Constant permeke (antwerpen 1886-1952) - origineel

Origineel werk in gemengde techniek (gewassen inkt (lavis), houtskool en potlood gehoogd met gouache) - zijdelings naakt - getekend en gedateerd 1944 - 31x23,5 cm - ingelijst in natuurhouten lijst (67,5x52 cm) - uit de oude collectie van Eduard Van Gheluwe, de uit Brussel afkomstige kleermaker en kunstverzamelaar die in Ooostende woonde en waar o.a. Constant Permeke zijn kostuums kocht in ruil voor kunstwerken - met tentoonstellingsetiket van Guillaume Campo op de achterzijde (het betrof de tentoonstelling Hommage à monsieur Van Gheluwe in 1951 met werken van o.a. Spilliaert, Schirren, Rik Wouters, Jean Brusselmans, Paul Delvaux, Constant Permeke, Tytgat, Pierre Caille, Louis Van Lint e.a.) - galerieprijs: 4500 euro Nee

Startbod
€ 1500,00
€ 1500,00
Kavel nummer: 12