Diverse goederen uit inboedels en overstock wo: verzamelingen, juwelen, meubelen, postzegels enz.
BezichtigenVrijdag 19/04/2024 11:00-12:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 08:00-13:00
Dinsdag 30/04/2024 08:00-13:00
Prestige set, tunneloorlog, verzilverd met kleuren, oplage 36/135 , 2019, edelcollectie
Belgisch oorlogsgeld 1940-1945 , edelcollectie waarvan 2 50 frank zilver
Prestige set , oplage 7/250, verzilverd en verguld 24 kr goud
Prestige set, kerstbestand 1914, 2 x verzilverd, 1 verguld oplage 7/250
Edelcollectie , koper verguld met 24 kr goud , oplage 126/ 250
Dr Martin Luther King, met certificaat, 165 oplages
Prestige set Koning soldaat Albert I , verzilverd, verguld met 24 k goud, oplage 019/ 250
200 jaar vorsten van Koninkrijk Der Nederlanden, verzilverd met kleuren
Vliegtuigen, zwaar verzilverd, in totaal 2500 exemplaren, plm 12 stuks
100 jaar luchtmacht in Nederland, zwaar verzilverd, met certificaat,plm 7 stuks, oplage 2500
Zilver, plm 3 stuks, met certificaat
Diversen, plm 6 stuks
Verzilverd, plm 17 stuks
Plm 49 stuks , postfris
Plm 28 stuks, allen compleet, postfris
Automaatzegels, plm 25 stuks , postfris
Belgische, postfris, Belgica 1972 , met tussenpaneel, 9 stuks
5 frank 1870, Leopold II
500 frank 1980 , 3 stuks
50 frank , vf 1948 plm 4 stuks
50 frank, ned- frans, 1939 , 2 stuks
5 frank, 1869, Leopold , in zeer goede staat
1973, 5 frank, Hercule
Leopold II ,1868, 2 frank
1949, 100 frank
500 frank , 60 jaar geboorte Boudewijn, 2 stuks
20 frank stukken , Albert , jaar1934 (2) 1935 ned-frans 3 stukken , nickel
1960 , Belgica , Fabiola en Boudewijn, plm 3 stuks