Plm 4 stuks
Diverse goederen uit inboedels en overstock wo: verzamelingen, juwelen, meubelen, postzegels enz.
BezichtigenVrijdag 19/04/2024 11:00-12:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 08:00-13:00
Dinsdag 30/04/2024 08:00-13:00
Plm 4 stuks
Diverse maten
Fleischmann , plm 2 stuks
Getekend
In koper
Afm plm 24 op 25 cm
Diversen , plm 7 stuks
Bovenaan met afbeelding van schild , verzilverd
Uit Berlare, in porselein, plm 18 stuks
Voor wijn en brood, 3 stuks
In massief metaal, plm 9 stuks
Met rendieren
Getekend Silber 100
In metaal
Afm plm 20 op 21 cm
Gesigneerd Falconet, geen beschadigingen, kleur moet wat bijgewerkt worden, afm plm 62 cm