Onleesbaar gesigneerd - origineel

Olieverf op doek, Hollands landschap met molen - Ingelijst - 76 cm x 96 cm - Handgesigneerd - met lichte craquelé en kleine restauratie Nee

Startbod
€ 30,00
€ 30,00
Kavel nummer: 24