René magritte - originele tekening

Originele tekening door René Magritte, Hand gesigneerd door René Magritte - Maakte onderdeel uit van grote Magritte tentoonstelling in Zweden - Professioneel ingelijst - Met certificaat - Galerijprijs: 48500 50x43 cm 50x43 cm

Startbod
€ 9500,00
€ 9500,00
Kavel nummer: 9
Einde op 19/11/2024 19:04
Hammertime