Maandag 05/08/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Man, betonmuur en bomen – originele offsetdruk naar de originele tekening uit 1953 - jaartal: 1974 – 28x20 cm – drukker: De Schutter, Antwerpen – uitgever: Gerd Segers, Antwerpen No Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Techniek: Offset

91

Lithografie uit 1977 - portret van Christo - getekend en genummerd in een oplage van 200 exemplaren - bevuild in de marges maar volledig weg te werken bij gebruik van passe-partout - 50x70 cm No Kunstenaar: Jan Burssens (Mechelen 1925-2002) Techniek: Litho... lees meer

Huidig bod 20,00
92

Hoe de kat zich kromt - mooie offset op glanzend stevig papier - 1980 - uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling bij en door Janssen Pharmaceutica - mooi ingelijst met passe partout No Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Techniek: Offset... lees meer

Huidig bod 60,00
93

Prachtige reproductie van het bekende impressionistische schilderij 'de haven van Lorient' van Berthe Morisot - mooi ingelijst in kader van Schleiper (41,5x29,5 cm) No Kunstenaar: Berthe Morisot (Bourges 1841-1895) Titel van werk: De haven van Lorient Periode: 1869... lees meer

94

No Kunstenaar: Géo Bernier (Namen 1862-1918) Titel van werk: ploegende boer Techniek: olie op paneel

Huidig bod 290,00
95

Jager in het bos - olie op doek - getekend - 27,5x37,5 cm - heel mooi ingelijst - galerieprijs: 650 euro No Kunstenaar: Théodore Baron (Elsene 1840 - 1899) Titel van werk: jager in het bos Techniek: Olie op doek

Huidig bod 130,00
96

Vlinders - kleurenlithografie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 70x50 cm No Kunstenaar: André Goezu (Antwerpen 1939) Titel van werk: Vlinders Techniek: Kleurenlithografie

Huidig bod 40,00
97

Lithografie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 50x70 cm No Kunstenaar: Patrick Conrad (Wilrijk 1945) Titel van werk: Vlinders Techniek: Lithografie

Huidig bod 40,00
98

Zeldzame linosnede op gekartonneerd papier uit 1981 - getekend, gedateerd en genummerd op slechts 75 exemplaren verso - 30x30 cm No Kunstenaar: Dan Van Severen (Lokeren 1927-2009)

Huidig bod 190,00
99

Faces - tweeluik - acryl op board - verso getekend en gedateerd 2016 - 30x30 cm per werk - de Franse kunstenares werd vertegenwoordigd door Galerie 15/17 in Antwerpen - galerieprijs: 1500 euro per tweeluik No Kunstenaar: Sarah Melloul Techniek: Acryl op board... lees meer

Huidig bod 190,00
100

Boswegel - olie op doek - getekend - 33x41 cm - ingelijst (44,5x52 cm) No Kunstenaar: Lode Bosmans (Herenthout 1925-2017) Techniek: Olie op doek

Huidig bod 70,00
101

Abstract boszicht - olieverf + kunsthars op doek - getekend - 44x56 cm - ingelijst - galerieprijs: 950 euro No Kunstenaar: Ludo Winkelman (Den Haag 1959) Techniek: Gemengde techniek op doek

Huidig bod 190,00
102

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – drukgesigneerd – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst No Kunstenaar: (naar) Banksy Titel van werk: Flower thrower

Huidig bod 110,00
8 biedingen
103

Huidig bod 75,00
104

Olie op paneel - getekend - 45,5x27 cm - mooi ingelijst (55,5x36,5 cm) No Kunstenaar: Karel Heymans (Hamme 1899-1974) Techniek: olie op paneel

Huidig bod 250,00
105

Zonsondergang - olie op paneel - onleesbaar getekend en vermoedelijk gedateerd 1968 - 20x15 cm - mooi ingelijst (32x27 cm) No Kunstenaar: Onleesbaar getekend Techniek: Olie op paneel

Huidig bod 90,00
106

Landschap - olie op paneel - onleesbaar getekend - verso getekend en gedateerd 1964 - 40,5x30,5 - mooi ingelijst (59x49 cm) No Kunstenaar: Onleesbaar getekend Techniek: Olie op paneel

