Diverse goederen uit inboedels en overstock wo: verzamelingen, juwelen, meubelen, postzegels enz.
BezichtigenVrijdag 19/04/2024 11:00-12:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 08:00-13:00
Dinsdag 30/04/2024 08:00-13:00
Beschadigd 1907
Bovenaan moet het hersteld worden, jaar 1887
75ste verjaring der onafhankelijkheid van Belgie , beschadigd
Schilderij Gaston Quidousse 1938-1998, afm plm 113 x 4 cm
In zeer fijn glas , plm 9 stuks
In nette staat, allerlei
Ongebruikt, plm 15 stuks
In steen, gesigneerd, afm plm 50 cm
Nieuw uit doos, plm 6 stuks
Waaronder vintage, plm 5 stuks
Plm 5 stuks
De geschiedenis van de post
Verzilverd, plm 6 stuks