Diverse goederen uit inboedels en overstock wo: verzamelingen, juwelen, meubelen, postzegels enz.
BezichtigenVrijdag 19/04/2024 11:00-12:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 08:00-13:00
Dinsdag 30/04/2024 08:00-13:00
Gestempeld 925 , plm 13 gr
Plm 55 cm , ongebruikt, plm 19 gr , nieuwprijs plm 1600 euro
Getekend 18K , ringband is licht beschadigd, zie foto, vintage , plm 10 gr
Met foto, antiek, afm plm 26 op 30 cm
Oud, doorsnede plm 22 cm
Met houder voor vaasje, vintage
Waaronder in keramiek, kruisjes , plm 4 stuks
Allerlei gadjets , broche , medaille , enz
Afm plm 78 cm x 79 cm
In keramiek, diameter plm 34 cm, uit kunstatelier , zie foto
O.a verzilverd, fijne, plm 13 stuks
Plm 4 stuks , met camee
Antiek, kopjes zijn uitneembaar
Licht beschadigd aan de hand van Maria
Handgeschilderd, genummerd, vintage