Ilona kósa (boedapest, 1926 - 1986) - origineel

Zeefdruk op hardboard en plexiglas, Variatie A.E. - Ingelijst - 60 x 80 cm - Handgesigneerd - 1973 - hardboard plaat en een plexiglas plaat met beiden een geometrische zeefdruk, samen op elkaar vormen ze de voorstelling - met krassen op de plexi, Lijst stuk (verdient een nieuwe lijst) Nee

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 63