Gorm eriksen (kopenhagen, 1940 - 2022) - origineel

Gesigneerd ‘G. E.’ r.o., getiteld, gesigneerd en gedateerd 1990 verso. Gorm Eriksen schildert olieverfschilderijen, monotypes in koperplaat en litho's. Hij volgde een opleiding tot lithograaf en studeerde aan Den Grafisk Højskole. Gorm Eriksen exposeert zijn werken sinds 1974. Muziek is erg belangrijk voor Gorm Eriksen. Bij het werken in de studio stroomt klassieke muziek uit de speakers. De grote opera's van Verdi en Rossini, de klassieke werken van Bach, Mozart en Beethoven en modernere stukken als Stravinsky en Carl Nielsen, maar alles heeft zijn interesse. Een bepaald geluid laat een indruk achter in de geest, de kwast strijkt zijn eerste spoor op het doek en het schilderen is begonnen. Daarna gaat het erom een ​​dynamisch evenwicht in het beeld te vinden, zodat het niet insluit, maar vrij en open ademt. Het mooie aan de schilderijen van Gorm Eriksen is dat je ze niet intellectueel hoeft te interpreteren, maar je creatieve fantasie kunt gebruiken en de associaties vrij kunt laten stromen. Met grote en verrijkende dividenden. Nee Kunstenaar: Gorm Eriksen (Kopenhagen, 1940 - 2022) Titel van werk: Anrabelse Datering: 1990 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 90cm Frame: true

Startbod
€ 350,00
€ 350,00
Kavel nummer: 7