Design kantoormeubilair

Design kantoormeubilair

Online veiling van design kantoormeubilair.

Woensdag 21/01/2026 07:00-09:00

Donderdag 29/01/2026 07:30-10:30

Nieuwstraat 125, 9190 Stekene, België

Aantal kavels
205 kavels
Einde op 22/01/2026 18:00

De POD belcel / phone booth laat je met zijn geluidsdemping van 25dB toe om in rust te bellen en overleggen in een drukke omgeving. De dakventilatie zorgt voor een optimale verluchting en de dimbare ledverlichting is geoptimaliseerd voor videocalls. Het ingebouwde uitklapbare tafeltje geeft ruimte voor uw laptop, smartphone en koffie en met 3 oplaadpoorten (USB-C, USB3 en stopcontact) vlakbij kom je nooit zonder opgeladen batterij te zitten. De belcel wordt ingeklapt geleverd en zet zich zelf elektrisch op de juiste hoogte. Specificaties Max gewicht: 130kg Voltage: 100v-240v Geluidsisolatie: 25dB Afmetingen tafelblad: 680x350mm 1x USB-C, 1x USB3, 1x stopcontact Afmetingen Afmetingen Binnenzijde: Breedte: 89 cm Diepte: 93 cm Hoogte: 205 cm Afmetingen Buitenzijde: Breedte: 102 cm Diepte: 102 cm Hoogte: 226 cm Eigenschappen Gemakkelijker Ademen: Geruisloze, verstelbare ventilatie garandeert verse lucht. Geluidsdicht: houdt lawaai buiten en private gesprekken binnen met een geluidsreductie van 25dB Ingebouwd Opklapbaar Tafelblad 680x350mm : houdt gemakkelijk je laptop, koffie en notitieboekjes. Handig Opladen: voorzien van USB-C, USB3 en gewoon stopcontact, zorgt ervoor dat je apparaten altijd opgeladen en klaar voor gebruik zijn. Dimbare LED Verlichting: Geoptimaliseerd voor videogesprekken. Nee Type: BELCEL Model: POD01 Kleur: GRIJS Gewicht: 120kg Lengte: 102cm Breedte: 102cm Hoogte: 226cm Materiaal: vilt... lees meer

Huidig bod 500,00

Tafelvoetbal – Vetavo Houten Kicker Categorie: Vrijetijd / Horeca / Bedrijfsinrichting Merk: Vetavo Model: Klassiek houten tafelvoetbalspel Kleur: Bruin houtfineer met groen speelveld Gebruik: Horeca, kantine, ontspanningsruimte Technische specificaties Kenmerk Omschrijving Type Professionele tafelvoetbaltafel met muntinworp Materiaal Massief hout / houtfineer met metalen poten Afwerking Donker houtfineer, groene speelmat, metalen stangen Spelers 22 spelers (zwart vs. naturel) op metalen stangen met houten handvatten Scoretellers Handmatig, aan beide zijden Inworp Muntinworp aanwezig (mechanisch, type onbekend) Afmetingen ca. 140 × 75 × 93 cm (l×b×h) Gewicht ±70 kg Gebruik Binnengebruik, vrijstaand Staat Gebruikte maar degelijke staat. Houtwerk met duidelijke gebruikssporen en kleine lakbeschadigingen. Mechaniek en speelstangen functioneel, muntinworp aanwezig maar niet getest. Tafel staat stabiel, poten stevig. Nee Type: Tafelvoetbal Kleur: hout Lengte: 140cm Breedte: 75cm Hoogte: 93cm Materiaal: hout... lees meer

Huidig bod 60,00

Mooie Vintage Eettafel Stijl Le Corbusier Glazen blad met zwart metalen onderstel Nee Gewicht: 75kg Lengte: 200cm Breedte: 100cm Hoogte: 72cm Materiaal: glas

Huidig bod 75,00

Deze modulaire 2 delig set van 2 banken met diep vrolijke blokken is ontworpen door Studio Makkink & Bey en nodigt uit tot gesprek en samenwerking. Het zachte stoffen zitgedeelte contrasteert subtiel met het zichtbare gelakte houten frame, wat een moderne én warme uitstraling geeft. Dankzij het modulaire systeem met wisselbare elementen is elke opstelling flexibel en uniek. Het samenspel van textiel, hout en kleur voegt direct karakter toe aan urenlange brainstorms of ontspannen ontmoetingen. Nee Merk: PROOFF Model: Zitbank Kleur: grijs/paars/blauw Lengte: 276cm Breedte: 169cm Hoogte: 116cm Zithoogte: 46cm... lees meer

