Willem vermandere (menen 1940) - origineel, groot

Origineel werk in gemengde techniek (houtskool, pastel en potlood) op papier - getekend en gedateerd 1987-1994 - groot werk - ingelijst (83x111,5 cm) - galerieprijs: 1500 euro Nee

Startbod
€ 450,00
€ 450,00
Kavel nummer: 108