Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Opgelet! De veiling is afgelopen. Je kan niet meer bieden op dit kavel.
Ilona kósa (boedapest, 1926 - 1986) - origineel
Zeefdruk op hardboard en plexiglas, Variatie A.E. - Ingelijst - 60 x 80 cm - Handgesigneerd - 1973 - hardboard plaat en een plexiglas plaat met beiden een geometrische zeefdruk, samen op elkaar vormen ze de voorstelling - met krassen op de plexi, Lijst stuk (verdient een nieuwe lijst) Nee