Huidig bod 200,00

ABV privacy booth met afmetingen 130 × 220 × 160 cm (B × D × H), inclusief geïntegreerde tafel van 123 × 84 × 74 cm. Ontworpen voor geconcentreerd werken of overleg in open kantooromgevingen, met akoestische wanden die geluid dempen en privacy bieden. Ideaal voor focusplekken, vergaderingen of individuele werkstations. Nee Merk: ABV Kleur: blauw Gewicht: 150kg Lengte: 220cm Breedte: 160cm Hoogte: 120cm... lees meer

Huidig bod 200,00

De Artifort Key in rood leder is ontworpen door Arnold Merckx voor Artifort, en kenmerkt zich door zijn dieprode lederen bekleding die direct luxueuze intensiteit toevoegt aan elke ruimte. De rug van de zetel bevat opvallende inkepingen die het design karakter geven en laten het leer extra spreken. Dit tijdloze design combineert conferentiekwaliteit met een moderne elegantie, geschikt voor directiekamers of stijlvolle kantoorruimtes. De balans tussen comfort, verfijning en eenvoud maakt de Key tot een iconisch statement. Nee Merk: ARTIFORT Model: Key Product type: Clubsofa... lees meer

VITRA Alcove Zitbank 2-zit B160xD85xH138 - Rood Stof / Metaal Vierpoot Vitra Alcove high back Vitra Alcove high back sofa in rode stof, met hoge rugleuning voor extra privacy en geluidsdemping. Ideaal voor lounges, wachtruimtes of informele vergaderplekken. Nee Merk: VITRA Model: Alcove Product type: High back 2-zit Kleur: rood Gewicht: 80kg Breedte: 160cm Hoogte: 138cm Diepte: 85cm... lees meer

Huidig bod 200,00

VITRA Alcove Zitbank 2-zit B160xD85xH138 - Rood Stof / Metaal Vierpoot Vitra Alcove high back Vitra Alcove high back sofa in rode stof, met hoge rugleuning voor extra privacy en geluidsdemping. Ideaal voor lounges, wachtruimtes of informele vergaderplekken. Nee Merk: VITRA Model: Alcove Product type: High back 2-zit Kleur: groen Gewicht: 80kg Breedte: 160cm Hoogte: 138cm Diepte: 85cm... lees meer

Huidig bod 200,00

VITRA Suita Merk: VITRA Model / Gamma: Suita Fauteuil Nieuw / 2de Hands: 2de Hands Staat vh product: *** (Zeer lichte gebruikssporen) Soort detail: Clubstoel Materiaal Bekleding: Leder 'premium F' Kleur: Camel Materiaal onderstel: Gepolijst Alu Zithoogte in cm: 43cm Design by Antonio Citterio De Suita Fauteuil ontworpen door Antonio Citteriovult de gelijknamige sofafamilie aan met een compacte fauteuil met comfortabele zitdiepte en een hoge rug. Van opzij gezien is de Suita Fauteuil de belichaming van luxe en comfort: diepe, in leder beklede en langgerekte armleuningen gaan elegant over in een hoge rugleuning die bovenaan is afgewerkt met een nekkussen. De Armchair kan worden gecombineerd met een bijpassende Ottoman, alsook met alle andere componenten uit de Suita Sofa-familie. Poten: gepolijst spuitgietaluminium. Body: polyurethaanvormschuim en metalen frame met banden. Zitkussen (stevig): polyurethaanschuim en polyestervezel. Nekkussen: gevuld met veren. Bekleding: in Premium Leder, leder vervaardigd volgens semi-anilineprocedé, dikte 1,1-1,3 mm. Premium-leder is een gladdere soort kalf leder met een vlakke korrel en een mooi glanzende bovenlaag. Volledig gekleurd met lichte pigmenten. Semi-anilineleder voelt zacht aan zoals handschoenleder. Nee Merk: Vitra Model: Suita - Fauteuil Product type: 1-zit Kleur: camel Gewicht: 75kg Lengte: 230cm Hoogte: 67cm Diepte: 85cm Materiaal: leder... lees meer

Huidig bod 200,00

VITRA Suita Zetel 2-zit Design by Antonio Citterio, Camel Leder 'premium F', gepolijste alu poten, zeer lichte gebruikssporen Nee Merk: Vitra Model: Suita Kleur: camel Gewicht: 75kg Lengte: 190cm Hoogte: 67cm Diepte: 85cm Materiaal: leder