Huidig bod 70,00
107

Mooie kleurenzeefdruk - verso getekend en gedateerd 1971 - tevens verso gededicaceerd aan Dan Van Severen - uitzonderlijk exemplaar - 35x35 cm No Kunstenaar: Willy Plompen (Gentbrugge 1942) Techniek: Kleurenzeefdruk

108

Naakt - onleesbaar getekend - olieverfkrijt op papier - 50x65 cm No Kunstenaar: Onleesbaar getekend Techniek: Olieverf op papier

109

Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 44,5x62,8 cm No Kunstenaar: Fred Bervoets (Antwerpen 1942) Techniek: Kleurenzeefdruk

Huidig bod 240,00
110

Tuin - kleurenlithografie - getekend en genummerd in een oplage van 500 exemplaren - lichte foxing in de marges (doch niet meer zichtbaar bij gebruik van passe-partout) - in originele harde omslag - 47x57,5 cm No Kunstenaar: Hans Vanderkerckhove (Ingelmunster 1957) Techniek: Kleurenlithografie... lees meer

111

Kleurenlithografie – genummerd in een oplage van 500 exemplaren - jaar van uitgave 1999-2000 – in originele harde envelop – 57,5x47 cm No Kunstenaar: Hugo Claus (Brugge 1929-2008) Techniek: Kleurenlithografie

112

Het meisje met de rode schoentjes - kleurenlithografie – getekend en genummerd in een oplage van 500 exemplaren - jaar van uitgave 1999-2000 – in originele harde envelop – 57,5x47 cm No Kunstenaar: Jef Wauters (Mariakerke 1927-2013) Techniek: Kleurenlithografie... lees meer

Huidig bod 25,00
113

Boerentafereel - kleurenlithografie – getekend en genummerd in een oplage van 500 exemplaren - jaar van uitgave 1999-2000 – in originele harde envelop – 57,5x47 cm No Kunstenaar: Ward Lernout (Geluwe 1931-2019) Techniek: Kleurenlithografie

Huidig bod 20,00
114

Derderangsartiest - kleurenlithografie – getekend en genummerd in een oplage van 500 exemplaren - jaar van uitgave 1999-2000 – in originele harde envelop – 57,5x47 cm No Kunstenaar: Pjeroo Robjee (Gent 1945) Techniek: Kleurenlithografie

115

Originele kleurenzeefdruk - Gesigneerd en genummerd in een oplage van 250 exemplaren - Afmetingen: 55x42 cm - Druk: Bekascreen, Ekeren - Uitgever: Peter Bekaert, Ekeren – 1977 – galerieprijs 750 euro No Kunstenaar: Gilbert Decock (Knokke 1928-2007)

Huidig bod 120,00
116

Paysage sorbet - aquatint gravure op BFK Rives papier - getekend, betiteld en genummerd in een oplage van slechts 60 exemplaren - 38x55 cm - galerieprijs bij Ysebaert Louisseize Arts: 450 euro No Kunstenaar: Jean Messagier (Parijs 1920-1999)

117

Kleurenzeefdruk - geometrische en optische compositie - getekend en genummerd in een oplage van 250 exemplaren - 41,7x54,8 cm - heel mooi exemplaar No Kunstenaar: Getulio Alviani (Udine 1939-2018) Techniek: Kleurenzeefdruk

Huidig bod 90,00
118

Zeer mooi origineel werk in gemengde techniek (pastel, houtskool en potlood) op papier - getekend en gedateerd 1996 - 29,6x41,8 cm - galerieprijs: 650 euro No Kunstenaar: Jan Saverys (Deinze 1924-2017) origineel

Huidig bod 120,00
119

Originele kleurenzeefdruk - Gesigneerd en genummerd in een oplage van 250 exemplaren - Afmetingen: 55x42 cm - Druk: Bekascreen, Ekeren - Uitgever: Peter Bekaert, Ekeren – 1977 No Kunstenaar: Marc Vanderleenen (Mechelen 1952) Techniek: Kleurenzeefdruk... lees meer

Huidig bod 20,00
120