83x35x25cm, kleine randschade aan de marmer
Antieke tegels, Val-Saint-Lambert, brocante, schilderijen, bronzen beelden enz.
BezichtigenMaandag 13/05/2024 17:00-18:00
AfhalenZaterdag 18/05/2024 09:00-12:00
Gepolychromeerd, 98cm hoog, basis 40x44cm
Gesigneerd Maximilien Louis Fiot, afmeting meeuw 106x44cm, basis lengte 70cm
83x27x27cm
121x147cm
64x74cm
Getekend Serstré P. 64x30x18cm
(kan ouderdomssporen en imperfecties vertonen, kom nr de kijkdag om zelf de condititie te bepalen)
Anoniem, 40x50cm
50x21x10cm
46x16cm (tegels zitten los)
Sideboard (125x63x30cm) met spiegel (100x103cm, demonteerbaar)
H20cm
15x21cm
H18cm
H25cm, basis 9,5x9,5cm
H36cm