Beschrijving • Zwaar beschadigd • Eikenhout gefineerde MDF-top • Massief eikenhouten poten • Polyurethaanvernisafwerking • Taps toelopende lijn • Afgeronde hoeken • Afgeschuinde randen Afmetingen • Lengte 200 cm • Breedte 90 cm • Hoogte 75 cm No
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn
AfhalenWoensdag 28/01/2026 08:00-11:00
Technische specificaties: ? Kleur: Beige ? Materialen: Microvezel (100% polyester), plastic, schuim, MDF, staal ? Totale afmetingen: 64 cm (B) x 74 cm (D) x 110-118 cm (H) ? Afmetingen liggend: 64 cm (B) x 148 cm (D) x 95-103 cm (H) ? Zitafmetingen: 51 cm (breedte) x 46 cm (diepte) ? Zithoogte: 46-54 cm ? Hoogte van de armleuningen ten opzichte van de zitting: 21 cm ? Afmetingen rugleuning: 68 cm (L) x 51 cm (W) ? Zitdikte: 13 cm ? Rugleuningdikte: 13 cm ? Kabellengte: 1,8 m ? Laadvermogen: 120 kg Non... lees meer
Specificaties: - Kleur: Zwart - Materialen: kunstleer, schuim, gegalvaniseerd metaal - Totale afmetingen: 64L x 78B x 118-126H cm - Zitmaat: 53B x 50D cm - Zithoogte: 45-52 cm - Hoogte van armleuningen tot zitting: 23 cm - Rugleuning: 52B x 78L cm - Laadvermogen: 120 kg Non... lees meer
Kenmerken Klik-klak (pop-up) Schorttype: Niet-verwijderbaar gordijn Kleur (tint): Wit Materiaal: Acryl Fins: Matte Aantal plaatsen: 1 zetel Voetloos Kranen waren onder andere: NEE Capaciteit: 255 L Uitrusting omvatte: Te vol, druk Type installatie: Op de grond gelegd Geassembleerd geleverd Afmetingen Lengte: 149,5 cm Lengte: 58 cm Diepte: 74 cm Non... lees meer
Waarvoor kiest u dit product? Binnenbekleding De anti-aanbak zorgt ervoor dat er niets blijft plakken. Het maakt snelle en gezonde koken mogelijk met minimaal vet, en een ultragemakkelijke dagelijkse onderhoudsroutine Algemene kenmerken Aantal stukken 8 stukken Verspreiding Ingenio Vaatwasser Ja Materiaal Aluminium: Duurzaam en lichtgewicht, uitstekende warmteverspreider, ideaal voor korte kook- en bruine maaltijden. Aantal mensen 4 tot 6 personen Binnenbekleding Anti-aanbak Compatibiliteit Alle kookplaten inclusief inductie Thermo-spot Om je een kleine boost te geven, is de Thermo-Spot technologie er om je te laten weten wanneer je bestek de ideale temperatuur bereikt Type achtergrond Inductie Non... lees meer
Merknaam NOKAXUS Productafmetingen: 84D x 65B x 32H centimeter Rugstijl Massieve Rug Speciale functie instelbaar, trilling Non
Merknaam Epeda Coatingmateriaal Kasjmier en natuurlijke zijde blend Aantal diktes 3 Vulmateriaal Multi-Actieve Veren Kleur Beige Spoeltype pocketspoelen Modelnaam Versailles Comfortlaagmateriaal Wol Non
100% melamine spaanplaat. Dikte: 18 mm. Breedte: 180 cm. Hoogte: 78,6 cm. Diepte: 45 cm. Hoogte van de benen: 15 cm. Talrijke planken . Extra opbergruimte. Non
Totale afmetingen (WxDxH): ongeveer 23,5 x 26,5 x 60 cm Watertankcapaciteit: 4 L Verticale rotatiehoek van het blad: ca. 70° Vermogen: 75 W Spanning: 220 - 240 V Frequentie: 50 Hz / 60 Hz Kabellengte: ca. 150 cm Gewicht: ca. 5,2 kg Materialen: polypropyleen, ABS-kunststof, koper, staal Non... lees meer
