Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Opgelet! De veiling is afgelopen. Je kan niet meer bieden op dit kavel.
Walter spitzer (cieszyn, polen 1927-2021) - origineel
Olieverf op doek - getekend en gedateerd 1969 - 60x80 cm - mooi ingelijst (82x105 cm) - vergezeld van een gesigneerde catalogus met daarin een originele tekening en dedicatie uit 1982 - galerieprijs: 1500 euro Nee