Moderne kunst: raveel - panamarenko - bram bogart

Online veiling van Raveel - Panamarenko - Bram Bogart.

Maandag 02/02/2026 13:00-15:30

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
150 kavels

Ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.900 € Nee Kunstenaar: Loîc Tuhal (1962) Titel van werk: Angela Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Hoogte incl. lijst: 131cm Breedte incl. lijst: 101cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 750,00

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - wordt geleverd met certificaat - galerieprijs: 2.700 € Nee Kunstenaar: Jack Gage (1946) Titel van werk: Le Couple Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 690,00

Uitgebracht op 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement te Brussel – ingelijst met passe-partout (30x40 cm) Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Blauwe man en halve cirkel Techniek: offset Oplage: 500 Hoogte: 40cm Breedte: 30cm Frame: true... lees meer

Uitgebracht op 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement te Brussel – ingelijst met passe-partout (30x40 cm) Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Mijn tuinman, maar laat dit een hulde zijn aan de Vlaamse expressionisten Techniek: offset Oplage: 500 Hoogte: 40cm Breedte: 30cm Frame: true... lees meer

Origineel werk van Paul Permeke in groot formaat - ingelijst Nee Kunstenaar: Paul Permeke (1918 – 1990) Titel van werk: Port-Louis, Bretagne Datering: 1965 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 120cm Breedte incl. lijst: 140cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 590,00

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - galerieprijs: 2.700 € - wordt geleverd met certificaat Nee Kunstenaar: G. Foucard ( 1976 - ) Titel van werk: Minnie en Mickey in Parijs Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 103cm Breedte incl. lijst: 133,5cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 350,00

Prachtig groot werk van deze Nederlandse schilder en grafisch kunstenaar, bekend om zijn expressieve portretten. Zijn werk combineert realisme met abstractie. Ten Have was actief in de jaren ’70 tot begin 2000 en exposeerde internationaal, onder andere in Basel en Londen. Zijn werken zijn opgenomen in privécollecties - Galerieprijs: 2.500 € Nee Kunstenaar: Tjarko ten Have (1947-2003) Titel van werk: Intiem moment Datering: 1986 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 125cm Breedte: 160cm Hoogte incl. lijst: 127cm Breedte incl. lijst: 162cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 550,00

Groot formaat lithografie naar Magritte - ‘La grande famille’ - getekend in de plaat - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee Kunstenaar: (naar) René Magritte (1898 – 1967) Titel van werk: La grande famille Periode: 2004 Techniek: lithografie Oplage: 89/275 Hoogte: 60cm Breedte: 45cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 490,00

Kleurrijk object n de originele doos - De kunstwerken van Joop Hansen, vervaardigd uit een hoogwaardige harssamenstelling, zijn levendig uitgebeeld in zijn zomerse kleuren. Ze zijn een middel geworden om zijn levendigefantasie geheel in 3D uit te beelden. De dubbelzijdige beelden zijn aan beide zijden verschillend. Ze zijn tevens voorzien van een fleurige trendy verpakking en dienen dan ook ideaal als geschenk. Nee Kunstenaar: Joop Hanssen Titel van werk: Fish A Techniek: Object in kunsthars Handtekening: true Oplage: 250 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Lengte: 20cm Breedte: 8cm Hoogte: 20cm... lees meer

Huidig bod 65,00

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.700 € Nee Kunstenaar: Antonio Palmieri (1946) Titel van werk: Shopping girl in Paris Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Hoogte incl. lijst: 131cm Breedte incl. lijst: 101cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 690,00

Zeldzame kleurenets uit 1977 - uitgegeven door GKM, Malmö (Zweden) - uitzonderlijk HC (hors commerce) exemplaar - mooi ingelijst met passe-partout - galerieprijs: 750 euro (niet ingelijst) @ galerie Michel Champetier Nee Kunstenaar: Corneille (Luik 1922-2010) Titel van werk: Femme et faune familière Periode: 1977 Techniek: Kleurenets Handtekening/oplage: true Gesigneerd: getekend en genummerd Hoogte: 76cm Breedte: 57cm... lees meer

Huidig bod 190,00

Originele kleurenlithografie van Roger Raveel - Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam - Uitgever: AMC, Amsterdam - galerieprijs: 3.000 euro - met certificaat Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: La Berceuse Periode: 1989 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 100/300 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 65cm Breedte: 50cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 1500,00

Professioneel ingelijst met museumglas - galerieprijs: 1.200 € Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Brasil God Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 55/150 Gesigneerd: Getekend en genummerd Hoogte: 40cm Breedte: 50cm Hoogte incl. lijst: 53cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 390,00

Het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto. Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Bono Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 122/150 Gesigneerd: Getekend Hoogte: 40cm Breedte: 50cm Hoogte incl. lijst: 53cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 390,00

Kleurenzeefdruk op geschept papier - één van de 45 zeldzame kunstenaarsexemplaren EA (épreuve d'artiste) - het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto Nee Kunstenaar: Michiel Molenaar (Den Haag 1963) Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: EA 45 Gesigneerd: getekend Hoogte: 60cm Breedte: 50cm... lees meer

Getekend in druk - met certificaat Nee Kunstenaar: Banksy (naar) Titel van werk: Girl with baloon Techniek: offset Oplage: 175/500 Hoogte: 69cm Breedte: 50cm

