240x130 cm Kleur: champagne color
Online verzamelveiling van springkastelen, evenementmateriaal en ontspanning.
BezichtigenVrijdag 19/04/2024 08:00-10:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 07:00-14:00
240x130 cm
Nieuw in de verpakking Kleur: rood
Kleur: ECRU
Tafel loper (not the table) Kleur: gray
240x24cm 12 pieces Kleur: ECRU / Champagne
2x papier dispenser
Ook nieuwe rollen bij.
Voorkant: start Achterkant: Finish
Merk: Hunter P211
Tested, works. Merk: HENDI
Een pagodetent van 4 meter bij 4 meter is een compacte, stijlvolle en praktische outdoorstructuur die ideaal is voor een breed scala aan gelegenheden, variërend van tuinfeesten en marktkramen tot evenementen en bijeenkomsten. Kenmerken: - Eenvoudig op te zetten en af te breken. - Stijlvol ontwerp met een puntdak voor een elegante uitstraling. - Geschikt voor zowel binnen- als buitenevenementen. - Zorgt voor een sfeervolle en beschutte ruimte voor gasten. Materiaal: Hoogwaardig, waterdicht zeildoek Kleur: Wit Frame: Sterk en duurzaam frame, gemaakt van aluminium Dak: Steil puntdakontwerp voor een elegante uitstraling Geschikt voor: Bruiloften, evenementen, feesten, beurzen, tuinfeesten Merk: Bonbo Model: Pyramide tent Product type: Pagodetent Kleur: Wit Lengte: 400cm Breedte: 400cm... lees meer
Springkasteel leeuw. 1 jaar gebruikt Model: Multiplay Product type: Leeuw Gewicht: 120kg Lengte: 500cm Breedte: 400cm Hoogte: 350cm
Opblaasbare kabouter Model: Multiplay Product type: Leeuw Gewicht: 120kg Lengte: 500cm Breedte: 400cm Hoogte: 350cm
Model: Multiplay Product type: Leeuw Gewicht: 120kg Lengte: 500cm Breedte: 400cm Hoogte: 350cm
Springkasteel Princess Model: Multiplay Product type: Leeuw Gewicht: 120kg Lengte: 500cm Breedte: 400cm Hoogte: 350cm
KROKO MEGA 20m lang. Bestaat uit 3 delen. Nieuw Model: Multiplay Product type: Leeuw Lengte: 2000cm Breedte: 400cm Hoogte: 350cm
Met een royale diameter van 16 meter biedt deze stertent een ruime overdekking die ideaal is voor allerlei soorten evenementen, of het nu gaat om bruiloften, bedrijfsbijeenkomsten, festivals, of andere speciale gelegenheden. De tent biedt niet alleen voldoende ruimte voor uw gasten, maar zorgt ook voor een prachtig uitzicht en een onvergetelijke sfeer. Wat deze stertent echt opmerkelijk maakt, is het feit dat deze in slechts 15-20 minuten kan worden opgezet. Dankzij het efficiënte ontwerp en het gebruiksgemak, is deze tent perfect voor organisatoren die snel een evenement willen opzetten en afbreken.De indrukwekkende 16 meter in diameter stertent! Deze tent is de ultieme keuze voor evenementen en belooft een onmisbare eyecatcher te zijn op elke locatie. Metalen verstevigingen aan alle hoeken. Nieuwe Stertent beschikbaar Mei Merk: Blaze Model: Spantent Product type: Stertent/Starshade Kleur: wit Lengte: 1600cm... lees meer
Met een royale diameter van 16 meter biedt deze stertent een ruime overdekking die ideaal is voor allerlei soorten evenementen, of het nu gaat om bruiloften, bedrijfsbijeenkomsten, festivals, of andere speciale gelegenheden. De tent biedt niet alleen voldoende ruimte voor uw gasten, maar zorgt ook voor een prachtig uitzicht en een onvergetelijke sfeer. Wat deze stertent echt opmerkelijk maakt, is het feit dat deze in slechts 15-20 minuten kan worden opgezet. Dankzij het efficiënte ontwerp en het gebruiksgemak, is deze tent perfect voor organisatoren die snel een evenement willen opzetten en afbreken.De indrukwekkende 16 meter in diameter stertent! Deze tent is de ultieme keuze voor evenementen en belooft een onmisbare eyecatcher te zijn op elke locatie. Metalen verstevigingen aan alle hoeken. Nieuwe Stertent beschikbaar Mei 2024 Merk: Blaze Model: Spantent Product type: Stertent/Starshade Kleur: wit Lengte: 1600cm... lees meer
