Hoogte: 238; Breedte: 70; Marge: ja;
Online veiling van zoals vliegtuig-schaalmodellen, uniformen, zetels, cabine inrichting, servies, kunstwerken, originele affiches, posters, foto’s, vliegtuigdeuren, vlaggen, trolleys, kepies en hoedjes, piloten ringen, grote Sobelair gevelreclame letters…
BezichtigenMaandag 05/06/2023 09:00-12:00
Woensdag 14/06/2023 13:00-16:00
AfhalenDonderdag 22/06/2023 09:00-16:00
Omschrijving: inclusief presentatie hoofd;
Datering: 1993; Marge: ja;
Datering: 1998;
Omschrijving: op statief; Schaal: 1/100; Fabrikant: Airplast Italy; lengte: 30; Periode: jaren 70; Marge: ja;
Omschrijving: ingekaderd; hoogte: 46; Breedte: 90; Marge: ja;
Omschrijving: op karton; Breedte: 28; Marge: ja;
Marge: ja;
Omschrijving: op statief, totale H grootste wimpel 37cm;
Hoogte: 61; Breedte: 45; Marge: ja;
Omschrijving: inclusief presentatie hoofd; Datering: 1950;
Omschrijving: genummerd item; Breedte: 61; lengte: 46; Datering: 1935;
Hoogte: 170; Breedte: 45; lengte: 133; Marge: ja;
Omschrijving: circa 20 stuks, inhoud van 1 doos;
Omschrijving: kunststof; hoogte: 30; Breedte: 70; Marge: ja;
Omschrijving: 2-delig, barst in 2e deel; hoogte: 36; Breedte: 224; Marge: ja;
Omschrijving: op statief; Opmerking: schaalmodel met cargo door; Fabrikant: Wesco Models; Breedte: 60; lengte: 70; Marge: ja;
Omschrijving: hingen op een hangar op luchthaven Zaventem, afmetingen letter “b” 154 x H 204 cm, gebruikssporen, letter “e” is beschadigd; Periode: jaren 90; Marge: ja;
Omschrijving: inclusief paspop, met schoenen; Ontwerper: Claude Allizan; Datering: 1970; Marge: ja;
Omschrijving: inclusief kader; hoogte: 1040; Breedte: 740;
Marge: ja;
Omschrijving: sticker op houten plaat 129 x H 60 cm;
Omschrijving: inclusief paspop, met schoenen; Periode: jaren 70;
Marge: ja;
Hoogte: 400; Breedte: 500;
Omschrijving: met statief; Schaal: 1/100; Opmerking: op enkele plaatsen reeds hersteld; Fabrikant: Fratelli Cesana; lengte: 34;
Omschrijving: op houten achtergrond met aluminium omkadering; hoogte: 960; Breedte: 1540; Periode: jaren 70;
Hoogte: 25; Marge: ja;
Omschrijving: circa 48 stuks;
Hoogte: 32; Breedte: 42; Marge: ja;