Herman brood (zwolle 1946-2001) ingelijst - lage instel

Family affair - kleurenzeefdruk uit 1999 - getekend en genummerd in een oplage van 300 exemplaren - 60x50 cm - mooi ingelijst No Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946-2001) Titel van werk: Family affair Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Gesigneerd: gesigneerd Frame: true

Startbod
€ 290,00
€ 370,00
Kavel nummer: 6