Online cursussen en software licenties

Online cursussen en software licenties. Gratis digitale verzending. Lees de veiling info!

België

Aantal kavels
124 kavels
Einde op 29/05/2023 19:00
Vlavem

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Beginnerscursus Roemeens Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Misschien verwacht je het niet, maar het Roemeens heeft wat weg van het Italiaans, Frans én Spaans. Met behulp van onze beginnerscursus leer je jezelf verstaanbaar maken in grootste land van Zuidoost-Europa. Of je er nu voor zaken bent of een mooi hotelletje aan de Zwarte Zee hebt geboekt, je zult daar nooit met je mond vol tanden staan. Waarom je kiest voor onze Online Beginnerscursus Roemeens Je werkt in een voor jou gewenst tempo. Op de momenten dat het jou schikt, ga je aan de slag met de belangrijkste Roemeense woorden en zinnen. Zo leer je de basiscommunicatie en vind je in Roemenië én daarbuiten je weg.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-091

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Beginnerscursus Turks Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Turkije klopt op de poorten van de wereldmarkt, en is tevens een prachtige vakantiebestemming. Reden genoeg dus om de taal te leren! In deze cursus ga je daarom aan de slag met de basiscommunicatie. Binnen no time leer je al een aardig woordje Turks spreken. Handig, zowel op vakantie als op zakenreis. Waarom je kiest voor onze Online Beginnerscursus Turks Oefenen wanneer het jóú uitkomt. Met onze handige en overzichtelijke online cursus bepaal je zelf het tempo. Op een voor jou prettige manier leer je zo de fijne kneepjes van de Turkse taal.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-092

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Beginnerscursus Zweeds Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Er gaat niets boven Zweden. Met zijn prachtige natuur, pittoreske steden én bloeiende economie is er meer dan genoeg reden om richting het noorden te gaan. In deze cursus leer je daarom de basis van de Zweedse taal, die lijkt op het Noors en het Deens. Het Zweeds is zelfs een familietaal van het Nederlands, en daar doe jij je voordeel mee! Waarom je kiest voor onze Online Beginnerscursus Zweeds Met behulp van onze cursus leer je jezelf verstaanbaar maken in het Zweeds. Je gaat direct aan de slag met de belangrijkste woorden en zinnen. En hét voordeel van onze online cursus: op ieder gewenst moment pak je hem erbij. Zo leer je op een voor jouw prettig tempo, en reis je vervolgens vol zelfvertrouwen richting Scandinavië.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-093

Aantal: 1 Merk: emleducation.com Productnaam: Online Cursus Papiaments Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Doet u wel eens zaken met de ABC-eilanden, gaat u daar misschien graag op vakantie of heeft u kennissen of vrienden die Papiaments spreken: onze Online Cursus Papiaments helpt u verder! Met ruim 250.000 sprekers mag zeker niet onderschat worden wat voor invloed deze taal heeft in de handel met de ABC-eilanden. Leer op een overzichtelijke en gemakkelijke manier de belangrijkste woorden en zinnen in het Papiaments, waardoor u altijd een streepje voor hebt bij de locals én anderen! Waarom je kiest voor onze Online Cursus Papiaments? Vanwege de overzichtelijkheid en duidelijkheid van deze cursus verdwaalt u nooit in de stof. De heldere uitleg zorgt ervoor dat u de meest gebruikte woorden en zinnen binnen no-time onder de knie hebt, waardoor communiceren met de inwoners van de ABC-eilanden een stuk gemakkelijker zal gaan. En het fijne aan online: leer waar en wanneer het u uitkomt; thuis, op het werk of onderweg, het is allemaal mogelijk!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-094

