Agptek ipx8 waterdichte bluetooth mp3-speler

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, AGPTEK IPX8 waterdichte Bluetooth MP3-speler met clip, 8 GB MP3-speler met individuele knop voor zwemmen en sport, waterdichte hoofdtelefoon met draagriem, kort snoer en oordopjes, S19 blauw, B09Y5WC9TQ

Startbod
€ 3,00
€ 5,00
Kavel nummer: 586353
Einde op 19/11/2024 21:31