Hoogtes circa 100mm, 225mm en 145mm. Lengte: 50cm Breedte: 50cm
Online Veiling van Rational CMP201 combisteamer, Diamond friteuse, Mareno kookketel, Berkel 115E vintage Tafelsnijmachine, Henkovac vacuümmachine, koel- en vriescel, restauranttafels, Fusion Chef sous vide waterbad, restaurantstoelen, servies, bestek, decoratie,… Daarnaast ook andere horeca goederen voor event of cateraars.
BezichtigenWoensdag 24/04/2024 07:00-10:00
AfhalenMaandag 06/05/2024 07:00-10:00
Bedrukt, circa 140 stuks, inclusief 6 vaatwaskorven.
Circa 75 waterglazen en 35 amuse glaasjes, inclusief vaatwaskorven.
Bestaande uit 6 inklapbare tafels afmeting circa 120x80xH73cm en 6 ronde houten bladen diameter circa 186cm, inclusief 60 stoelen. Zonder tafelkleed, gebruikssporen/beschadigingen.
Circa 94 stuks
Circa 158 stuks.
Circa 170 stuks
Circa 260 stuks.
Circa 150 stuks, ∅ 85mm.
Circa : 75x diameter 27cm, 192x diameter 23,5cm, 150x diameter 22cm en 60x diameter 19cm.
Merk: Nespresso Model: Gemini 200 Product type: 733
Diverse modellen, circa 74 stuks
6 niveaus, voor platen afmeting 53x65cm, inclusief 3 Gastronormbakken Totale afmeting Hoogte: 750mm
Met Gibbons blower.
Voorzien van spoelbak en verlek, zonder tapzuilen en inhoud, maximum breedte circa 127cm. Totale afmeting Lengte: 505cm Totale afmeting Breedte: 84cm Totale afmeting Hoogte: 121cm Hout: true
Zijnde Circa 27x Cristal glazen, 38x Coca-Cola glazen, 5x Sprite glazen, 7x Fanta glazen, en 23x Chaudfontaine glazen, alsook circa 34 waterflessen
Voorzien van externe koelgroep bevindt zich in de kelder. Klapdeur(en): 4 Regelbare thermostaat: true Aansluiting: 230V Totale afmeting Lengte: 540mm Totale afmeting Breedte: 2410mm Totale afmeting Hoogte: 910mm
Circa 130 tassen en 220 ondertassen.
Metalen rek zonder legborden afmeting circa 300x72xH199cm, houten rek 195x59xH185cm en 2x houten rekken afmeting circa 102x59xH185cm
Afmeting circa 132x50xH139cm en 240x55xH119cm 1x lade te herstellen.