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Cursus Boekhouden Ter waarde van: €139,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Zelf geen goed inzicht in je boekhouding? Dat wil je niet met een eigen onderneming! Start daarom vandaag nog met onze unieke online cursus Boekhouden. Op een laagdrempelige, duidelijke en overzichtelijke manier leer jij stapsgewijs de basisprincipes van boekhouden en hoe je deze kunt toepassen. Je leert het doel en belang van verschillende soorten boekhoudkundige informatie. En het gebruik van technieken om deze informatie te gebruiken om zakelijke beslissingen te nemen. Onze thuiscursus zit bovendien boordevol tips en tricks voor jouw eigen praktijk, met handige oefeningen en praktijkvoorbeelden die direct toepasbaar zijn in je eigen situaties. Bovendien staat een persoonlijke, deskundige docent Boekhouden tot je beschikking voor al je vragen. Stel ze eenvoudig via e-mail of WhatsApp. Waarom je kiest voor onze Online Cursus Boekhouden? Verwerf praktische boekhoudkundige kennis en vaardigheden voor het runnen van jouw bedrijf. Onze hands-on online cursus Boekhouden helpt jou daarbij. En dat in slechts 3 maanden. En zo vanuit kantoor of je thuis en in je eigen tijd! Efficiënt, maar zeker ook leuk en leerzaam. Dat is wat onze tevreden cursisten die je voorgingen ook hebben ervaren. Dus waar wacht je nog op? Bestel de cursus Boekhouden nu!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-095

Huidig bod 29,00
4266-096

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Cursus Microsoft Excel Ter waarde van: €139,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Excel ingewikkeld? Niet meer voor jou! Na slechts 3 maanden met onze unieke en efficiënte online cursus Excel. Hierin maak je kennis met Microsoft Excel, 's werelds populairste spreadsheetprogramma. In blokken leer je stapsgewijs alle tips and tricks van Excel. Hoe je gegevens efficiënt kunt beheren en analyseren met dit krachtige programma. Hoe je Excel formules gebruikt, gegevens invoert en organiseert, berekeningen uitvoert met eenvoudige functies en het uiterlijk van rijen, kolommen, cellen en gegevens opmaakt en nog veel meer. Met telkens een heldere en duidelijke uitleg van de theorie en handige praktijkvoorbeelden, die direct toepasbaar zijn in je eigen situaties. Heb je meer uitleg nodig? Dan kun je terecht bij je persoonlijke, deskundige docent Excel. Stel je vragen via e-mail of WhatsApp. Waarom je kiest voor onze Online Cursus Microsoft Excel? In amper 3 maanden van beginnend Excel gebruiker naar Excel expert? Ontwikkel je vaardigheden met Excel voor je eigen boekhouding, het opstellen van rapporten of wat dan ook in jouw dagelijkse praktijk. Met onze laagdrempelige online cursus Excel gaat dat heel gemakkelijk. Zo vanuit je luie stoel en in je eigen tijd. Niet alleen efficiënt, maar ook leuk en leerzaam. Bestel de cursus Excel en start nog vandaag. Veel tevreden cursisten gingen je voor.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-097

Huidig bod 29,00
4266-098

Huidig bod 29,00
4266-099

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Cursus PowerPoint Ter waarde van: €139,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: In een steeds sneller digitaliserende wereld is ook PowerPoint - een van de bekendere pareltjes uit de Microsoft-toolbox - simpelweg onmisbaar. Door sterke presentaties te maken kom je het beste voor de dag en zorg je voor een professionele indruk. Zo leer je strakke dia’s samenstellen, objecten invoegen en bewerken en krijg je daarnaast volop tips & tricks. Presenteren wordt voor jou een koud kunstje! Waarom onze cursus PowerPoint? Onze cursus vraagt geen kennis vooraf. Je wordt stap voor stap door het proces begeleid, waarbij je PowerPoint steeds beter leert beheersen. Op die manier verandert een beginner in no time in een expert. En ook handig: je gaat aan de slag met ervaringsvoorbeelden die direct toepasbaar zijn in de praktijk. Na afloop bevestigen we jouw kennis en kunde met een prachtig certificaat.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-100

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Cursus Word Ter waarde van: €139,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Microsoft Word mag met recht een basisbehoefte worden genoemd. Wat je werkzaamheden ook zijn, vroeg of laat komt Word altijd een keer om de hoek kijken. Daarom is het handig als je hier ook het maximale weet uit te halen. Natuurlijk op het gebied van tekst, maar ook wat betreft het invoegen en bewerken van objecten, het opzetten van professionele documenten en het maken van Word-templates. Waarom onze cursus Word? Met behulp van praktijkvoorbeelden leer je hoe je zelf met Word aan de slag kunt. Stap voor stap behandelen we alle functionaliteiten en ontdek je hoe je deze optimaal kunt benutten. Op een prettige en praktische manier maak je jezelf de basiskennis eigen en krijg je diverse tips & tricks. Van beginner naar expert, en dat in no time! Na afloop bevestigen we jouw ontwikkeling met een heus certificaat.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-101

