Christo (gabrovo 1935 - new york 2020)

Obra 1958-1991 - Affiche uitgegeven ter gelegenheid van een tentoonstelling in de galerie Joan Prats - Gesigneerd met viltstift rechtsonder - 56x76 cm - mooi ingelijst met passe-partout 71x101cm Nee

Startbod
€ 150,00
€ 150,00
Kavel nummer: 73