Ton klop (rotterdam, 1939) - origineel, zeer groot

Olieverf op doek, Kleurendoos III - Ingelijst - 123 cm x 163 cm – Handgesigneerd – 1978 - twee kleine scheurtjes aan de rand Nee

Startbod
€ 280,00
€ 280,00
Kavel nummer: 57