Jef van tuerenhout (mechelen 1926-2006) zeldzaam

Zeer mooie kleurenlithografie – naakt met kat - getekend en genummerd op 96 exemplaren – 75x56 cm - mooi ingelijst (97,5x79,5 cm) - zeldzame editie Nee

Startbod
€ 190,00
€ 190,00
Kavel nummer: 116