Donderdag 05/12/2024 14:00-16:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
119 kavels
Einde op 24/11/2024 19:00

Litho, met gedrukte handtekening van de kunstenaar, eveneens met potlood gesigneerd door Georgette Magritte, echtgenote van de kunstenaar - Met uitgeversstempel - Gedrukt door Arte, Parijs, ca. 1979 Nee Kunstenaar: (naar) René Magritte (1898 - 1967) Titel van werk: Le Réveil-Matin Periode: 1979 Techniek: Lithografie op Arches Satiné velijnpapier Handtekening/oplage: true Oplage: HC XIII/XL Gesigneerd: gesigneerd door Georgette Magritte Hoogte: 74cm Breedte: 53cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 390,00

Linosnede - professioneel ingelijst met museumglas - met certificaat - galerieprijs: 3.000 euro Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Titel van werk: Kop met rood vierkant Techniek: Kleurenlinosnede Handtekening/oplage: true Oplage: 26/30 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Frame: true Volgrecht van toepassing: false... lees meer

Huidig bod 1500,00

Print naar het originele gelijknamige schilderij uit 1971 - op verso: genummerd authenticiteit certificaat - uitgegeven door MUDEL, naar aanleiding van epo "Antoon De Clerck - Visuele" hygiëne in 2023 - toegevoegd: een exemplaar van de affiche van die tentoonstelling Nee Kunstenaar: Antoon De Clerck (Deinze, 1923 – 2001) Titel van werk: Autowieldekschilderij, 1971 Periode: 2023 Techniek: Offset Oplage: 16/100 Hoogte: 50cm Breedte: 72cm... lees meer

Huidig bod 500,00

Ets/aquatint, professioneel ingelijst - galerieprijs: 1.800 € Nee Kunstenaar: Luc Peire (Brugge, 1916 - Parijs, 1994) - ZELDZAAM Techniek: Ets/ aquatint Oplage: 19/25 Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 23cm Breedte: 16,5cm Hoogte incl. lijst: 37,5cm Breedte incl. lijst: 31cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 650,00

Zeefdruk - professioneel ingelijst met museumglas - galerieprijs: 1.200 € Nee Kunstenaar: Reinier Lucassen (Amsterdam, 1939) Titel van werk: Stilleven Datering: 1969 Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 6/30 Gesigneerd: Gesigneerd, genummerd en gedateerd Hoogte incl. lijst: 72cm Breedte incl. lijst: 53,5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 390,00

Typische zeefdruk van Corneille, betreft exemplaar nr. 1 van de oplage, top! Nee Kunstenaar: Guillaume Corneille (1922 – 2010) Titel van werk: La fleur rouge Datering: 1996 Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 1/200 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 38cm Breedte: 28cm... lees meer

Huidig bod 280,00

Geschilderd werk - de compositie loopt door tot op de randen van het doek randen van het doek wat het werk extra dimensie geeft! Nee Kunstenaar: Lobke (Kortrijk, 1985) Titel van werk: Blue-eyed girl Techniek: acryl op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 50cm Breedte: 50cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 250,00

Originele pasteltekening - professioneel ingelijst met museumglas - galerieprijs: 1.500 € Nee Kunstenaar: Yvan Theys (Marke, 1936 - 2005) Datering: 1981 Techniek: Pastelkrijt op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 42cm Breedte: 29cm Hoogte incl. lijst: 52,5cm Breedte incl. lijst: 40cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 390,00

Nee Kunstenaar: VAN ROOSMALEN ANNETTE (° 1948) Titel van werk: Nadenken Datering: 2001 Techniek: gemengde techniek op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: getekend en gedateerd Hoogte: 90cm Breedte: 90cm

Huidig bod 180,00

Zeefdruk op doek, 1/1! Nee Kunstenaar: JOHNSON ALEXANDER (U.K., ° 1963) Titel van werk: Drie bootjes Techniek: zeefdruk op doek Handtekening/oplage: true Oplage: 1/1 Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 140cm Breedte: 85cm Frame: true

Huidig bod 120,00

Kleurenlithografie - de schilder - getekend en genummerd in een oplage van 190 exemplaren - jaartal: 1976 - drukatelier: Piet Clement, Amsterdam – uitgever: Prent 190, Utrecht – met certificaat - 56,5x77 cm - ingelijst met passe-partout in natuurhouten lijst - galerieprijs: 2900 euro Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Frame: true... lees meer

Huidig bod 1350,00

Tegenover de orde – kleurenoffsetdruk (met spiegelpapier) naar het schilderij uit 1979 –ingelijst in witte kader met passe-partout (53x73,5 cm) Nee

Huidig bod 120,00

Man in profiel voor rechthoek – originele offsetdruk naar de originele tekening uit 1956 - jaartal: 1974 – 20x28 cm – drukker: De Schutter, Antwerpen – uitgever: Gerd Segers, Antwerpen - ingelijst in zwarte kader met passe-partout (30x40 cm) Nee

Huidig bod 70,00

Grote aquagravure op jute (bevestigd op spierraam) - getekend en genummerd - het betreft hier een kunstenaarsexemplaar geannoteerd EA (épreuve d'artiste) en Romeins genummerd IV/V (oplage van 5!) - groot formaat 81x99,5 cm - ingelijst in een mooie zwarte baklijst (85,5x104,5 cm) - met certificaat - galerieprijs: 3900 euro Nee Kunstenaar: Bengt Lindström (Sundsvall 1925-2008) Techniek: Aquagravure... lees meer

Huidig bod 1490,00

Een gebaar, een schilderij - mooie offset op glanzend stevig papier - 1980 - uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling bij en door Janssen Pharmaceutica - ingelijst in zwarte kader met passe-partout - 30x40 cm Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen-aan-de-Leie 1921-2013)... lees meer