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Opfris Cursus Nederlands Ter waarde van: €139,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Online je Nederlands verbeteren om je opleiding, carrière of business een boost te geven? En dat in 3 maanden? Dat biedt onze unieke en efficiënte online opfriscursus Nederlands! Waarin je op een laagdrempelige manier van alles leert over onze Nederlandse taal. Met oplossingen voor veel voorkomende taalfouten, handige overzichten van werkwoordspelling en tips en tricks voor het verbeteren van stijl- en spelfouten. De online cursus is opgebouwd in overzichtelijke blokken rond herkenbare en praktische thema’s. Met telkens een heldere en duidelijke uitleg van de theorie en hele praktische opdrachten om mee te oefenen. Heb je meer uitleg nodig? Dan staat je persoonlijke, ervaren docent Nederlands voor je klaar. Stel je vragen eenvoudig via e-mail of WhatsApp. Waarom je kiest voor onze Online Opfris Cursus Nederlands? Van het foutloos schrijven van een eenvoudige e-mail, zakelijke brief tot aan een compleet rapport. Na het volgen van onze online cursus Nederlands draai jij daar je hand niet meer voor om. In slechts 3 maanden verbeter je op een efficiënte, leuke en leerzame manier je Nederlands. En dat gewoon vanuit je luie stoel en in je eigen tijd. Doe net als al onze andere tevreden cursisten die je voorgingen en bestel de cursus Nederlands nu!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-102

Huidig bod 29,00
4266-103

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Cursus Photoshop Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Bent u fotograaf, wordt u fotograaf of bewerkt u wel eens foto’s? Dan is onze Online Cursus Photoshop precies wat u zoekt! Al jaren lang is Photoshop het populairste fotobewerkingsprogamma. Vanwege de vele opties in het programma, kunt u als beginner nogal eens verdwalen. Door het leren van de basiskennis en toepasbare praktijkvoorbeelden, wordt u dankzij deze cursus een expert in Photoshop. Waarom je kiest voor onze Online Cursus Photoshop ? Photoshop is sinds jaar en dag het populairste bewerkingsprogramma. Dankzij onze Online Cursus Photoshop, die overzichtelijk en gemakkelijk toepasbaar is, leert u de fijne kneepjes van het vak. Daarnaast krijgt u ook nog eens de beste tips, zodat uw fotobewerkingen optimaal worden. Waar wacht u nog op? Pak uw camera en laptop en koop nu onze Online Cursus Photoshop!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-104

Huidig bod 29,00
4266-105

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Beginnerscursus Russisch Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Rusland is een grote handelspartner van Nederland. Om ervoor te zorgen dat de handel tussen uw bedrijf en de Russische markt ook spoedig verloopt, hebben wij onze Online Cursus Russisch gemaakt. Leer doormiddel van handige woordenlijsten en zinnen de Russische taal in de basis, waar uw Russische klanten zeker door versteld zullen staan! Waarom je kiest voor onze Online Cursus Russisch? Dankzij de overzichtelijke hoofdstukken, raakt u tijdens het leren nooit het overzicht kwijt. Elk hoofdstuk behandelt een onderdeel van het dagelijks leven, waardoor het leren van de woorden en zinnen op een logische manier gaat. En het fijne van online: leer waar en wanneer het voor u uitkomt!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-106

Productnaam: Online Cursus VCA-Vol Ter waarde van: €149,95 Merk: D.E. Courses Omschrijving: Wil je nu eindelijk eens precies leren aan welke veiligheidsvoorschriften jij tijdens het werk moet voldoen? Wil je ervoor zorgen dat jij en je collega’s veilig werken en weten wat er moet gebeuren bij een ongeval? Dankzij onze unieke Online Cursus VCA-VOL kan dat nu! In onze cursus leer je alle veiligheidsvoorschriften voor op het werk. Dankzij de overzichtelijk opgezette cursus, met duidelijke afbeeldingen en voorbeelden uit het werkveld, zijn jij en je collega’s binnen de kortste keren weer up-to-date in VCA-VOL! Waarom je kiest voor onze Online Cursus VCA-VOL? Door de overzichtelijke uitleg, duidelijke afbeeldingen en voorbeelden uit de praktijk, is onze Online Cursus VCA-VOL in elke (nood)situatie bruikbaar. Of je nu werkt in de bouw, als vrachtwagenchauffeur of veel met apparaten werkt: voor iedere zelfstandig aannemer is onze Online Cursus VCA-VOL een must! Waar wacht je nog op, start vandaag nog met leren. Veel tevreden cursisten gingen je voor! Let op: het betreft een Online Cursus VCA-VOL dus géén officieel examen.... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-107