Kenmerken Kleur (tint): Beige Materiaal: 94% polyester Samenstelling % Nylonstof: 6 % Structuur: Hout, spaanplaat, multiplex Fins: Heather Hoektype: Linker hoek Aantal plaatsen: 5 zetels Opties: Kussens inbegrepen Zitbekleding: Hoogveerkrachtig polyurethaanschuim Zitdichtheid: 35 kg/m³ Stoelvering: Kruis-kruis elastische banden Achterleuningbekleding: Polyurethaanschuim Rugsteundichtheid: 25 kg/m³ Met armleuningen Bereik: Corner Prestige, Good for Planet, à la carte Milieuvriendelijk product: OEKO-UTEX® stof, gemaakt in Europa Maximale belasting ondersteund: 600 kg Verzamel jezelf Afmetingen Lengte: 280 cm Lengte: 73 cm Diepte: 165 cm Beenhoogte: 7 cm Zithoogte: 45 cm Zitdiepte: 64 cm Breedte van de meridiaan: 100 cm Diepte van de chaise longue: 131 cm Non... lees meer
Merk-tectake Materiaal Polyethyleen (PE) legeringsstaal Kleur Grijs Itemgewicht 16 kilogram Aanbevolen toepassingen voor producten Buitenactiviteiten, recreatie, weersbescherming Non
Technische gegevens: ? Kleur: Bruin ? Materialen: Leer, eucalyptushout, staal, schuim ? Totale afmetingen: 94 cm (L) x 99 cm (W) x 99 cm (H) (zittend), 162 cm (L) x 94 cm (W) x 80 cm (H) (liggend) ? Zitafmetingen: 47 cm (L) x 54 cm (B) x 49 cm (H) ? Maximale rugleuninghelling: 165° ? Ingangsspanning: 100-240 V, 50/60 Hz ? Laadcapaciteit: 160 kg Non... lees meer
Technische gegevens: ? Kleur: Zwart ? Materialen: fluweel (100% polyester), schuim, staal ? Stoelafmetingen: 77 cm (L) x 88 cm (W) x 83 cm (H) ? Bedafmetingen: 191 cm (W) x 77 cm (D) x 27 cm (H) ? Zitafmetingen: 77 cm (breedte) x 88 cm (diepte) x 41 cm (hoogte) ? Zitdikte: 26 cm ? Achterafmetingen: 77 cm (L) x 48 cm (B) x 13 cm (H) ? Kussenafmetingen: 64 cm (L) x 37 cm (B) x 15 cm (H) ? Beenhoogte: 14 cm ? Maximale belasting: 120 kg Non... lees meer
Specificaties: - Kleur: crème - Belangrijkste materialen: linnen, bekledingsschuim, hout, staal - Sun. totaal: 74L x 94B x 111H cm - Sun. Spitspositie: 74L x 163B x 94H cm - Sun. verhoogde positie: 74L x 86B x 142H cm - Maximale inclinatie van 135° - Sun. Zitplaats: 46L x 51,5B x 50H cm - Rugsteunmaat grootte: 62B x 67H cm (dikte: 18 cm) - Lengte van de stroomkabel: 1,4 m - Aanbevolen maximale belasting: 200 kg Non... lees meer
Specificatie: • Kleur: Zwart • Materiaal: keramische tegels, metaal • Totale afmetingen: 39,8"L x 20,1"B x 22"H (101 x 51 x 56 cm) • Afmetingen vuurplaats: 18,5" L x 18,5" B (47 x 47 cm) • Afmetingen van bijzettafel: 18,5" L x 18,5" B (47 x 47 cm) • Dekselafmetingen: 16,5"L x 16,5"B (42 x 42 cm) • Pokerlengte: 19,7" (50 cm) Non... lees meer
Merk: TecTake Colour Cream/Gold Productafmetingen: 58P x 62B x 82H centimeter Rugstijl Massieve Rug Non
Modern en nuchter ontwerp. Lichtgewicht. Makkelijk te tillen, zelfs voor kinderen. Makkelijk schoon te maken, wasbaar. Zeer comfortabele zitting. Beschadigt geen vloeren, vloeren en plastic eindkappen om geluid te voorkomen. Hoge stabiliteit. Snelle en eenvoudige montage. Technische kenmerken: Totale afmetingen (LxWxH): 45 x 48 x 98,5 cm Zithoogte: 47 cm Zitting (LxW): 42 x 40 cm Rugleuning (LxH): 36 x 52 cm Diameter van de stoelpootbuis: Ø 2,5 cm Dikte van de vulling: ca. 3 cm Maximaal ondersteund gewicht: 150 kg Non... lees meer
Specificaties: - Kleur: Grijs - Hoofdmaterialen: metaal, textiel, polyesterstof, schuimrubberen vulling - Sun. totale zitpositie: 137L x 63,5B x 100,5H cm - Sun. half-liggende positie: 178L x 63,5B x 70H cm - Sun. opgevouwen: 81,5L x 20,5B x 64,5H cm Non... lees meer
Technische specificaties Totale afmetingen: Lengte 46 cm x Breedte 55 cm x Hoogte 88 cm Zitafmetingen: L. 46 x B. 41 x H. 45 cm Matte zwarte metalbenen Fluwelen bekleding Verkocht in een set van 6 stoelen Verzamel jezelf Non