Huidig bod 200,00

Modulaire hoekbank / zithoek, uitgevoerd in grijze stoffering met wit metalen onderstel. Strak en tijdloos ontwerp, geschikt voor ontvangst-, wacht- of kantoorruimte. Bestaat uit meerdere vaste zitmodules in L-opstelling. Gebruikte staat met lichte gebruikssporen. zithoogte 60 cm Nee Merk: Materia Type: zithoek Kleur: muisgrijs Gewicht: 120kg Lengte: 280cm Breedte: 255cm Hoogte: 105cm... lees meer

Huidig bod 250,00

Modulaire hoekbank / zithoek in paarse stoffering, strak en minimalistisch ontwerp. Geschikt voor wachtruimte, lounge of kantooromgeving. Vaste modules in L-opstelling. Gebruikte staat met lichte gebruikssporen. Nee Merk: ABV Type: Hoekbank Kleur: paars Gewicht: 80kg Lengte: 205cm Breedte: 110cm Hoogte: 70cm... lees meer

Akoestische zitbank / high-back sofa (Boss Design), uitgevoerd in rode/oranje stoffering. Compacte tweezitsopstelling met hoge zij- en rugpanelen voor extra privacy en geluidsdemping. Inclusief losse rugkussens. Ideaal voor overleg-, lounge- of concentratiezones in kantooromgevingen. Gebruikte staat met zichtbare gebruikssporen op de stoffering. Nee Merk: BOSS Type: zitbank Kleur: rood/oranje Lengte: 147cm Breedte: 73cm Hoogte: 115cm Materiaal: textiel... lees meer

Huidig bod 250,00

Extra info: Diepte van panneel aan de rugkant : 130cm / Breedte panneel aan de voorkant : 200cm - Opmerkingen: In goede staat, mogelijks enkele gebruiksporen op de wanden inclusief 2 bureaus van 160 x 80 Nee Merk: DRISAG Type: Akoestische 2 p werkplaats Kleur: groen Gewicht: 100kg Lengte: 164cm Breedte: 352cm Hoogte: 130cm... lees meer

Huidig bod 200,00

Huidig bod 200,00

Kartell Spoon barkruk in wit glanzend kunststof met metalen sterpootonderstel, ontworpen door Antonio Citterio & Toan Nguyen. Minimalistisch en elegant ontwerp, comfortabel en stabiel, ideaal voor moderne keukens, bars of horecagebruik. Lichte gebruikssporen, verder in goede staat. Nee Merk: KARTELL Model: Spoon Product type: Barkruk Kleur: Wit Gewicht: 8kg Lengte: 52cm Breedte: 55cm Hoogte: 75-95cm Zithoogte: 58-78 Materiaal: Kunststof... lees meer

Huidig bod 40,00

Vitra Nelson Perch kruk, ontworpen door George Nelson. Uitgevoerd in antraciet stof met een verchroomd voetkruis op wielen. Een iconisch designstuk dat functionaliteit en elegantie combineert, ideaal voor hoge werkplekken of receptiezones. Nee Merk: VITRA Model: Nelson Perch Product type: kruk Kleur: Grijs Gewicht: 10kg Materiaal: Stof... lees meer

Huidig bod 120,00

Trio van HAY barkrukken op houten poten, zit uit kunststof. 2 units in grijs, 1 in rood. Gebruikssporen aanwezig, staat kan variëren per item in de set. Nee Merk: HAY Kleur: Grijs / Rood / Hout Gewicht: 30kg

Huidig bod 60,00

ICF UNA Chair Executive directiestoel in zwart leer met gepolijst aluminium voetkruk en wieltjes. Hoge rug, ergonomisch ontwerp en premium materialen voor langdurig comfort en stijlvol zitcomfort. Ideaal voor directiekantoren of executive werkplekken. Nee Merk: ICF Type: UNA Kleur: Zwart Gewicht: 30kg Materiaal: Leder... lees meer

