In houten schrijn 45hx35b
Div. activa uit inboedels en falingen deel I: wo. meubelen, verzamelobjecten, antiek, decoratie, vintage, elektro enz.
BezichtigenDinsdag 08/10/2024 18:00-19:00
AfhalenZaterdag 19/10/2024 09:00-13:00
Donderdag 17/10/2024 18:00-20:00
In houten schrijn 45hx35b
Antieke barometer 1m10h
Prachtig antiek 3delig metalen schouwgarnituur 70h
Zeer fraai heiligenbeeld in schrijn met verlichting 46x53
Vintage koperen asbak met luchtfilter 17h
24K gold plated met verlichting 35hx40x40
Gesigneerd SEVERIN 65x52
Vitrine opbergkastje(2 stuks) 36bx36h
Landelijke spiegel 97hx28b
Met beker nieuw in doos
Met beker nieuw in doos
Waaronder aanstekers
Setje asbakken LIMOGES in verpakking
Antieke porselein eggcodler ROYAL WORCHESTER(2 stuks in doos)
Waaronder uurwerk
Lotje glazen figuurtjes 3D
MUTRIX horloge in verpakking
RODANIA horloge in verpakking
Electrische koffiemolen
Fles wijn in kistje 1932