Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 31/03/2024

Maandag 08/04/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Cavalier - ingekleurde ets - 32 x 21 cm - met de hand ingekleurde ets, getekend, met tekst 'pour Michel' (Delorme, van Editions Galilée), ingelijst - 1988 Nee

Huidig bod 2000,00

Kleurenlithografie - cobra compositie - getekend en genummerd in een oplage van 250 exemplaren - 37,5x56,5 cm - mooi ingelijst (minimale imperfectie in het glas links boven) - afmeting met lijst: 50,5x70,5 cm - galerieprijs: 750 euro Nee

Huidig bod 290,00

Zeldzame grote kleurenets - getekend en genummerd in een oplage van slechts 20 exemplaren - betiteld: la courte échelle - 50x60 cm - mooi ingelijst in natuurhouten lijst (68x79 cm) - galerieprijs: 1500 euro Nee

Huidig bod 390,00

P - linosnede (handdruk) - 36 x 28 cm - getekend, gedateerd 1987, genummerd 8/49, ingelijst Nee

Huidig bod 890,00

Zeldzame offsetlithografie met collagetechniek - Mechelse koekoek / poule de Bruxelles - 30x40 cm - getekend en genummerd in een oplage van 200 exemplaren - mooi ingelijst met passe-partout - galerieprijs: 1700 euro Nee

Huidig bod 690,00

Piegwo - zeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 125 exemplaren - uitgegeven door Middelheim Promotors Antwerpen in 1973 - 76x56 cm - professioneel ingelijst met passe-partout - galerieprijs: 2800 euro Nee

Huidig bod 1300,00

Lithografie ‘ Le chef d’œuvre ou les mystères de l’horizon ‘ ( 1965 ) - Genummerd 156/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 560,00

Lithografie ‘ Sheherazade ‘ ( 1950 ) - Genummerd 41/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 500,00

Thermo Photovoltaic Energy Convertor - offset print - 70 x 50 cm - omslag v/d map, met in zilver gedrukte handtekening, ingelijst - 2001 Nee

Huidig bod 1200,00

Z.T. - litho - 31 x 43 cm - getekend, HC Nee

Huidig bod 90,00

Monica sitting with Mondrian - lithografie - 89 x 69 cm - getekend in druk, genummerd 86/199, 2004 - ingelijst (werk is losgekomen, kan makkelijk terug bevestigd worden) Nee

Huidig bod 750,00

Origineel werk in gemengde techniek (gewassen inkt (lavis), houtskool en potlood gehoogd met gouache) - zijdelings naakt - getekend en gedateerd 1944 - 31x23,5 cm - ingelijst in natuurhouten lijst (67,5x52 cm) - uit de oude collectie van Eduard Van Gheluwe, de uit Brussel afkomstige kleermaker en kunstverzamelaar die in Ooostende woonde en waar o.a. Constant Permeke zijn kostuums kocht in ruil voor kunstwerken - met tentoonstellingsetiket van Guillaume Campo op de achterzijde (het betrof de tentoonstelling Hommage à monsieur Van Gheluwe in 1951 met werken van o.a. Spilliaert, Schirren, Rik Wouters, Jean Brusselmans, Paul Delvaux, Constant Permeke, Tytgat, Pierre Caille, Louis Van Lint e.a.) - galerieprijs: 4500 euro Nee... lees meer

Huidig bod 1500,00

Oiginele tekening in gewassen inkt (lavis) - studie van hoofden - getekend - 16x20,5 cm - ingelijst in zijn oorspronkelijke lijst (34,5x39 cm) - uit de oude collectie van Eduard Van Gheluwe, de uit Brussel afkomstige kleermaker en kunstverzamelaar die in Ooostende woonde en waar o.a. Constant Permeke zijn kostuums kocht in ruil voor kunstwerken - met tentoonstellingsetiket van Guillaume Campo op de achterzijde (het betrof de tentoonstelling Hommage à monsieur Van Gheluwe in 1951 met werken van o.a. Spilliaert, Schirren, Rik Wouters, Jean Brusselmans, Paul Delvaux, Constant Permeke, Tytgat, Pierre Caille, Louis Van Lint e.a.) - galerieprijs: 1500 euro Nee... lees meer

Huidig bod 490,00

Strandtafereel - olie op paneel - impressionistich werk - 49x39 cm - mooi ingelijst (63x52 cm) - galerieprijs: 1500 euro Nee

Huidig bod 390,00

Gekleurde Engelse kopergravure - ‘ A kiss for papa ‘ - Afm papier - 61x50cm Nee

Huidig bod 130,00

Gekleurde Engelse kopergravure - ‘ The birth day ‘ - Afm papier - 61x50cm Nee

Huidig bod 130,00

La magie blanche (Le portrait de Paul Eluard) - lithografie - 33 x 39 cm - getekend, gedateerd 1936, genummerd 62/100, ingelijst Nee

Huidig bod 650,00

Mooi lot met 1 originele gouache van Martin Heijnen (1961) - gesigneerd (100x70 cm) + 1 originele tekening van Aart roos + 4 grafische werken in diverse technieken van o.a.Harvey Kidder, Ineke Calis,...- allen gesigneerd - 100x70 cm (afmeting van grootste werk) Nee... lees meer

Acryl op doek, Lungomare (Groot) - 100 x 100 cm - Handgesigneerd - 2007 Nee

Huidig bod 650,00

Zonder titel - 2-kleuren zeefdruk - gedrukt op stevig papier - 42 x 30 cm - gesigneerd in potlood - Gecatalogeerd (Palm, 188) Nee

Huidig bod 390,00

Winteravond - olie op paneel - getekend voorzijde en verso getekend, gedateerd en betiteld -24,9x18,2 cm - ingelijst (38x32 cm) Nee

Huidig bod 45,00

Olie op doek - getekend - 24x41 cm - ingelijst (34x50,5 cm) - mooi werk Nee

Huidig bod 35,00

Winter landschap - olieverf op doek - 50 x 70 cm - getekend, ingelijst Nee

Huidig bod 650,00

Olieverf op doek, Hollands landschap met molen - Ingelijst - 76 cm x 96 cm - Handgesigneerd - met lichte craquelé en kleine restauratie Nee

Saint-Jorioz, France - Landschap - olieverf op doek - gedateerd '54 - 48 x 58,5 cm Nee

Huidig bod 220,00

Zeer mooie wanddecoratie - kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 120,00

Balloon dog blue - Techniek: koud gegoten hars - Afmeting: 30x30x12 cm - Genummerd certificaat van echtheid door Editions Studio - Het sculptuur zelf is ook genummerd (onderaan de voorpoten) in een oplage van 999 exemplaren - Sculptuur komt met de originele doos - Gewicht: +/- 2 kg. - gezochte kleur Nee... lees meer

Huidig bod 350,00

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst in zwarte houten kader met passe-partout Nee

Huidig bod 70,00

Zeefdruk ‘ The party of live invitation ‘ - Genummerd 12/150 - Afm 90x90cm Nee

Huidig bod 370,00

Schilderij ‘ La Lolita ‘ - Afm 100x100cm - certificaat Nee

Huidig bod 950,00