Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Opgelet! De veiling is afgelopen. Je kan niet meer bieden op dit kavel.
Guillaume corneille ( 1922 – 2010 )
Lithografie ‘ Auvers sur Oise ‘ Genummerd op EA 5/10 - Gedateerd 2008 - Gesigneerd - Afm 47,50x54cm - Felrood werd met de beroemde kerk ooit door Van Gogh geschilderd en enkele elementen van het platteland ( nabij Parijs ) waar Corneille een heel gelukkige tijd had. De slang is een herinnering aan de Cobra periode van de kunstenaar Nee