveel (1921-2013) Titel van werk: Op weg naar zijn geliefde Techniek: Offset Handtekening/oplage: false Hoogte: 30cm Breedte: 40cm

Huidig bod 195,00
73

Nee Kunstenaar: Etienne Elias (1936-2007) Techniek: Offset Handtekening/oplage: false Hoogte: 30cm Breedte: 40cm

74

Nee Kunstenaar: Paula Martens (Stevoort 1944 - 2015) Titel van werk: Naakt met duif Datering: 1985 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Frame: true

Huidig bod 250,00
75

Prachtige zeldzame zeefdruk in de typische pop-art stijl van Kooiman - galerieprijs: 650 € (op verso etiket) - Kooiman woont en werkt in Rome. Marco Kooiman werd in Zimbabwe geboren, als zoon van een Italiaanse moeder en Nederlandse vader. Sindsdien heeft hij gewoond in Canada, Nederland in Italië. Bijzonder aan zijn werk is het gebruik van klassieke kunstwerken die Kooiman verwerkt tot typische pop-art afbeeldingen. Uiteraard zijn ook elementen uit de meer recente en hedendaagse consumentencultuur aanwezig. Met zijn werk wil Kooiman kritiek uiten op de hedendaagse man-vrouwverhoudingen en de teloorgang van cultuur ten opzichte van kapitalisme. Het werk van Marco Kooiman is geëxposeerd in Nederland, Italië en Engeland. Nee Kunstenaar: Marco Kooiman Titel van werk: Il castello Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 50 exemplaren Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte incl. lijst: 83cm Breedte incl. lijst: 83cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 90,00
76

Mooi doek uit topperiode - galerieprijs: 2.000 € - Hannes Postma, geboren in 1933 te Haarlem, studeerde aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Zijn oeuvre bestaat uit schilderijen van olieverf op linnen, sculpturen van ijzer en gips, zeefdrukken en etsen. In de jaren '60 verwierf de kunstenaar veel bekendheid met zijn series kleuretsen. Van 1973 tot 1978 heeft Postma de series 'zeeschilderijen' gemaakt. Vanaf 1979 zocht Postma aansluiting bij de Nieuwe Figuratie. Zoals kenmerkend voor de kunst van de schilders die behoorden tot deze groepering, combineerde Postma figuratieve en abstracte elementen in zijn werken. Typerend voor de stijl van Postma is het gebruik van fantasierijke vormen. De kunstwerken zijn veelal gelaagd en strepen druipende verf zijn goed te zien. Andere kenmerken voor de kunst Postma, en van de Nieuwe Figuratie, zijn de spanning tussen het platte vlak en de illusie van ruimte, en het sprankelende kleurgebruik. Zijn werk is vertegenwoordigd in de collecties van bedrijven, particulieren, instellingen en musea, waaronder het Rijksmuseum in Amsterdam, het Stedelijk Museum te Amsterdam, het Frans Hals Museum in Haarlem en het Gemeentemuseum Den Haag. Nee Kunstenaar: Hannes Postma (Haarlem, 2020) Datering: 1979 Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 104cm Breedte: 65,5cm... lees meer

Huidig bod 130,00
77

Lot van 6 zeefdrukken van: Paul Basart, Jurjen Fontein, Peter Wolkers, Eric Toebosch, Peter Spaans en onleesbaar - Diverse afmetingen: 77 x 57 cm = afmeting van het grootste werk Nee Kunstenaar: Diverse kunstenaars - Lot van 6 Techniek: zeefdruk Handtekening/oplage: true Hoogte: 77cm Breedte: 57cm... lees meer