Gewicht: 4,5 kg Afmetingen: 70 x 37 x 41 cm (wielen en handvatten inbegrepen) Volume: 100 L Ondersteund gewicht: 28 kg Wielen: 4 x 360° dubbele wielen Materialen: 100% polycarbonaat Interieurinrichting: Gestoorde lade-achtige vakken + scheidingswanden en riemen Non... lees meer
Pallas B4 i-Size: een 2-in-1 autostoeltje voor vooruitstrevende ouders. Het autostoeltje is uitgerust met een slim verstelbaar beschermkussen en een gesp die met één klik kan sluiten. Dit kan het aantal nekblessures met wel 40% verminderen. Het kan worden aangepast om kinderen tot 12 jaar te bedienen. Het LSP Plus-systeem biedt verbeterde bescherming tegen zijkantbotsingen. Kenmerken: Leeftijdsbereik: van meer dan 15 maanden tot 12 jaar Kindlengte: 76–150 cm Gewicht van het kind: van ongeveer 9 kg tot 50 kg Non... lees meer
Kenmerken Totale afmetingen: (L) 44 x (W) 46 x (H) 92 cm Materialen: fluwelen bekleding en zwarte metalen voet Kleur: Donkergrijs Zitafmetingen: (L) 44 x (W) 34 x (H) 65 cm Non
Totale afmetingen: (L) 43 x (W) 35,5 x (H) 88 cm Materialen: Polyurethaancoating en zwarte metalen voet Kleur: Vintage bruin Overige informatie: Zitdiepte: 35,5 cm Zithoogte: 66 cm Voetsteunhoogte: 29 cm Vulling: polyurethaanschuim (dichtheid 24 kg/m³) Non... lees meer
Dit paneel is gecoat met melamine met een dikte van 18 mm. Hij kan aan de muur worden bevestigd. De ladekast bevat 3 lades. De afmetingen zijn 110 cm breed x 76 cm hoog x 44,8 cm diep. Walnoot- en antracietafwerking. Komt in twee verpakkingen. Eén meet 118 cm hoog x 15 cm hoog x 50 cm diep en weegt 24 kg. De andere meet 100 cm breed x 10 cm hoog x 58 cm diep en weegt 16 kg. Non... lees meer
Wandlamp voor binnenverlichting, Balcova spiraalmodel van het merk Forme. Afmetingen: 32 cm lang x 28 cm hoog x 13 cm breed. Basis met een diameter van 12 cm. Ondoorzichtige glazen kappen, elk 10 cm in diameter. Lichtbron: Twee E27-fittinglampen, niet inbegrepen bij het product. Gemaakt van metaal, met een zilveren afwerking. Ideaal voor slaapkamers, gangen, bars, woonkamers, onder andere. Maximaal vermogen: 40 W. Productbeschermingsclassificatie: IP20. Non... lees meer
Materiaaldimensie 72x46 cm, 110x70 cm Hoogwaardig gehard glas Non
6061 aluminium frame Ingebouwde en uitneembare 48V 15Ah (720Wh) batterij 250 W 70 Nm borstelloze motor Shimano 8-versnellings aandrijflijn Shimano RD-TX800 achterste derailleur Shimano SL-ML315 Versnellingspook Enkele tray 52T Aluminium velgen Aluminium krukken Hydraulische schijfremmen (180mm schijf voor / 160mm schijf achter schijf) 5 niveaus van ondersteuning Nieuwste generatie display: Batterijcapaciteit Pedaalondersteuningsniveau-indicator Snelheid Gedeeltelijke afstand Totale afstand Gebruikstijd Dubbele ophanging Voorvork, 75mm veerweg KS Achterwielophanging CST 20x4.0 Banden (90-100-16) Ergonomische zitting Voorwiel met snellosser Voor- en achter-LED-lichten Zachte handvatten voor een betere grip Maximaal aanbevolen gewicht 130 kg Oplaadtijd 4 uur Bereik tot 100/120 km - In eco-modus Opgevouwen afmetingen 100x80x50cm Non... lees meer
3-zits bank, 235x95x72 Gemaakt in Europa Maximaal gewicht (kg): 350 Armleuningbreedte: 28 Armleuningshoogte: 56 Netto productgewicht (kg): 82,5 Netto volume (m³): 1,6074 Non