De mechanische attractie Rodeo Stier in western style is een opwindende en uitdagende attractie die de deelnemers uitdaagt om hun behendigheid en doorzettingsvermogen te testen terwijl ze proberen op de rug van de stier te blijven. Deze interactieve attractie biedt een spannende en vermakelijke ervaring voor evenementen, feesten en teambuildingsactiviteiten. Deelnemers nemen plaats op de rug van de mechanische rodeo stier en proberen zo lang mogelijk te blijven zitten terwijl de stier beweegt en draait. Pas de snelheid en bewegingen aan om de moeilijkheidsgraad te regelen, zodat zowel beginners als ervaren ruiters plezier kunnen beleven. Eenvoudige bediening: de mechanische rodeo stier is eenvoudig te bedienen, met een intuïtieve joystick voor de bediener waarbij er kan gekozen worden tussen een manuele of automatische bediening. De mechanische rodeo stier is ontworpen met oog voor detail, met een authentieke westernstijl en een levensechte uitstraling. Voorzien van geavanceerde veiligheidsvoorzieningen zoals een zachte landing voor de berijder dankzij het opblaasbare kussen. Aantal seizoenen gebruikt: 2 De luchtgaten worden afgesloten met behulp van een sterke velcro. met stoom uit de neus Stroom: 1 x 220V (geen blower inbegrepen) Certificaat keuringsinstantie: aanwezig EN 14960 Merk: Blaze Model: Inflatable game Product type: Rodeo Bull Lengte: 500cm Hoogte: 210cm... lees meer
Een pagodetent van 3 meter bij 3 meter is een compacte, stijlvolle en praktische outdoorstructuur die ideaal is voor een breed scala aan gelegenheden, variërend van tuinfeesten en marktkramen tot evenementen en bijeenkomsten. Kenmerken: - Eenvoudig op te zetten en af te breken. - Stijlvol ontwerp met een puntdak voor een elegante uitstraling. - Geschikt voor zowel binnen- als buitenevenementen. - Zorgt voor een sfeervolle en beschutte ruimte voor gasten. Materiaal: Hoogwaardig, waterdicht zeildoek Kleur: Wit Frame: Sterk en duurzaam frame, gemaakt van aluminium Dak: Steil puntdakontwerp voor een elegante uitstraling Geschikt voor: Bruiloften, evenementen, feesten, beurzen, tuinfeesten Deze is zonder zeezijlen Merk: Bonbo Model: Pyramide tent Product type: Pagode tent Kleur: Wit Lengte: 300cm Breedte: 300cm... lees meer
Een pagodetent van 3 meter bij 3 meter is een compacte, stijlvolle en praktische outdoorstructuur die ideaal is voor een breed scala aan gelegenheden, variërend van tuinfeesten en marktkramen tot evenementen en bijeenkomsten. Kenmerken: - Eenvoudig op te zetten en af te breken. - Stijlvol ontwerp met een puntdak voor een elegante uitstraling. - Geschikt voor zowel binnen- als buitenevenementen. - Zorgt voor een sfeervolle en beschutte ruimte voor gasten. Materiaal: Hoogwaardig, waterdicht zeildoek Kleur: Wit Frame: Sterk en duurzaam frame, gemaakt van aluminium Dak: Steil puntdakontwerp voor een elegante uitstraling Geschikt voor: Bruiloften, evenementen, feesten, beurzen, tuinfeesten Merk: Bonbo Model: Pyramide tent Product type: Pagode tent Kleur: Wit Lengte: 300cm Breedte: 300cm... lees meer