Huidig bod 29,00
4266-108

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Online Cursus Website Bouwen/Wordpress Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Werkt u als ICT’er, begint u een eigen bedrijf of vindt u het gewoon leuk om een website te ontwerpen? Dan is onze Online Cursus Website Bouwen iets voor u! Leer de basiskennis van WordPress en wordt een kei in het bouwen van uw eigen website. U leert in deze cursus ook het onderhouden van uw eigen website, waardoor u voor uw klanten altijd up-to-date blijft! Waarom je kiest voor onze Online Cursus Website Bouwen? Dankzij onze overzichtelijke en gemakkelijk te begrijpen cursus is het bouwen en onderhouden van uw website vanaf nu een eitje. Omdat onze Online Cursus Website Bouwen in verschillende hoofdstukken is opgebouwd, houdt u gemakkelijk uw voortgang bij. En het fijne aan online: u kunt leren waar en wanneer het u uitkomt!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-109

Huidig bod 29,00
4266-110

Aantal: 1 Merk: D.E. Courses Productnaam: Cursus Een ondernemingsplan schrijven Ter waarde van: €149,95 Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Steeds meer mensen kiezen ervoor hun droom achterna te jagen en een eigen onderneming te starten. Dat is weliswaar hard werken, maar je hebt daarnaast alle vrijheid! Om goed van start te gaan is een gedegen ondernemingsplan echter essentieel. Zo weet je precies welke stappen je moet zetten om je doelen te behalen. Deze cursus is daarom geschikt voor zowel nieuwe als ervaren ondernemers, links- of rechtsom moet er tenslotte bij alle bedrijven geld in het laatje komen. Waarom onze cursus Een ondernemingsplan schrijven? De cursus is in begrijpelijke taal opgesteld en focust zich volledig op de kern van een goed ondernemingsplan. Zo blijf je weg van allerlei overbodige, nutteloze informatie. De cursus biedt een effectieve handleiding die je onderneming van een kickstart voorziet, of net dat extra zetje geeft om tot nieuwe ontwikkelingen te komen. Na afloop zit de ondernemerswereld ook jou als gegoten!... lees meer

Huidig bod 29,00
4266-111

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Google Expert Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Waar zouden we zijn zonder Google? Je zoekt en vindt daar álles, maar dat geldt niet alleen voor jou. Voor online marketing is Google daarom essentieel. Het maakt deze cursus daarom voor iedere zzp’er en marketeer zo belangrijk. Niet alleen vanwege de immens populaire zoekmachine, maar ook omdat je via Google Adwords op diverse grote sites kunt adverteren. Of wat dacht je van de eindeloze inzichten die Google Analytics je bieden? De hoogste tijd dus om jezelf om te toveren tot een ware Google Expert. Waarom onze opleiding Google Expert? Als Google Expert haal je het onderste uit de kan. Je weet precies hoe je via de zoekmachine zoveel mogelijk verkeer naar je website dirigeert, onder meer via Search Engine Optimization (SEO). Daarnaast zet je advertenties via Google AdWords doelmatig in, zodat je zowel efficiënt als effect te werk gaat. En met behulp van Analytics behoud je te allen tijde het overzicht. Het wereldwijde web ligt straks in jouw handen. De opleiding bevat de volgende cursussen: • Google Expert – Start hier • Google Ads-cursus • Google Analytics-cursus • De geheimen van Google Image Search • SEO split testing E-book and video course • SEO tool training kit – SEO & social media updates • Google Analytics voor beginners • Google Analytics voor gevorderden • Ga nu met SEO aan de slag • Google Apps zakelijk voor beginners • Google Apps zakelijk voor gevorderden • Hoe word ik een SEO-meester? • Google Admob... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-112

