Raoul de keyser (deinze, 1930 - 2012)

P - linosnede (handdruk) - 36 x 28 cm - getekend, gedateerd 1987, genummerd 8/49, ingelijst Nee

Startbod
€ 890,00
€ 890,00
Kavel nummer: 4