78

Kleurrijke compositie - professioneel ingelijst in baklijst – galerieprijs: 2.500 € - Joke Debeuckelaere is afgestudeerd aan de hogeschool gent (KASK) Beeldende kunsten - Grafische vormgeving. De portretten op basis van acryl typeren zich met de uitgesproken kleuren en de uitzonderlijke techniek. Joke giet haar schilderijen in vorm. De ontwerpen voor deze schilderijen worden in een grafisch programma op computer ontworpen. En daarna overgezet op een mdf paneel, waarbij de verf in lagen word gegoten en hierdoor een reliëf ontstaat. Enkel in de laatste afwerkings- fase komt er een penseel aan te pas. Nee Kunstenaar: Joke Debeuckelaere (1983) Periode: 2011 Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 125,5cm Breedte incl. lijst: 125,5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 450,00
79

Kleurrijke compositie - professioneel ingelijst in baklijst – galerieprijs: 1.800 € - Joke Debeuckelaere is afgestudeerd aan de hogeschool gent (KASK) Beeldende kunsten - Grafische vormgeving. De portretten op basis van acryl typeren zich met de uitgesproken kleuren en de uitzonderlijke techniek. Joke giet haar schilderijen in vorm. De ontwerpen voor deze schilderijen worden in een grafisch programma op computer ontworpen. En daarna overgezet op een mdf paneel, waarbij de verf in lagen word gegoten en hierdoor een reliëf ontstaat. Enkel in de laatste afwerkings- fase komt er een penseel aan te pas. Nee Kunstenaar: Joke Debeuckelaere (1983) Periode: 2011 Techniek: Acryl op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 106cm Breedte incl. lijst: 106cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 290,00
80

Kleurenzeefdruk - Botje voor de hond - in druk gesigneerd - genummerd in een oplage van 350 exemplaren - 24x30 cm No Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Botje voor de hond Techniek: Zeefdruk

Huidig bod 75,00
81

Zomer 1 - kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 300 exemplaren - 38x56 cm No Kunstenaar: Hugo Claus (Brugge 1929 - 2008) Techniek: Zeefdruk Oplage: 300 Gesigneerd: Getekend

Huidig bod 90,00
82

Zeer mooie kleurenlithografie uit 2004 - getekend en genummerd in een oplage van slechts 30 exemplaren (épreuve d'artiste) - 77,3 x 80,5 cm Nee Kunstenaar: Corneille (Luik 1922-2010) Periode: 2004 Techniek: Kleurenlithografie Oplage: 30 Gesigneerd: Getekend... lees meer

Huidig bod 490,00
83

Kleurenlithografie - le petit prince - getekend in de plaat - met stempel van de succession De Saint-Exupéry - 30x40 cm No Kunstenaar: Antoine De Saint-Exupéry (Lyon 1900-1944) Techniek: Kleurenlithografie

Huidig bod 65,00
84

Ets van vader – originele offsetdruk naar de originele tekening uit 1973 - jaartal: 1974 – 20x28 cm – drukker: De Schutter, Antwerpen – uitgever: Gerd Segers, Antwerpen No Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Techniek: Offset

Huidig bod 75,00
85

Zeldzame en grote affiche uit 1982 op glanzend papier - abdij Maagdendaale - 49,8x88 cm No Kunstenaar: Panamarenko (Antwerpen 1940-2019) Techniek: affiche

Huidig bod 20,00
86

Prachtige grote offset op dik papier - getekend in de plaat - genummerd in een oplage van 500 exemplaren - 57,2x76,5 cm No Kunstenaar: Marc Chagall (Vitebsk 1887-1985) Techniek: Offset

87

Originele gouache op papier - boszicht - getekend Polder - bevestigd in passe-partout - 45,5x57,5 cm - prachtig werk No Kunstenaar: Polder Techniek: Gouache

88

Kleurenlithografie op geschept papier uit 1991 - auto - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 64,5x50,5 cm No Kunstenaar: Elisabeth de Vaal (Rotterdam 1950) Techniek: Kleurenlithografie

Huidig bod 20,00
89

Kleurenlithografie - getekend en genummerd in een oplage van 310 exemplaren - met droogstempel - 59,8x42 cm No Kunstenaar: Lars Norman (Helsingborg Zweden 1915-1979) Techniek: Kleurenlithografie

Huidig bod 20,00
90