Larry rivers

Zeefdruk, met de hand gesigneerd en genummerd, professioneel ingelijst, 93 x 72,5 cm,(met lijst 111 x 93 cm) galerieprijs 5.000

Startbod
€ 1200,00
€ 1200,00
Kavel nummer: 95
Einde op 19/11/2024 19:47
Hammertime