Horloges, oude wijnen, koperwerk, kunstboeken, lederen relax, Hummel Goebel kruidenrek, munten, collectors items, games enz.
BezichtigenWoensdag 31/07/2024 16:00-17:00
AfhalenZaterdag 10/08/2024 09:00-12:00
H67 Ø28cm, onderaan haarlijn, gemarkeerd Leeds England
80x94cm, kader gebruikssporen
Houten kader, 97x75cm
Houten kader, 97x75cm
63x72cm
42x53cm
38x40cm
Kapstok eik 98x21x25cm
H 39cm, pootje geplakt