Ongeopend, ok, beschadigde verpakking, SEREED Loopfiets voor kinderen vanaf 1 jaar, loopfiets speelgoed voor baby's van 12-36 maanden, eerste fiets zonder pedaal met 4 wielen, B09D2T7V9H