Kantoormeubilair

Kantoormeubilair

Maandag 29/07/2024 08:00-12:00

Vrijdag 09/08/2024 07:00-14:00

Rijnrode 65, 3460 Bekkevoort, België

Aantal kavels
255 kavels
Einde op 01/08/2024 14:00

Onderstel in metaal kleur aluminium, werkblad in melamine kleur beuk, afm. 2000 x 1000, elektrisch in hoogte verstelbaar van 680 tot 1240 mm, lichte gebruikssporen mogelijk Nee Merk: Kinnarps Zit-sta: true Elektrisch verstelbaar: true Kleur: alu-beuk Gewicht: 60kg Lengte: 200cm Breedte: 100cm Hoogte: 68-124cm Materiaal: metaal, hout, melamine, kunststof... lees meer

Huidig bod 135,00

Huidig bod 145,00

Huidig bod 125,00

Wanden in kunsteer kleur beige, kussens in stof kleur rood, breedte 1650 mm, diepte 700 mm, hoogte 1350 mm, zithoogte 460 mm, lichte beschadiging aan het leder (zie foto) Nee Merk: Steelcase Kleur: rood-beige Gewicht: 100kg Lengte: 70cm Breedte: 165cm Hoogte: 135cm Materiaal: metaal, hout, kunstleder, kunststof... lees meer

Volledig metalen kader kleur gebroken wit/licht beig, akoestische schuifeuren in metaal, 3 legplanken in metaal per zijde, , top in melamine kleur Havanna afmetingen 1530 x 2000 x 520 mm (h x b x d), lichte gebruikssporen mogelijk, geen sleutel Nee Merk: Mewaf Kleur: beige Gewicht: 200kg Breedte: 200cm Hoogte: 153cm Materiaal: Metaal, kunststof Diepte: 52cm Aantal laden: 3-6... lees meer

Onderstel in metaal kleur antraciet, blad in melamine kleur wit, afm. 2000 x 1000 x 740 mm (l x d x h), in goede staat Nee

Stapelbaar vierpoots onderstel in metaal kleur zwart, zitting en rugleuning bekleed met stof bordeauxrood/zwart gestreept, armleuningen in natuurlijk hout, goede staat lichte gebruikssporen mogelijk Nee Merk: Kinnarps Kleur: zwart-rood-hout Materiaal: metaal, stof, hout, kunststof Gewicht: 70kg... lees meer

Huidig bod 60,00

Ontworpen in 2010 door Ronan and Erwan Bourroullec Centrale poot in aluminium kleur zwart, blad in volkern kleur zwart, afm. 720 x 1090 mm (d x h), lichte gebruikssporen! De Bistro Table is een mooie bijzettafel, die overtuigt door zijn eenvoudige ontwerp en bij veel meubels past. Het beste aan deze tafel is dat u het geweldige ontwerp ook buiten kunt bewonderen. De tafel is gemaakt van weerbestendig materiaal en heeft een extra anti-finger-print coating. Materiaal, weerbestendig massief kernmateriaal Nee... lees meer

Kast volledig in metaal kleur beige, rolluiken in kunststof kleur antraciet, uitgerust met 4 legplanken, afm. 1980 x 1000 x 470 mm (h x b x d), in goede staat enkel wat verkleuring door UV inwerking Nee

Afm. 1100 x 1000 mm, goede staat Nee

Huidig bod 200,00

Blad in melamine kleur esdoorn, aluminium onderstel, in hoogte verstelbaar (620 - 820 mm), zeer elegant en slank design, beste kwaliteit, afm. 2000 x 900, in zeer goede staat! Nee

Blad in melamine kleur esdoorn, aluminium onderstelln, in hoogte verstelbaar (620 - 820 mm), zeer elegant en slank design, beste kwaliteit, afm. 2000 x 900, in zeer goede staat! Nee

1 persoons design zetel DURLET in wit leder, afm. 670 x 700 x 740 mm, lichte gebruikssporen Nee

Huidig bod 60,00

1 persoons design zetel DURLET in donker bruin leder, afm. 670 x 700 x 740 mm, lichte gebruikssporen Nee

2 persoons design zetel DURLET in donker bruin leder, afm. 1760 x 700 x 740 mm, lichte gebruikssporen Nee

Onderstel in metaal kleur grijs, werkblad in hout met melamine afwerking kleur wit, afm. 3000 x 1000 x 1000 mm (l x d x h), in goede staat Nee

Vierpoots onderstel in metaal kleur wit, rugleuning en zitting in bruin leder, afm. 440 x 470 x 1000 mm (b x d x h), zithoogte 740 mm, in goede staat Nee

Vierpoots onderstel in metaal kleur wit, rugleuning en zitting in bruin leder, afm. 440 x 470 x 1000 mm (b x d x h), zithoogte 740 mm, in goede staat Nee Merk: Durlet Kleur: rood Gewicht: 50kg Breedte: 44cm Hoogte: 100cm Zithoogte: 74cm Materiaal: metaal, leder... lees meer

Huidig bod 125,00

Werkblad in melamine kleur noot, onderstel in metaal kleur antraciet in hoogte verstelbaar (620 - 820 mm), vast ladenblok in hout met melamine afwerking kleur noot voorzien van 1 pennenlade + 2 gewone laden + 1 dossierlade. OPGEPAST exclusief het mobiel ladenblok van onder het bureau, lichte gebruikssporen mogelijk Nee... lees meer

Kruisvoet in aluminium kleur licht antraciet voorzien van standaard zwenkwielen, bekleding in zwart kwaliteitsleder, in hoogte verstelbaar, in hoogte verstelbare hoge rugleuning, synchromechanisme met gewichtsinstelling, armleuningen in kunststof kleur Zwart, technisch gecontroleerd, lichte gebruikssporen op leder en stervoet mogelijk Nee... lees meer

Huidig bod 60,00

Huidig bod 60,00

Blad in melamine kleur beuk, centrale voet in metaal kleur alu, diam. 1200 mm, hoogte 730 mm, goede staat Nee Merk: Steelcase Kleur: alu-beuk Gewicht: 25kg Lengte: 120cm Breedte: 120cm Hoogte: 74cm Materiaal: metaal, hout, kunststof

Huidig bod 40,00

Slede onderstel in metaal kleur alu, bekleding in stof kleur Oranje/Wit motief, armsteunen afgewerkt met opleg in kunststof kleur zwart, zeer degelijke en comfortabele bezoekersstoel, zeer goede staat Nee Merk: Kinnarps Kleur: oranje-wit Materiaal: metaal, stof, kunststof Gewicht: 60kg... lees meer

Huidig bod 60,00