Huidig bod 70,00

De leegte om mij heen - offset op glanzend stevig papier - 1980 - uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling bij en door Janssen Pharmaceutica - ingelijst in zwarte kader met passe-partout - 30x40 cm Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Frame: true... lees meer

Huidig bod 70,00

Kleurenlithografie - driehoek tussen hoofd en hand - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - jaartal: 1979 - drukatelier: Piet Clement, Amsterdam – uitgever: Peter Stuyvesant Foundation, Amsterdam – met certificaat - 56,5x78,5 cm - galerieprijs: 2900 euro No Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Frame: true... lees meer

Huidig bod 1300,00

Sculptuur in hout (één stuk) - getekend in het beeld (monogram) en achteraan op een etiket met vermelding "Nieuwpoort 1959 Willem Vermandere" - 50x12x9,5 cm - galerieprijs: 2500 euro Nee Kunstenaar: Willem Vermandere (Menen 1940)

Huidig bod 390,00

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - ingelijst Nee

Huidig bod 70,00

Gezochte kleurenoffsetdruk uit 1979 - met signatuur in druk (de volledige oplage) en handgenummerd in potlood in een oplage van 300 exemplaren - gedrukt door Basler Zeitung in Basel - 64x49 cm - mooi ingelijst - met certificaat - in 2014 verkocht bij Koller voor 3200 euro - galerieprijs: 4500 euro Nee Kunstenaar: Tom Wesselmann (Cincinnati 1931-2004) Techniek: Kleurenoffset... lees meer

Huidig bod 790,00

Meerlagig en transparant sculptuur met PopArt motieven – hoogwaardige afwerking – gesigneerd en genummerd op bijhorende plaat/ certificaat – galerieprijs: € 2.500 Nee Kunstenaar: Ad Van Hassel Titel van werk: Mickey Mouse Techniek: acrylaat sculptuur Handtekening: true Gesigneerd: Gesigneerd Lengte: 35cm Breedte: 10cm Hoogte: 45cm Sokkel: true... lees meer

Huidig bod 1400,00

Karakteristiek schilderij - ingelijst - op verso etiketten van kunstveiling De Vuyst - Lokeren Nee Kunstenaar: Paul Permeke (Sidford 1918-1990) Titel van werk: Winterlandschap met huizen Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 30cm Breedte: 40cm Hoogte incl. lijst: 50cm Breedte incl. lijst: 60cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 550,00

Nee Kunstenaar: Anonieme Meester Titel van werk: Italiaans dorpsgezicht Techniek: Olieverf op doek Hoogte: 90cm Breedte: 60cm Hoogte incl. lijst: 102cm Breedte incl. lijst: 71cm Frame: true

Werk uit de collectie van de Antwerpse Zoo Nee Kunstenaar: Onleesbaar signatuur (20ste eeuws) Titel van werk: Olifanten Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 162cm Breedte: 225cm Herkomst: collectie van de Zoo van Antwerpen... lees meer

Huidig bod 450,00

Nee Kunstenaar: VAN AKEN VAN GERWEN TERESA (° 1946) Titel van werk: Dubbele vrije val in Indische roze diepte Datering: 1968 Techniek: gemengde techniek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: getekend en gedateerd Hoogte: 33cm Breedte: 26cm Frame: true... lees meer

Nee Kunstenaar: Lies Snel (Vught, 1946) Techniek: Gemengde techniek Handtekening/oplage: true Oplage: origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 32cm Breedte: 45cm Hoogte incl. lijst: 44cm Breedte incl. lijst: 54cm Frame: true Volgrecht van toepassing: false... lees meer

Huidig bod 70,00

Kleurrijk object n de originele doos - De kunstwerken van Joop Hansen, vervaardigd uit een hoogwaardige harssamenstelling, zijn levendig uitgebeeld in zijn zomerse kleuren. Ze zijn een middel geworden om zijn levendigefantasie geheel in 3D uit te beelden. De dubbelzijdige beelden zijn aan beide zijden verschillend. Ze zijn tevens voorzien van een fleurige trendy verpakking en dienen dan ook ideaal als geschenk. Nee Kunstenaar: Joop Hanssen Titel van werk: Clown Techniek: Object in kunsthars Handtekening: true Oplage: 250 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Lengte: 20cm Breedte: 8cm Hoogte: 20cm... lees meer

Huidig bod 70,00

Litho, met gedrukte handtekening van de kunstenaar, eveneens met potlood gesigneerd door Georgette Magritte, echtgenote van de kunstenaar - Met uitgeversstempel - Gedrukt door Arte, Parijs, ca. 1979 Nee Kunstenaar: (naar) René Magritte (1898 - 1967) Titel van werk: Le Page Blanche Periode: 1979 Techniek: Lithografie op Arches Satiné velijnpapier Handtekening/oplage: true Oplage: HC XIII/XL Gesigneerd: gesigneerd door Georgette Magritte Hoogte: 74cm Breedte: 53cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 390,00

Kleurrijk werk uit de collectie van de Zoo van Antwerpen Nee Kunstenaar: Gerard Vanhove (Borgerhout, 1942-1994) Titel van werk: Tshibinda ilonga (jachtfeest) Datering: 1993 Techniek: acryl op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 60cm Breedte: 60cm Frame: true Herkomst: collectie van de Zoo van Antwerpen... lees meer

Huidig bod 170,00

Kleurrijk schilderij in typische Jan van Diemen stijl Nee Kunstenaar: Jan van Diemen (1954) Titel van werk: Golfer Datering: 1993 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 60cm Breedte: 64cm Hoogte incl. lijst: 86cm Breedte incl. lijst: 86cm Frame: true... lees meer