Huidig bod 250,00

De Mags Sofa Modules Fabric-stukken zijn een uitzonderlijke creatie van HAY, een hedendaags meubelontwerp- en productiebedrijf uit Denemarken. Beroemd om hun moderne Scandinavische stijl, maakt HAY gebruik van getalenteerde ontwerpers om te zorgen voor vakmanschap van hoge kwaliteit in hun producten. De Mags Sofa Modules Fabric stelt je in staat om je eigen unieke sofa te ontwerpen, met een lineair en hoekig ontwerp dat comfort en stijl combineert. Elke module heeft een comfortabele zithoogte van 40 cm en is bekleed met soepel, duurzaam polyurethaan voor eenvoudig onderhoud. De stijlvolle voeten van dennenhout voegen een vleugje elegantie toe, waardoor deze modules ideaal zijn voor het creëren van een verfijnde zithoek in elke woonkamer, kantoor of thuiskantoor. Nee Merk: HAY Model: Mags module Kleur: grijs Gewicht: 30kg Breedte: 75cm Hoogte: 66cm Zithoogte: 40cm Diepte: 95cm... lees meer

Zuiver Arc vloerlamp in volledig wit met slank ontwerp en 1-poot onderstel. Voorzien van voetknop voor eenvoudige bediening en brede boog voor verlichting boven bureau, tafel of in de woonkamer. Lamp wordt geleverd zonder lichtbron.(hoogte 187 cm, voet Ø40 cm × 5 cm dik, lampkap Ø40–60 cm × H25 cm) Nee Merk: ZUIVER Model: Arc Wattage: 75W Kleur: Wit Gewicht: 12kg Hoogte: 187cm Materiaal: Wit Metaal... lees meer

Huidig bod 60,00

Vitra werkeiland met een wit melamine tafelblad op wit metalen poten, uitgerust met ruim werkblad, kabeldoorvoer en lampen voor een heldere werkomgeving. Met gebruikssporen, staat kan variëren, Nee Merk: VITRA Type: Werkeiland Kleur: Wit Gewicht: 65kg Lengte: 360cm Breedte: 180cm Hoogte: 76cm Materiaal: Melamine... lees meer

Huidig bod 200,00

Lange design softseating zitbank Lange softseating zitbank van merk Drisag, met blauwe achterwanden en één zijwand aan de linkerkant. De 3 zitting units (1 lange en 2 korte) zijn donkergrijs en ieder voorzien van een dubbele stopcontact (de stekker ligt dan onder de zitplek). Er zijn tot 10 zitplekken. - Extra info: Zit breedte 460cm, zit diepte 42,5cm. - Opmerkingen: In goede staat, gebruiksporen aan de buitenkant van de zijkant links (zie fotos), voor de rest in orde. Nee Merk: DRISAG Product type: Treinbank Kleur: blauw Gewicht: 100kg Breedte: 471cm Hoogte: 132cm Diepte: 110cm Materiaal: textiel... lees meer

Design softseating met 1 zijwand Design akoestische donkergrijze zitbank van Drisag met blauwe rugleunging en 1 zijwand aan de linkerkant. Gemaakt van 2 zit-units, de rechter zit-unit langer dan de linker, ieder voorzien van een dubbele stopcontact (de stekker ligt onder de zitplek). Tot 7 zitplaatsen. - Extra info: Zit breedte 319cm, zit diepte 42,5cm - Opmerkingen: In goede staat, géen gebruiksporen te merken Nee Merk: DRISAG Product type: Treinbank Kleur: blauw Gewicht: 100kg Breedte: 329cm Hoogte: 132cm Diepte: 110cm Materiaal: textiel... lees meer

Design softseating met 1 zijwand Design akoestische donkergrijze zitbank van Drisag met blauwe rugleunging en 1 zijwand aan de rechterkant. Gemaakt van 2 zit-units van dezelfde breedte, ieder voorzien van een dubbele stopcontact (de stekker ligt onder de zitplek). Tot 6 zitplaatsen. - Extra info: Zit breedte 280cm, zit diepte 42,5cm - Opmerkingen: In goede staat, géen gebruiksporen te merken Nee Merk: DRISAG Product type: Treinbank Kleur: blauw Gewicht: 100kg Breedte: 290cm Hoogte: 132cm Diepte: 110cm Materiaal: textiel... lees meer

AHREND Treinbank B180xD64xH110 - Turquoise Kunstleder met lichte gebruiksporen Nee Merk: AHREND Product type: Treinbank Kleur: turquoise Gewicht: 80kg Lengte: 180cm Breedte: 64cm Hoogte: 110cm Materiaal: kunstleer

Huidig bod 60,00

Stijlvolle kantinetafel met chrome onderstel, in goede staat, vierpoot Nee Merk: Kusch Co Model: rechthoek Product type: kantinetafel Kleur: esdoorn Gewicht: 10kg Lengte: 120cm Breedte: 80cm Hoogte: 74cm Materiaal: melamine

Huidig bod 120,00

Huidig bod 180,00