Cyr frimout (poperinge, 1938) – origineel!

Olie op doek – 50x40 cm - gesigneerd rechts onder – ingelijst in baklijst (53x43 cm) herkomst: galerie Ado, Bonheiden (verso etiket) - galerieprijs: 2.500 € Nee

Startbod
€ 490,00
€ 490,00
Kavel nummer: 62