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Hack & Security Expert Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Er gaat bijna geen week voorbij of je leest wel ergens over een groot datalek, een cyberaanval of ander werk van cybercriminelen. Niet alleen de overheid is zo vaak de klos, ook bedrijven moeten het regelmatig ontgelden. Kennis over hoe deze hackers te werk gaan en wat je hiertegen kunt doen is daarom goud waard. Precies dat leer je in deze opleiding. Waarom onze opleiding Hack & Security Expert? De opleiding is breed opgezet en vertaalt complexe materie naar een behapbaar geheel. Je leert bijvoorbeeld wat een ‘ethische hacker’ is en hoe je zo iemand kunt worden. Binnen het bedrijfsleven zijn zorgen over hackers inmiddels dagelijkse kost. Met deze opleiding vergroot je daarom je kansen op de arbeidsmarkt, want steeds meer bedrijven zullen in de rij staan om jou binnen te hengelen. De expert om wie het bedrijfsleven schreeuwt! De opleiding bevat de volgende cursussen: • Hack & Security Expert • Hoe maak ik carrière in cyberbeveiliging?... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-113

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Internet Marketing Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Het internet is dé groeimarkt, nu en in de komende jaren. Steeds meer bedrijven stappen deels of volledig over op online verkoop, een proces dat tijdens de coronapandemie alleen maar is versneld. Een goede internetmarketingstrategie wordt daarom steeds belangrijker. Hoe zorg je ervoor dat potentiële klanten jou weten te vinden? En wat zijn voor jouw bedrijf de beste online tools? Het antwoord op die vragen ligt in een stevige portie online marketing, en dat is precies wat je tijdens deze opleiding leert. Waarom onze opleiding Internet Marketing? Een goede online marketingstrategie is geen abc’tje, ieder bedrijf vraagt om een andere aanpak. De opleiding is daarom breed van opzet en biedt je alle benodigde kennis en kunde. Daarbij putten we uit ruim 20 jaar ervaring vanuit meer dan 5.000 bedrijven. Ook zijn de beste trainingen uit Amerika ingekocht en aan de opleiding toegevoegd. Kortom, met behulp van deze opleiding ben je straks voor ieder bedrijf een aanwinst! De opleiding bevat de volgende cursussen: • List building • Aweber voor gevorderden – 20 video’s • Aweber voor beginners • Shopify voor beginners en gevorderden • Aweber en mailchimp-cursussen • In 7 stappen je marketingplan gereed • E-commerce – Amazon Ebay Shopify 5 hours videos and ebooks • Multiple English courses • Usability-cursus • English internet marketing courses • Internet security • Internetveiligheid • Bitcoin & belegging tips en tools • Content marketing • Fotomarketing-cursus • Wordpress en SEO • Cursus bloggen • E-mail marketing en local based marketing • Internet marketing strategieën • Microsoft ads... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-114

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Kindercoach Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: De geboorte van je kind maakt van jou de gelukkigste mens op aarde. Voor even telt niets of niemand anders meer! Maar tegelijkertijd begin je aan de meest verantwoordelijke baan van je leven, nu begint het échte werk. Iedere ouder hanteert zijn of haar eigen manier van opvoeden en daar is helemaal niets mis mee. Wel kunnen handige tips & tricks je op weg helpen, en dat is daarom precies wat deze opleiding biedt. Alles komt aan bod: van de zwangerschap tot aan gezonde voeding en van sociaal-emotionele ontwikkeling tot (het voorkomen van) pesten. Waarom onze opleiding Kindercoach? Geheel vrijblijvend krijg je informatie over alle facetten van de eerste levensfases van je kind. Via e-books en video’s vertellen deskundigen en professionals over hun ervaringen en adviezen, en daar pluk jij de vruchten van. Zo heb je altijd iets om op terug te vallen en word je vanzelf een zelfverzekerde ouder! De opleiding bevat de volgende cursussen: • Autisme en het syndroom van Asperger • Chronische ziektes bij kinderen en jongeren • Peuters en kleuters-cursus • ADHD • Kinderen basisschool • Zwangerschap – inclusief cursus over voeding en zwanger zijn • Opvoedvaardigheden-cursus • Verstandelijke en sociaal-emotionele ontwikkeling • Kinderziektes en infectieziektes • Stop pesten – op het werk en school • Kinderveiligheid • Cursus gezonde kinderen • De kracht van verfijnd ouderschap... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-115

