Kantoormeubilair

Kantoormeubilair

Maandag 29/07/2024 08:00-12:00

Vrijdag 09/08/2024 07:00-14:00

Rijnrode 65, 3460 Bekkevoort, België

Aantal kavels
255 kavels
Einde op 01/08/2024 14:00

Volledig in hout met melamine afwerking kleur esdoorn, uitgerust met 3 gewone lades en pennenlade, diepte: 800 mm, hoogte: 570 mm: breedte: 420 mm, in goede staat maar zonder sleutel!!! Nee Merk: Werndl Kleur: esdoorn/ahorn Gewicht: 40kg Breedte: 42cm Hoogte: 57cm Diepte: 80cm Materiaal: hout, metaal, kunststof, melamine... lees meer

Huidig bod 40,00
214

215

216

Hydraulisch in hoogte verstelbare vergadertafel, diameter 1200 mm, zwaar onderstel in metaal kleur alu-decor, blad in gerookt glas, hoogte verstelling tussen 730 en 1050 mm, goede staat Nee Merk: BULO Type: MT Gewicht: 100kg Lengte: 120cm Breedte: 120cm Hoogte: 73-105cm Materiaal: metaal, kunststof, glas... lees meer

217

Hydraulisch in hoogte verstelbare vergadertafel, diameter 800 mm, zwaar onderstel in metaal kleur alu-decor, blad in gerookt glas, hoogte verstelling tussen 730 en 1150 mm, goede staat Nee

218

219

Volledig in inox, hoogte 1160 mm, diameter 800 mm, lichte gebruikssporen Nee

Huidig bod 25,00
220

Stervoet in kunststof kleur zwart voorzien van standaard zwenkwielen, zitting bekleed in stof kleur zwart, rugleuning in netwave kleur zwart, in hoogte verstelbaar, synchro mechanisme met gewichtsinstelling, in hoogte verstelbare armleuningen, lichte gebruikssporen, bekleding chemisch gereinigd No Merk: Vitra Type: Meda Pro Kleur: Zwart Gewicht: 25kg Breedte: 70cm Hoogte: 100cm Diepte: 70cm Materiaal: metaal, aluminium, kunststof, stof... lees meer

221

Ergonomische stoelen, zitting bekleed in stof kleur Zwart, rug in netwave kleur Zwart, in hoogte verstelbaar, synchromechanisme met gewichtsinstelling, alle 5 technisch in orde en functioneel maar zware beschadigingen aan netwave van de rugleuning Nee Merk: Giroflex Type: 434 Kleur: Zwart Gewicht: 75kg Breedte: 60cm Hoogte: 60cm Diepte: 60cm Materiaal: metaal, aluminium, kunststof, stof... lees meer

222

Stervoet in aluminium voorzien van multifunctionele PHD zwenkwielen, 4D armleuningen met zachte opdek, hoogte verstelbare hoge rugleuning met stof bekleding kleur blauw, hoofdsteun, instelbare zitdiepte, synchromechanisme met gewichtsinstelling, zitting bekleding in stof kleur blauw, chemisch gereinigd, technisch nazicht en onderhoud gehad, lichte gebruikssporen op armleuningen Nee Merk: Osmoz (Dauphine) Type: Typer 1 Kleur: blauw Gewicht: 30kg Breedte: 70cm Hoogte: 130cm Diepte: 70cm Materiaal: metaal, aluminium, kunststof, stof... lees meer

Huidig bod 75,00
223

Huidig bod 75,00
224

Huidig bod 75,00
225

Stervoet in aluminium voorzien van multifunctionele PHD zwenkwielen, 4D armleuningen met zachte opdek, hoogte verstelbare rugleuning met netwave stoffering, instelbare zitdiepte, synchromechanisme met gewichtsinstelling, zitting bekleding in stof kleur zwart, chemisch gereinigd, technisch nazicht en onderhoud gehad, lichte gebruikssporen op armleuningen Nee Merk: Osmoz (Dauphine) Kleur: zwart Gewicht: 25kg Breedte: 70cm Hoogte: 120cm Diepte: 70cm Materiaal: metaal, aluminium, kunststof, stof... lees meer

