Woowind lp1 elektrische bandenpomp

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Woowind LP1 Elektrische Bandenpomp Compressor 150PSI en Fietspomp Draadloos en Draagbaar met Automatische Stop Auto, Fiets, Motorfiets met Presta-ventiel Schrader-ventiel en Dunlop-ventiel, B09MYNX9BV

Startbod
€ 3,00
€ 5,00
Kavel nummer: 585957
Einde op 19/11/2024 21:31