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Marketing & Sales Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Een goed product is één, maar hoe breng je het aan de man? Klanten binnenhalen is een vak op zich, maar gelukkig bestaat er inmiddels een waslijst aan tips & tricks. Zo begin je altijd met een marketingplan en benut je de mogelijkheden die online je bieden. Maar ook het traditionele netwerken is en blijft essentieel. Met behulp van deze opleiding ben jij straks die zelfverzekerde marketing & sales-expert, die alles uit een product of dienst weet te halen. Waarom onze opleiding Marketing & Sales? Een goede marketingstrategie vraagt om brede kennis en kwaliteiten. Ieder product en iedere dienst vraagt tenslotte om een andere, op maat gemaakte aanpak. Deze opleiding geeft je daarom alle benodigde handvaten. Je krijgt diverse inspirerende videotrainingen bomvol praktische tips. Daarna kun je niet wachten om zelf aan de slag te gaan! De opleiding bevat de volgende cursussen: • Marketing en sales expert – start hier • Aweber en mailchimp-cursussen • Twitter-cursus • Linkedin en netwerken • Social media strategie-cursus • Videomarketing en Youtube-cursus • 50 social media strategieën • Facebook-cursus • Instagram en Instagram Ads • Pinterest-cursus • Snapchat-cursus (Nederlands ondertiteld) • Google Ads-cursus • Snel hoger in Google-cursus • Google Analytics-cursus • Communicatie training • Gespreksvaardigheden – voor leidinggevenden • Sales training • Maak een ondernemingsplan • In 7 stappen je marketingplan gereed • Mantra total package • E-commerce – Amazon Ebay Shopify 5 hours videos and ebooks • Coaching course en crowdfunding • 1010 internet marketing tips • How to get traffic for your site • Hoe krijg ik meer zelfvertrouwen? • First product launch • Advertising • Entrepreneurial drive • Koud bellen • Internetveiligheid • Content marketing • Fotomarketing-cursus • Wordpress and SEO • Website maken en onderhouden-cursus met Wordpress • Cursus bloggen • E-mail marketing en local based marketing • Internet marketing strategieën • Lead generatie • Spreken in het openbaar • Microsoft Ads... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-116

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Psychische Stoornissen Specialist Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: We leven in een wereld die steeds complexer wordt. Kunnen meedraaien in de maatschappij is daarom lang niet altijd vanzelfsprekend. Wat dat betreft zet het coronavirus onze mentale weerbaarheid nog wat verder onder druk, steeds meer mensen kampen met psychische klachten. Met behulp van deze opleiding kun je daarom zowel jezelf als anderen helpen, op weg naar een zinvol en gelukkig leven. Waarom onze opleiding Psychische Stoornissen Specialist? De opleiding bevat een breed pallet aan cursussen waarmee nagenoeg het hele spectrum wordt behandeld. Zo leer je hoe je psychische klachten kunt voorkomen, hoe je ermee om kunt gaan en welke oplossingsrichtingen er zijn. Niet alleen de werking van ons brein komt uitvoerig aan bod, maar ook handige tools zoals yoga die ontspanning bieden. Je leert hoe je een stukje licht kunt brengen in donkere dagen, voor jezelf of voor een ander. De opleiding bevat de volgende cursussen: • Kort lontje – leer je woede te beheersen • Yoga – full course package • Assertiviteit • Hoe om te gaan met perfectionisme • Thuis yoga – diverse cursussen • Gespreksvaardigheden – voor leidinggevenden • ADHD • Opvoedvaardigheden-cursus • Verstandelijke en sociaal-emotionele ontwikkeling • Stress aanpakken • Burn-out-cursus • Energie/Energy • Angst en paniekaanvallen • Relaties • Verslavingen – diverse trainingen • Depressie-cursus • Hoogsensitief (HSP)-cursus • Gezonde vrouwen • Quit smoking course • Slapen – gezond slapen & slaapstoornissen • Sleep disorders • Stoppen met drinken/cutting back-cursus • Je concentratie verbeteren • Stoppen met roken-cursus • Hypnose-cursus • Anorexia nervosa-cursus • Eetstoornissen-cursus • Psychologische klachten – diverse cursussen • Alles over PMS • Overgang/menopauze • Burn-out (English) • Hoe word ik mijn angst de baas? (Vreedzame chaos) • Psychische klachten aanpakken met voeding – moeilijkheidsniveau 4 • Afvallen-cursus • Leiderschap • De kracht van visualisatie • Oude koeien uit de sloot halen • Energiek opslaan • Leer je grenzen kennen... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-117

