Corneille (luik, 1922 - 2010) - zeldzame aquagravure

Aquagravure op geschept papier, Les Plantes au Soleil - Ingelijst - 80.5 x 60.5 cm - Handgesigneerd en genummerd 49/60 - 1997 - Intens gekleurde aquagravure met diep reliëf, ingelijst in een diepe stevige vitrinelijst. Nee

Startbod
€ 650,00
€ 650,00
Kavel nummer: 93