Online beginnerscursus zweeds

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Beginnerscursus Zweeds Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Er gaat niets boven Zweden. Met zijn prachtige natuur, pittoreske steden én bloeiende economie is er meer dan genoeg reden om richting het noorden te gaan. In deze cursus leer je daarom de basis van de Zweedse taal, die lijkt op het Noors en het Deens. Het Zweeds is zelfs een familietaal van het Nederlands, en daar doe jij je voordeel mee! Waarom je kiest voor onze Online Beginnerscursus Zweeds Met behulp van onze cursus leer je jezelf verstaanbaar maken in het Zweeds. Je gaat direct aan de slag met de belangrijkste woorden en zinnen. En hét voordeel van onze online cursus: op ieder gewenst moment pak je hem erbij. Zo leer je op een voor jouw prettig tempo, en reis je vervolgens vol zelfvertrouwen richting Scandinavië.

Startbod
€ 29,00
€ 29,00
Kavel nummer: 4266-093
Einde op 29/05/2023 19:00
Vlavem