Huidig bod 60,00
226

Stervoet in metaal kleur alu voorzien van standaard zwenkwielen, 4D armleuningen met zachte opdek, o, hoogte verstelbare rugleuning met instelbare lendesteun, instelbare zitdiepte, synchromechanisme met gewichtsinstelling, bekleding in stof kleur antraciet, chemisch gereinigd, technisch nazicht en onderhoud gehad, lichte gebruikssporen op armleuningen Nee Merk: König & Neurath Kleur: zwart Gewicht: 35kg Lengte: 70cm Breedte: 70cm Hoogte: 120cm Materiaal: metaal, kunststof, aluminium, stof... lees meer

Huidig bod 75,00
227

In hoogte verstelbaar onderstel in metaal kleur alu, nieuw blad in melamine kleur Ahorn, in zeer goede staat maar zeer lichte gebruikssporen op poten zijn mogelijk, afm. 2000 x 1000 mm (l x d) Nee Merk: TDS Kleur: alu-ahorn Gewicht: 100kg Lengte: 200cm Breedte: 100cm Hoogte: 62-82cm Materiaal: metaal, hout, melamine, kunststof... lees meer

Huidig bod 125,00
228

In hoogte verstelbaar onderstel in metaal kleur alu, nieuw blad in melamine kleur Kers, in zeer goede staat maar zeer lichte gebruikssporen op poten zijn mogelijk, afm. 2000 x 1000 mm (l x d) Nee Merk: TDS Kleur: alu-kers Gewicht: 100kg Lengte: 200cm Breedte: 100cm Hoogte: 62-82cm Materiaal: metaal, hout, melamine, kunststof... lees meer

Huidig bod 125,00
229

Volledig in metaal kleur grijs, goede staat, hoogte 1800 mm Nee

230

Verschillende merken, verschillende kleuren Nee

231

3 dozen met filing mappen, verschillende merken, verschillende kleuren Nee

232

Onderstel in metaal kleur alu, blad in gerookt glas, afm. 1520 x 760 x 730 mm (l x d x h), gebruikssporen aanwezig Nee Merk: NN Kleur: alu Gewicht: 40kg Lengte: 152cm Breedte: 76cm Hoogte: 73cm

233

Kast volledig in metaal kleur alu, rolluiken in kunststof kleur alu, voorzien van 2 legplanken, top in melamine kleur esdoorn, gebruikssporen aanwezig technisch in goede staat, afm. 1320 x 1200 x 460 mm (h x b x d) Nee Merk: Steelcase Kleur: alu-esdoorn Gewicht: 40kg Breedte: 120cm Hoogte: 132cm Materiaal: metaal, hout, melamine, kunststof Diepte: 46cm Aantal laden: 2... lees meer

234

235

236

Kast volledig in metaal kleur alu, rolluiken in kunststof kleur alu, voorzien van 2 legplanken, top in melamine kleur esdoorn, gebruikssporen aanwezig technisch in goede staat, afm. 1320 x 1200 x 460 mm (h x b x d) Nee Merk: Steelcase Kleur: alu-esdoorn Gewicht: 200kg Breedte: 120cm Hoogte: 132cm Materiaal: metaal, hout, melamine, kunststof Diepte: 46cm Aantal laden: 2... lees meer

Huidig bod 250,00
237

Huidig bod 250,00
238

Kast volledig in metaal kleur beige, rolluiken in kunststof kleur antraciet, uitgerust met 4 legplanken, afm. 1980 x 1000 x 470 mm (h x b x d), in goede staat enkel wat verkleuring door UV inwerking Nee Merk: Mewaf Kleur: beige-antraciet Gewicht: 80kg Breedte: 100cm Hoogte: 198cm Materiaal: metaal, kunststof Diepte: 46cm Aantal laden: 4... lees meer

239

240

241

Ergonomische bureaustoelen, in hoogte verstelbaar, synchro mechanisme met gewichtsinstelling, verstelbare armleuningen, allemaal technisch ok, werkzaam maar duidelijk gebruiksschade Nee Merk: Vitra Type: Medapro Kleur: Zwart Gewicht: 100kg Breedte: 60cm Hoogte: 80cm Diepte: 80cm Materiaal: metaal, kunststof, aluminium, stof... lees meer

242

243