Nieuw in doos Merk: Metabo Type: Steb 70 Steb 80 Quick Met koffer: true
Online veiling van collector items, magazijn en decoratie.
BezichtigenDinsdag 07/05/2024 07:00-09:00
AfhalenDinsdag 14/05/2024 07:00-10:00
Tot 100 kg aan gewicht trainen Beschadiging aan het leer Merk: Technogym
Merk: Life Fitness
Set porselein Designer Nossek. Echt kobalt. 2 identieke vazen van 67cm hoog Land: Duitsland Handtekening/stempel: true Hoogte: 67cm
In nette staat Werkt nog Merk: Enjoy Life
Chinees porselein. Hoogte 60cm Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 60cm
Chinees porselein. 45cm hoog Land: China Hoogte: 45cm
Chinees porselein. 80cm hoog Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 80cm
Chinees porselein. 80cm hoog Land: China Hoogte: 80cm
Chinees porselein. 50cm hoog Met afneembaar deksel Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 50cm
Chinees porselein. 65cm hoog Met afneembaar deksel Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 65cm
Set chinees porselein. 2 identieke vazen van 45cm hoog Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 45cm
Kunstenaar: Ombre Rosé Rosseau Breedte: 23cm Hoogte: 30cm
Kunstenaar: Lancome Model: Magie Noire Breedte: 25cm Hoogte: 30cm
Kunstenaar: L’air du temps Breedte: 15cm Hoogte: 19cm
Kunstenaar: Lancome Model: Trésor Breedte: 20cm Hoogte: 16cm
3-delige set chinees porselein. 45cm hoog Land: China Handtekening/stempel: true Hoogte: 45cm
Model: Calèche Breedte: 8cm Hoogte: 26cm
Kunstenaar: Molinard Breedte: 20cm Hoogte: 32cm
Merk: Stoepbord Breedte: 70cm Hoogte: 160cm
Kleur: grijs Materiaal: metaal
Lichte gebruikssporen Kleur: grijs Zithoogte: 40cm Materiaal: Leder
Merk: Bang & Olufsson Kleur: grijs
Groot lot zekeringen en automaten Merk: Schneider