PC fabr. NN compleet met tft curved-scherm SAMSUNG C24RG50FQU, toetsenbord en muis LOGITECH en voetsteun Nee
Vrijdag 26/07/2024 11:30-13:30
AfhalenMaandag 05/08/2024 07:00-10:00
Bestaande uit 3x telefoontoestel YEALINK wo model SIP-T54W en 3x PANASONIC wo types 2x KX-HDV230 en 1x KX-HDV130 en switch Nee
Voorzien van stoffen zit en rug en 2 armleuningen, wo licht beschadigd. Nee
Wo get. CORENDON, BOEING 737-800, BRUSSELS AIRLINES, KLM Nee
Van plm. 77 x 40 x 88 cm hoog Nee
Nee
Verrijdbaar en met digitale bediening. Nee
Verrijdbaar. Compleet met toner kleur geel. Nee
Plooifiets Get. Cleanride, vv inklapbaar stuur en vv 3 versnellingen Nee
Van plm. 50 x 70 cm. Voorzien van 2 deuren. Nee
Nee
Toestel Nespresso type 9737, compleet met SENSEO apparaat PHILIPS en waterkoker HOFFMANNS 20137 en enige cups Nee
Compleet keukenblok. Nee
Van plm. 100 cm hoog. Nee
Get. Decobin Nee
Wo klein dartsbord, geurverstuiver met afstandsbediening, hamer, partij diverse schroevendraaiers, led light box, enig tandhygiene toebehoren, 2 harmonica inklapbare toondisplays 7-delige magazinehouders, schraper borstel, tas, schrift met kraftpapier. Nee... lees meer
Voorzien van afstandsbediening, zonder voet. Nee Merk: SAMSUNG
Voorzien 7 treden Nee
Elk van plm. 80 x 60 vm. Nee
In doos. Voorzien van wc-bril. Nee
Type model close-up 10. In doos. Inhoud 10 L. Nee
Van plm. 55 x 43 cm. In originele verpakking. Nee
Wo 2x VITRA DUROPLAST en 1x IDEAL STANDARD T352701 wit en 2x GEBERIT Sigma bedieningsset zwart Nee
Wo in zwart matte en zilverkleurige spiegel uitvoering, showerselect vr 2 systemen, in verpakking. Nee
In chroom uitvoering, nieuw. Nee
Van plm. 900 x 500 x 15 mm. In kunstmarmeren uitvoering. Nee
Wo fabr. VOLA en BOSCH 3/4”, nieuw in verpakking. Nee
In verpakking. Nee