Waaronder afmeting 50x71xH245cm en 60x71xH245cm
Online veiling van magazijnstellingen, Carat kernboormachine, Eisele afkortcirkelzaagmachine, Briggs&Stratton benzinemotoren, fietsen, sorteerkasten, Porsche velgen, magnetische boormachine, ladders, werkplaatsinventaris, stihl kantenmaaier,…
BezichtigenDinsdag 02/04/2024 07:00-10:00
AfhalenDinsdag 09/04/2024 07:00-14:00
Totale afmeting Lengte: 1830mm Totale afmeting Breedte: 610mm
2 types, zonder batterijen, circa 50 stuks. Merk: Digison
Merk: Rocafix Type: PSN 20.50 Met koffer: true
Afmeting h: 1130mm Afmeting l: 390mm Merk: Slyp Afmeting b: 1150mm Type: FerkoIII Aansluiting: 400V
Circa 300 stuks. Lengte: 77cm Hoogte: 18cm Breedte: 86cm
Aansluiting: 220V Merk: Makita Type: 2414
Aluminium: true Aantal treden: 6 Merk: Hailo
Diameter 81cm Totale afmeting Hoogte: 630mm
Zonder inhoud Hoogte: 199cm Lengte: 30cm Breedte: 100cm
Zonder inhoud, beschadigd Breedte: 100cm Hoogte: 199cm Lengte: 30cm
Gebruiksporen, corrosie, zonder oplader Product type: Swifty Merk: Union
Gebruikssporen Product type: GLion Merk: Sparta
Merk: City
Zonder inhoud Lengte: 30cm Hoogte: 199cm Breedte: 100cm
Maximum 150kg, minimum 2,5kg. Plateau afm. l: 660mm Totale afmeting Breedte: 660mm Merk: Toledo Totale afmeting Hoogte: 169mm Totale afmeting Lengte: 910mm Plateau afm. b: 660mm Type: G3 Afleesnauwkeurigheid: 50.00g
Merk: Dab Type: Jet81M Aansluiting: 230V
10.1x1.1 Type: Rautherm speed Merk: Rehau
En diverse toebehoren
Zuigfunctie: true Merk: Viking Elektrisch aangedreven: true Type: BE600 Aansluiting: 220
Merk: Stihl Type: FS45 Brandstofmotor aangedreven: true
Product type: Estic 101wet Spanning: 230V Merk: Steco