Kleurenzeefdruk op geschept papier - zeldzaam kunstenaarsexemplaar EA (épreuve d'artiste) - het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto Nee Kunstenaar: Sabine Tuchel (Dresden 1968) Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: EA Gesigneerd: getekend Hoogte: 60cm Breedte: 50cm... lees meer

Kleurenzeefdruk op geschept papier - zeldzaam kunstenaarsexemplaar EA (épreuve d'artiste) - het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto Nee Kunstenaar: Arthur Bernard (Mechelen 1939) Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: EA Gesigneerd: getekend Hoogte: 60cm Breedte: 50cm... lees meer

Kleurendruk met diepdruk uit 1998 - getekend en Romeins genummerd op slechts 20 exemplaren - galerieprijs: 1200 euro Nee Kunstenaar: Panamarenko (Antwerpen 1940-2019) Titel van werk: Knikkebeen Periode: 1998 Techniek: Kleurendruk met diepdruk Handtekening/oplage: true Oplage: XX Gesigneerd: getekend Hoogte: 58cm Breedte: 46cm... lees meer

Huidig bod 450,00

Kleurenzeefdruk op geschept papier - het betreft een zeldzaam EA (épreuve d'artiste) exemplaar Nee Kunstenaar: Piotr Konkl (Polen 1963) Titel van werk: Union Periode: 2000 Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: EA Gesigneerd: getekend Hoogte: 50cm Breedte: 43cm... lees meer

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - wordt geleverd met certificaat - galerieprijs: 2.700 € Nee Kunstenaar: Jack Gage (1946) Titel van werk: La Pause Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 750,00

Uitgebracht op 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement te Brussel – ingelijst met passe-partout (30x40 cm) Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Man voor deur met grendel Techniek: offset Oplage: 500 Hoogte: 40cm Breedte: 30cm Frame: true... lees meer

Uitgebracht op 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement te Brussel – ingelijst met passe-partout (30x40 cm) Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Man, emmer enz. Techniek: offset Oplage: 500 Hoogte: 40cm Breedte: 30cm Frame: true... lees meer

Mooie grote potloodtekening - professioneel ingelijst Nee Kunstenaar: Umberto Titel van werk: Naakt in badkamer Datering: 1995 Techniek: Kleurpotloodtekening Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 62cm Breedte: 91cm Hoogte incl. lijst: 84cm Breedte incl. lijst: 113cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 55,00

Mooi olie op doek van Anton Vrede in typische stijl - galerieprijs: 1.500 € - Zijn werk combineert kleurrijke, figuratieve en soms abstracte composities met dierenfiguren die menselijke eigenschappen krijgen, een unieke visuele taal met roots in zowel de Antilliaanse als Nederlandse cultuur - Het werk van Anton Vrede bevindt zich in meerdere openbare collecties zoals banken, ministeries en ziekenhuizen. Nee Kunstenaar: Anton Vrede (Willemstad, 1953) Titel van werk: Strange relationship Datering: 1987 Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 95cm Breedte: 125cm Frame: false... lees meer

Zeldzame ets - Professioneel ingelijst - galerieprijs: 1.900 € Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Hand en sigaret Periode: 1973 Techniek: Ets Handtekening/oplage: true Oplage: H.C. (hors commerce) Gesigneerd: Gesigneerd en geannoteerd Hoogte: 35cm Breedte: 26cm Hoogte incl. lijst: 73cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 490,00

Mooi landschap schilderij van Martin Baeyens - galerieprijs: 980 € (etiket op verso) Nee Kunstenaar: Martin Baeyens (Melle, 1943) Titel van werk: Personal viewpoint 6 Datering: 2005 Techniek: Acryl op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 40cm Breedte: 40cm Frame: false... lees meer

Huidig bod 90,00

Originele kleurenhoutsnede op handgeschept papier - afkomstig uit de map 'Hersenslag' van 2000 - niet getekend en niet genummerd - uitgegeven door Ergo Pers, Gent - gedrukt door Henri Hemelsoet, Gent - ingelijst Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen-aan-de-Leie, 1921-2013) Titel van werk: Witte magie Periode: 2000 Techniek: kleurenhoutsnede Handtekening/oplage: false Hoogte: 36,5cm Breedte: 29cm Hoogte incl. lijst: 43cm Breedte incl. lijst: 33cm Frame: true... lees meer

Aat Verhoog is een Nederlandse schilder, graficus en beeldhouwer. Zijn werk wordt gekenmerkt door een poëtische, vaak dromerige benadering van het menselijk figuur en alledaagse scènes. Verhoog combineert klassieke compositie met een moderne, expressieve verfbehandeling. Naast zijn schilderijen maakte hij ook theaterdecors en boekillustraties. Zijn werk is vertegenwoordigd in diverse particuliere en museale collecties in Nederland.- Galerieprijs: 2.500 € Nee Kunstenaar: Aat Verhoog (Den Haag, 1933) Titel van werk: Tegenlicht Datering: 1978 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 103cm Breedte incl. lijst: 103cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 350,00

Ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.900 € Nee Kunstenaar: Loîc Tuhal (1962) Titel van werk: Le Regard Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true... lees meer

Huidig bod 690,00