Hydraulisch sneeuwschuiver

Lengte: 350 cm Breedte : 130 cm Hoogte : 155 cm Aantal: 1 Getest: Nee Niet inbegrepen: Vrachtwagen en blad steunplaat Kavel zoals op foto's Opmerkingen: SPW goedgekeurd

Startbod
€ 1200,00
€ 1200,00
Kavel nummer: 7164-013
Einde op 04/04/2024 16:30
Auctelia