Aantal: 1 Merk: StaffLearning Productnaam: Opleiding Social Media Expert Ter waarde van: €399,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: Je ontvangt je inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Klaar voor de toekomst? Dan mét social media. Maar hoe haal je daar het maximale uit? Social media is niet meer weg te denken, het vormt een wezenlijk onderdeel van het moderne leven. Ook bedrijven hebben dat in de gaten en halen steeds meer klanten via die weg binnen. Toch zie je nog veel bedrijven worstelen. Ze willen ‘iets’ met social media doen, maar wat? Die vraag kan jij straks tot in de puntjes beantwoorden. Waarom onze opleiding Social Media Expert? Wat je business ook is: social media wordt steeds belangrijker. Via onze opleiding leer je daarom alles wat er te weten valt. De onuitputtelijke bron die social media heet, weet jij zo als geen ander te benutten. Daarmee ben je goud waard! De opleiding omvat een breed pallet aan cursussen met uiteenlopende onderwerpen. Jou maken ze straks niets meer wijs. De opleiding bevat de volgende cursussen: • Social Media Expert – Start hier • Social Media Basis • Livestreamen • Pinterest voor beginners • Pinterest voor gevorderden • De kracht van social media • Hootsuite • Social media voor beginners gevorderden-cursus • Twitter-cursus • Linkedin en netwerken • Social media strategie-cursus • Videomarketing en Youtube-cursus • Solliciteren met social media-cursus • 50 social media-strategieën • Facebook-cursus • Instagram en Instagram Ads • How To: 50 videos most online marketing FAQ • Pinterest-cursus • Snapchat-cursus (Nederlandse ondertiteling) • Facebook Magnetic – Hacks and tricks • How to become an influencer • Modern vlogging • TikTok-marketing • Vloggen • Fotomarketing-cursus • Cursus bloggen • Gemakkelijk mooie miniaturen (thumbnails) ontwerpen • Linkedin voor beginners • Linkedin voor gevorderden • Begin nu met livestreamen • TikTok-marketing – NL • Zapier voor gevorderden • Zapier voor beginners • Leer fotograferen. Fotografie voor beginners & fotograferen met smartphone... lees meer

Huidig bod 74,00
4266-118

Microsoft Visio Professional 2021 Software Licentie Aantal: 1 Merk: Microsoft Productnaam: Online Cursus + Microsoft Visio Professional 2021 Ter waarde van: €899,- Conditie: Nieuw Bijzonderheden: U ontvangt uw inloggegevens per e-mail! Omschrijving: Werkt u of uw bedrijf regelmatig met diagrammen? Dan is Microsoft Visio onmisbaar! Met dit handige en overzichtelijke programma kunnen u en uw collega’s op elke plek en op elk moment diagrammen bewerken en inkijken. U kunt diagrammen in zowel PNG- als JPEG-format opslaan, waardoor er nooit fouten ontstaan tijdens het openenen. Waarom je kiest voor Microsoft Visio Professional 2021 De betrouwbaarheid, handigheid en overzichtelijkheid van Microsoft Visio Professional 2021 zorgen ervoor dat u altijd en overal op een duidelijke manier diagrammen kan openen, bewerken, opslaan én delen. U kunt hyperlinks, e-mailadressen of andere bestanden toevoegen aan de diagrammen waardoor er nooit verwarring ontstaat. En het fijne aan online: werk waar en wanneer het u uitkomt! * Betreft een Unused Business Package welke ongebruikt is doorverkocht. * Customer Service voor/tijdens en na de installatie loopt via de aanbieder. * Betreft een licentie zonder updates * Betreffen overtallige opgekochte licenties * U ontvangt een Online Cursus Excel inclusief een gratis inbegrepen software pakket * Alleen voor Windows... lees meer

Huidig bod 54,00
4266-119

Huidig bod 49,00
4266-120